Vestuvinis šokis
Turinys Pasiruošimas vestuviniam šokiui – puiki proga sutvirtinti poros santykius Šokiai – gaivus vėjas santykiams Renkamės vestuvinį šokį

Vestuvinis šokis

Vestuvinis šokis 3 foto
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Pasiruošimas vestuviniam šokiui – puiki proga sutvirtinti poros santykius

Šokių aikštelė – tai vieta, kurioje iš naujo galite pažinti ir atrasti savo gyvenimo partnerį. Ruošiantis vestuvėms atsiranda daugybė naujų problemų ir klausimų. Tad norint bent trumpam pabėgti nuo rutinos ideali išeitis – jausmingas pasimatymas šokių aikštelėje. Lankant šokių pamokas tarp porų vėl atgimsta stiprūs jausmai, nes šokama artimai kontaktuojant. Šokdami jūs jaučiate kiekvieną partnerio impulsą, kūno virpesį ir galite pajusti tai, apie ką anksčiau nenutuokiate. Juk kiekvienas šokis padeda išreikšti vis kitus jausmus, o išbandę keletą skirtingų šokių, atrasite savąjį – meilės šokį. Šokis gražiausiai atrodo tada, kai partneriai jaučia stiprius jausmus ir pažįsta vienas kito kūną. Gludindami šokio judesius ant parketo, jūs tobulėjate ir augate kaip pora, o su profesionalių mokytojų pagalba jūs tapsite ir išskirtiniais partneriais, kurie gali žengti per gyvenimą jausmingais ir gracingais žingsneliais.
Į viršų
Surenkite savo vestuvėse diplomų teikimo ceremoniją! Nepakartojama pramoga – garantuota! Diplomų pavyzdžiai....

Šokiai – gaivus vėjas santykiams

Buitis, tos pačios temos – jaučiate, kad jūsų gyvenime trūksta gaivaus vėjo? Ar dar pamenate pirmąsias pažinties minutes? Kur dingo tie du paaugliai, vėl bandantys suvilioti vienas kitą žaismingu flirtu? Būtent tai jūs galite prisiminti šokiu. Pasimatymas neįprastoje aplinkoje bus tarsi nauja pažintis, kuri padės nepamiršti savo žavesio paslapčių ir, žinoma, kitomis akimis pažvelgti į savo išrinktąjį.

Moteriškumo paslaptys

Svarbus akcentas – moteriškumas. Vyrai pripažįsta, kad juos visuomet labiau žavi merginos, kurios pasitiki savimi. Patirtis šokių aikštelėje padės nustebinti savo partnerį ir suvilioti jį iš naujo – visuomet spinduliuosite energiją, padailinsite kūno linijas, tapsite dar lankstesnė ir skleisite vilioklišką seksualumą. Tačiau būkime atviri – pasimatymai ant parketo – tai ne tik nauja pažintis, moteriškumo bei vyriškumo atskleidimas, bet kartu ir pasiruošimas kelionei per gyvenimą kartu.

Lytėjimo galia

​Vienas svarbiausių dalykų šokant – artimas kontaktas. Iš naujo atrasite savo gyvenimo partnerio šypseną, lankstumą, kūno linkius. Ne veltui medikai jau seniai teigia, jog būtent šokiai padeda išvengti depresijos, kuri gali užklupti bet kuriuo metų laiku. Viena priežasčių – lytėjimas ir išsiskiriantys hormonai. Šokiai – ne tik idealūs „antidepresantai“, bet ir galimybė nesąmoningai parodyti dėmesį vienas kitam, o kartu suspindėti kitu amplua draugo akyse. Kodėl šokdami mes pradedame jaustis kitaip? Dėl emocijų spektro mūsų organizmas išskiria daugybę hormonų, užsimezga stipresnis emocinis kontaktas, Jūs pristatote save kaip porą visuomenei, nes esate tikri dėl savo pasirinkimo. 
Į viršų
Atšaldytas šampanas, kylantys tauraus gėrimo purslai ir išskirtinė, JŪSŲ nepakartojamą šventei pritaikita butelio etiketė... Tiek nedaug trūksta iki idilės...

