Vestuvinių rūbų mados
Turinys Trumpas ilgis Juoda spalva Retro stilius Graikiškas stilius

Vestuvinių rūbų mados

Vestuviniai žiedai       Vestuvių rūbai       Vestuvinių rūbų mados 2014

Tu greitai tapsi nuotaka! Ir Tau dar tiek visko reikia suspėti: išsirinkti vestuvinę puokštę, rasti tinkamą pokylių salę, užrašyti kvietimus, išsirinkti vestuvių fotografą ir kirpėją. Tačiau, be abejonės, pats maloniausiais vestuvinis rūpestis – vestuvinės suknelės paieškos. Nėra įdomesnio ir labiau įtraukiančio užsiėmimo, negu vaikščiojimas po vestuvinių rūbų salonus, žurnalų apie vestuves skaitymas ir vestuvinių tinklalapių naršymas ieškant tos vienintelės, tačiau pačios nuostabiausios vestuvinės suknelės pasaulyje. Norėdami Tau padėti šiame straipsnyje aptarsime vestuvinės mados tendencijas.
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS

Trumpas ilgis

Atviras mini ar lengvas midi, nesvarbu. Svarbiausia – trumpesnė nei įprasta. Visos trumpesnių ilgių suknelės šiuo metu karaliauja populiarumo viršūnėse. Dizainerių kolekcijose ši tendencija – dominuojanti. Tuo labiau, trumpos vestuvinės suknelės vis dažniau užkariauja viso pasaulio nuotakų širdis. Tačiau tam, kad pasipuoštumėte tokia suknele per savo vestuves, turite būti drąsia nuotaka. Juk Tu iš karto pritrauksi visus žvilgsnius, pasitaikančius tavo kelyje. Be to, įsitikink, kad tokia suknelė Tau puikiai tinka, gražiai pabrėžia Tavo kojų ilgį, slepia figūros trūkumus. Kitu atveju, vietoj susižavėjusių žvilgsnių sulauksi tiktai nusivylimo.
Į viršų
Jūsų išmoningumu liks nustebinti visi svečiai, jei sukelsite vestuvių diplomų teikimo ceremoniją!

Juoda spalva

Atrodytų, kad vestuvės ir juoda spalva – nesuderinami dalykai. Tačiau vestuvinių suknelių dizaineriai – kitos nuomonės. Jie drąsiai šliūkšteli juodų dažų į savo kolekcijas. Ir vestuvinės suknelės dėl to tampa tik originalesnės ir įdomesnės. Tai lemia baltos ir juodos spalvų kontrastas. Nuo jaunosios, pasipuošusios juodai balta suknele neįmanoma atplėšti akių. Kai kurie dizaineriai prideda juodus dirželius, papildomus elementus, kai kurie pasirenka juodos spalvos suknelės išsiuvinėjimą. Bet kuriuo atveju, toks dizainerių pasirinkimas nė iš tolo neprimena gotų stiliaus, o, atvirkščiai, paverčia nuotaka itin išskirtine.
Į viršų
Šampano butelio etiketė nebūtinai turi būti šabloninė ir sukurta gamykloje... Užsisakykite originalias ir individualias šampano butelių etiketes!

Retro stilius

Retro bumas jau seniai okupavo pasaulio podiumus. Vis labiau įsibėgėja retro stiliaus vestuvinių suknelių bumas. 50-ieji, 20-iеji, 30-iеji vėl sugrįžta! Tokios suknelės išsikiria savo siluetu ir aksesuarais, kirpimo paprastumu ir žavesiu. Nuotaka, pasidabinusi retro stiliaus suknele, atrodo, tarsi modelis, nužengęs iš žurnalo viršelio. Tačiau išsirinkus tokį suknelės stilių, reikia daugiau dėmesio skirti vestuvinei šukuosenai, nuometui ir aksesuarams, tam, kad pilnai atitiktumėte pasirinktą epochą.
Į viršų
Palinkėjimus įamžinti galima originaliai ir individualiai! Įsitikinkite tuo ir užsisakykite palinkėjimų knygą drobės viršeliu!

Graikiškas stilius

Jau ne pirmą sezoną graikiškas vestuvinių suknelių stilius karaliauja dizainerių kolekcijose. To priežastis – lengvas ir orinis šių suknelių stilius, kuris kaip joks kitas, dera prie jaunosios kuriamo nekaltybės įvaizdžio. Laisvai krentantys audiniai, moteriškas siluetas, romantiškumas – pagrindiniai graikiško stiliaus privalumai. O svarbiausia, kad jaunoji, pasipuošusi tokia vestuvine suknele, atrodo tarsi grožio dievaitė, nužengusi nuo Olimpo vardan meilės. Dar vienas tokio stiliaus pliusas – lengvumas. Dėka graikiško stiliaus populiarumo, vestuviniai salonai siūlo gausybę tokio stiliaus suknelių, todėl Tau neteks sukti galvos ieškant šiam mados klyksmui atstovaujančių suknelių. Kokią suknelę beišsirinktum, atmink, kad pagrindiniu pasirinkimo kriterijumi turi būti ne mada, ne grožis, ne kaina, o tai, kaip suknelė ant Tavęs atrodo. Netgi su pačia gražiausia, madingiausia ir brangiausia vestuvine suknele Tu gali atrodyti negražiai. Tuo tarpu paprasta, nebrangi, gražiai Tavo figūrą pabrėžianti suknelė, gali paversti Tave tikra karaliene. Todėl rinkis, ieškok ir būtinai matuokis sukneles, mamos ar draugės kompanijoje.
Į viršų
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS