Vestuviniai žiedai
Turinys Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų skirtumas Tradiciniai metalai Mažiau paplitusi metalai Vestuvinio žiedo kaina Nuomonės išsiskiria Kaip teisingai išsirinkti vestuvinį žiedą? Unikalius vestuvinis žiedas

Vestuviniai žiedai

Vestuvių tradicijos       Vestuvių atributai       Vestuvių idėjos

Vestuvinio žiedo pasirinkimas – svarbus uždavinys. Bent jau todėl, kad kartą juo papuošę savo bevardį dešinės rankos pirštą, Jūs jau niekada su juo neišsiskirsite. Todėl negailėkite laiko šio meilės simbolio paieškoms, nes nuo vestuvių dienos jis savo grožiu Jus džiugins kasdien.
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų skirtumas

Verta paminėti, kad daugelis dažnai nė nesusimąsto apie sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų skirtumą. Nors ir vieni ir kiti, iš esmės, simbolizuoja tą patį – poros pasiruošimą visą gyvenimą praleisti kartu meilėje ir darnoje – jų išvaizda ir naudojimas skiriasi. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai yra elegantiški juvelyriniai dirbiniai iš aukso ar sidabro, per vidurį puošti brangiaisiais akmenimis (dažniausiai – briliantais). Būtent tokį žiedelį vyras įteikia savo mylimajai, prašydamas jos rankos ir širdies romantiškoje aplinkoje. Vestuviniai žiedai atrodo kur kas solidžiau. Būsimieji sutuoktiniai šiuos žiedus renkasi kartu prieš vestuves, o po jų nešioja nenusiimdami.
Į viršų
Užsisakykite dabar! Vestuvių diplomas po daugelių metų sukels nostalgišką šypseną, tik į jį žvilgtelėjus.

Tradiciniai metalai

Pakalbėkime apie metalus, iš kurių dažniausiai gaminami žiedai. Tradiciškai jaunavedžiai renkasi paprastesnius, tačiau anaiptol ne prastesnius, žiedus, nulietus iš raudonojo aukso. Taip pat dideliu populiarumu tarp įsimilėjėlių gali pasigirti dirbiniai iš geltonojo aukso. Kai kurios moterys iš principo nedėvi oranžiniai geltonų atspalvių papuošalų, todėl, kad joms arčiau širdies šaltų atspalvių rūbai ir aksesuarai. Joms siūlome atkreipti dėmesį į vestuvinius žiedus, pagamintus iš baltojo aukso. Be to, galima pasimatuoti dirbinius iš platinos. Dar vienas galimas variantas – papuošalai, kuriuose sumaišyti keli skirtingi metalai. Dažniausiai tai – kelios aukso rūšys: baltasis su raudonuoju, raudonasis su geltonuoju ir t.t.

Į viršų
Užsisakę individualaus dizaino šampano butelių etiketes, tikrai nuorėsite juos pasilikti atminimui.

Mažiau paplitusi metalai

Aptarus tradicinius metalus, verta paminėti ir mažiau paplitusius, tačiau vis labiau populiarėjančius variantus. Derindami tradicinius amatus su šiuolaikinėmis technologijomis juvelyrai šiandien gali pasiūlyti platesnį metalų pasirinkimą: žiedus iš sidabro, titano ir paladžio. Paladis yra naujas senas taurusis metalas juvelyrikos pramonėje. Jis iš pradžių buvo naudojamas kaip alternatyva baltajam auksui. Paladis turi panašias savybes kaip platina ir baltasis auksas. Metalas išsiskiria gražiu pilku atspalviu ir tvirtumu, yra atsparus įbrėžimams. Naujų įdomių žiedų kartai priskiriami dirbiniai iš titano, kuris pasižymi lengvumu, todėl suteikia visiškai kitą pojūtį, t. y. lengvumą ant piršto. Viena iš titano teigiamų savybių yra ta, kad jis nesukelia alergijos. Taigi, jei esate ypač jautrus, titano dirbiniai yra geras pasirinkimas.
Į viršų
Tinkamai įamžinti palinkėjimai – prisiminimas visam gyvenimui! Užsisakykite palinkėjimų knygą drobės viršeliu!

Vestuvinio žiedo kaina

O dabar aptarkime ne ką mažiau svarbų aspektą – kas gi lemia vestuvinio žiedo kainą? Žiedo kainą lemia ne tik jo forma, spalva ir svoris, bet ir įvairiausių puošybos elementų įvairovė. Dažniausiai vestuviniai žiedai puošiami briliantais: pradedant vienu, beveik nepastebimu akmenėliu centre iki akmenukų, puošiančių visą dirbinio paviršių. Norint galima įsigyti žiedą su cirkoniu, smaragdu, safyru arba rubinu – puošyba šiuo klausimu – pati įvairiausia. Vardas (brendas) busimo žiedo kurėjo (juveliro) irgi vienas iš didžiausių vestuvinio žiedo kainos sudiedamųjų.
Į viršų
Vestuvių atributikos rinkiniu žavėsitės ir prabėgus šventei. Užsisakykite rinkinį dabar!!!

Nuomonės išsiskiria

Manoma, kad vestuviniai sutuoktinių žiedai turi atrodyti maksimaliai panašiai. Tačiau dažnai įsimilėjėlių nuomonės išsiskiria: jaunoji trokšta puošnaus ir blizgaus žiedelio, o jaunikis nori lakoniškesnio varianto, tinkančio prie dalykinės ir kasdienės aprangos. Būtent tokiems atvejams kuriami vestuvinių žiedų, pagamintų iš vienodų medžiagų ir puikiai derančių vienas su kitu, komplektai. Tokiame komplekte moteriškas žiedas atrodys puošnesnis, o vyriškas – solidesnis.
Į viršų
Užsisakykite individualius saldainių popieriukus, kuriuos tikrai norėsis pasilikti!

Kaip teisingai išsirinkti vestuvinį žiedą?

Atminkite, kad pernelyg ploni ir trapūs žiedai gali atrodyti gražūs, tačiau būti ne itin patikimi. Geriau teikti pirmenybę storesniems ir masyvesniems žiedams, kurie tarnaus Jums daugybę dešimtmečių. Visų antra, keliauti į juvelyrikos parduotuves geriau ne ryte, o vakare, todėl kad dienos bėgyje pirštai yra linkę ištinti, todėl būtent dienos pabaigoje pavyks tiksliau išsirinkti tinkamą žiedo dydį. Trečia, ieškokite papuošalų tik solidžiuose, patikrintuose salonuose ir parduotuvėse, tam kad netektų nusivilti nekokybiškai atliktu darbu. Išsirinkę tinkamo stiliaus ir spalvos žiedą, pasimatuokite jį ir pavaikščiokite su juo keletą minučių. Įsitikinkite, kad jis nekrenta ir nespaudžia. Jeigu patikusio žiedo dydis Jums šiek tiek netinka, nenusiminkite: juvelyrai gali jį padidinti arba pamažinti vienu-dviem dydžiais.
Į viršų
Individualus saldainiai... Vestuvių svečiai būs maloniai nustebinti

Unikalius vestuvinis žiedas

Norite išskirtinai unikalių vestuvinių žiedų? Paprašykite juvelyro, kad šis išgraviruotų žiedą vidinėje ar išorinėje pusėje. Graviruoti galite savo pažinties arba pirmojo pasimatymo datą, vienas kito vardus, linkėjimus, trumpas, tačiau reikšmingas frazes, kurių prasmė bus aiški tik judviems.
Į viršų
Kalendoriai 2020
Kalendoriai 2020

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 9 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 14 Eur/1 vnt 13 lapų; A5 dydis (pastatomas) 8,5 Eur. Užsakant pateikti kodą: Ruduo