Renkamės vestuvinį šokį

Pirmuoju jaunavedžių šokiu visai nebūtinai turi būti klasikinis valsas. Vestuvinio šokio pasirinkimas jau seniai tapo daug platesnis. Šokis – vienas seniausių būdų išreikšti savo išgyvenimus. Kaip jau minėta, jis gali padėti jauniesiems perteikti savo jausmus vienas kitam. Jaunieji turėtų atsiminti, kad vestuvinio šokio pasirinkimas priklauso ir nuo vestuvių stiliaus bei judviejų dragystės ypatumų.

Klasikinis valsas

Vestuvių stilius: klasikinis. Užsiėmimų su choreografu skaičius: 4–8.
Muzika: Bryan Adams, „Have You Ever Really Loved a Woman“, Seal, „Kiss From A Rose“, Jason Mraz, „I Wont Give Up“, Louis Armstrong „What A Wonderful World“.
Klasikinis valsas asocijuojasi su švelniu ir romantišku, santūriu ir rafinuotu, jausmingu ir net aistringu šokiu. Dešimtmečiais šis šokis buvo vestuvių simboliu. Daugelio šiuolaikinių jaunavedžių tėvai ir seneliai pradėdavo savo vestuvinį šokį būtent nuo valso. Ir jeigu Jūs norite jį paversti pirmuoju savo vestuviniu šokiu, tai visi svečiai įvertins Jūsų pagarbą tradicijoms ir gerą skonį.

Tango

Vestuvių stilius: romantiškas. Užsiėmimų su choreografu skaičius: 7–8.
Muzika: Dance Life – Tango D'Amour, Pedro Gonez – La Carmencita, Grzegorz Sieradzki – El tango del dosiente, Veronica Verdier – Asi se baila el tango. Tango – tai šokis, kuriame susilieja švelnumas ir aistra. Geriausias būdas prisipažinti meilėje – pasirinkti tango vestuviniu šokiu. Pastangos šokių pamokų metu, patogi apranga – ir Jūs pakerėsite svečius nuostabia plastika.

Fokstrotas

Vestuvių stilius: retro. Užsiėmimų su choreografu skaičius: 8–12.
Muzika: Andy Williams – Can't take my eyes off you, Adriano Čelentano – Soli, Nina Simone – Love Me Or Leave Me. Žaismingasis fokstrotas taps puikia alternatyva klasikiniam valsui. Svarbu repetuoti šį šokį apsirengus tais pačiais rūbais, kuriais dėvėsite jį šokdami vestuvėse. Ir atminkite, kad pilnai išpildytumėte šį ritmingą šokį, Jums prireiks daug erdvės.

Lotynų Amerikos šokiai

Vestuvių stilius: išvažiuojamosios, kubietiškos aistros šventė. Užsiėmimų su choreografu skaičius: 10–15.
Muzika: Robin Thicke — Everything I Can’t Have, Tim Deluxe — Less Talk More Action, Willie Rosario — Watusi Boogaloo, Rebeca Munos – Yo Te Quiero.
Jeigu Jūsų vestuvių teminė spalva raudona, o šventė vyksta ant jūros kranto arba asocijuojasi su emocijų fejerverku, vestuvinio šokio pasirinkimas savaime aiškus. Lotynų Amerikos šokiams priskiriama samba, rumba, džaivas, pasodoblis, ča-ča-ča, mambo ir salsa.
Nepamirškite aistringam šokiui parinkti aistringos aprangos: atlikti rumbą, pasidabinus pūsta vestuvine suknele nepavyks. Vestuvinio šokio pasirinkimas visada priklauso nuo jaunavedžių. Jeigu Jums visiškai ne artimi tradiciniai variantai, nešokite pagal svetimą dūdelę. Atraskite savąjį variantą, tegul tai būna trankusis rokenrolas arba netgi tradicinis airių šokis. Galima sumaišyti keletą stilių ar net surengti kolektyvinį šokį su svečiais. Svarbiausia, kad šokis atitiktų Jūsų šventės dvasią!
Į viršų
Kalendoriai 2020
Kalendoriai 2020

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 9 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 14 Eur/1 vnt 13 lapų; A5 dydis (pastatomas) 8,5 Eur. Užsakant pateikti kodą: Ruduo