Vestuvių atributai
Turinys Specialistų patarimai Butonjerė Vintažo magija

Vestuvių atributai

Vestuvinis šokis       Vestuvių dovanėlės svečiams       Vestuvių tradicijos

Prie vestuvių atributų priskiriami dekoro elementai, jaunavedžių aprangos aksesuarai (butonjerė, kaklaraištis, varlytė, nuometas, plaukų šukos, jaunosios šukuosenos puošybos atributai), dovanėlės svečiams, pagalvėlės žiedams ir daugelis kitų malonių smulkmenų: vestuvinio torto puošybos elementai. Visų nė neišvardinsi... Šiame straipsnyje surinkome įdomiausius patarimus, susijusius su vestuvių dekoravimo ir stiliaus atributų pasirinkimu.
Baby Shower žaidimai
Baby Shower žaidimai

Kūdikio sutiktuvių šventė šeimos ir draugų rate - prisiminimai, šypsenos, džiaugsmas ir daug žaidimų...

Specialistų patarimai

Kokias detales pasirinkti šventės dekorui, priklausomai nuo metų laiko

Šventei pasirinktas metų laikas ir puotos vieta padiktuoja sprendimus. Pasirinktos detalės pasakoja istorijas: iš šermukšnių ir obuolių dekoro nuspėsi rudenį, žibučių puokštė kvepės pavasariu, o rausvi bijūnai primins karštą vasaros dieną. Svarbu pasinaudoti gamtos dovanomis. Vasarą gali neišlaidauti, o pilnus glėbius gėlių priskinti pievose. Rudeninių gėrybių krepšius prisipildyti močiutės sode. Atmosferos, kuri jau tvyro šventei pasirinktoje vietoje, negali ignoruoti. Kaimo sodyboje neverta kurti rafinuoto restorano. Aštrūs aukštakulniai nemaloniai smigtų į pajūrio smėlį. Jei turi šventės idėją, svarbu taikliai pasirinkti erdvę, kurioje sumanyta koncepcija tinkamai atsiskleis. Ir atvirkščiai – jei pirmiausia pasirenki sau ypatingą vietelę, būk pasiruošęs paklusti jos dvasiai.

Vestuvių dekoracijos

Kai pradedate galvoti apie vestuvių dekoracijas – pirmiausia reikėtų apsispręsti dėl spalvų derinio. Dabar yra daug priemonių įspūdingai papuošti šventę, nes galima tarpusavyje suderinti įvairius vestuvių aksesuarus – nuo keliaraiščio iki krepšelių žiedlapiams. Populiariausios vestuvių spalvos yra balta, šampaninė, balta derinama su auksine, baltos, rausvos ir raudonos spalvos derinys, balta ir levandų spalva, viskas priklauso nuo jaunavedžių skonio ir vestuvių mados, kuri keičiasi kiekvienais metais. Vestuvių spalvas galima derinti prie nuotakos ir pamergių suknelių ar net atsižvelgti į pobūvių salės interjerą. Jaunavedžiams patariame nebijoti eksperimentuoti ir ieškoti originalių sprendimų, pavyzdžiui, organizuoti temines vestuves. Netradiciniai spalvų deriniai ir dekoracijos atrodo nepamirštamai.
Į viršų
Jūsų išmoningumu liks nustebinti visi svečiai, jei sukelsite vestuvių diplomų teikimo ceremoniją!

Butonjerė

Kaip pasigaminti pačiai?

Visai nesudėtinga pačiai sukurti atlapo gėlytę, vadinamą butonjere (pranc. „boutonnière – kilputė), jaunikiui ar svečiams, juolab kad visos medžiagos, kurias šiame straipsnyje siūlome naudoti, yra paprastos ir beveik nieko nekainuoja. Jums reikės:
  • keleto gėlyčių,
  • žolyčių ar kitokių augalėlių.
Šias gėlytes, vadinamas „sausučiais“, ir rožiniais taškučiais nusėtus viržius galima nusipirkti kad ir turguje pas močiutę. Butonjerei kurti tinka viskas:
  • uogos,
  • gilės,
  • lapai,
  • pievų smilgos ir panašiai.

Svarbiausia orientuokitės į metų laiką, kuriuo tuokiatės, derinkite viską tarpusavyje ir tikrai pavyks. Visas žoleles suriškite – įsivaizduokite, jog darote miniatiūrinę puokštelę. Priekyje palikite trumpesnius žiedelius ar lapus, gale – ilgesnius. Sutvirtinkite siūlu, viela ar virvute. Kotelius apvyniokite reikiamos spalvos bei pločio kaspinėliu ar virvele. Galite jaunikio atlapo puokštelę surišti džiuto virve – ji tiks kaimiško stiliaus vestuvėms arba tamsiai raudonos spalvos (ar bet kokios kitos pageidaujamos spalvos) organzos kaspinu, jei norėsite puošnumo. Butonjeres sekite smeigtuku iš kitos apykaklės pusės. Jei vieno nepakanka, panaudokite du, kad gerai laikytųsi ir neiškristų. Tokias panašias spalvine gama ir stiliumi butonjeres užsienyje įprasta segėti ne tik jaunikiui, bet ir dovanoti artimiausiems šeimos nariams.
Į viršų
Šampano butelio etiketė nebūtinai turi būti šabloninė ir sukurta gamykloje... Užsisakykite originalias ir individualias šampano butelių etiketes!

Vintažo magija

 Vintažas – tai XX- ajame amžiuje sukurtų drabužių bei aksesuarų sugrįžimas į šiuolaikinę madą. Paprasčiau pasakius, vintažo stiliaus suknelių ir atributų ne viena mūsų gali ieškoti savo močiučių spintose ar sendaikčių krautuvėlėse. Jeigu susiviliojote vintažo magija ir įsigijote šio stiliaus suknelę, tada pats laikas pagalvoti ir apie derančius aksesuarus. Vintažo stiliaus įkvėpti papuošalai ir aksesuarai nuotakoms išsiskiria subtiliais tonais, pastelinėmis spalvomis, blizgesiu ir gausiai permatomomis detalėmis.
Vintažo stiliaus aksesuarai nuotakoms kuriami iš šilko, tiulio, nėrinių, plunksnų, kristalų ir perlų. Vintažui būdingi masyvūs auskarai, apyrankės ir kaklo papuošalai, kristalų ir perlų deriniai. Besirinkdamos galvos papuošalą derinkite jį prie suknelės, šukuosenos ir vestuvių tematikos. Plačiau aptarsime vintažo stiliaus galvos aksesuarus.
Pasivaikščiojusios po vestuvinių suknelių salonus, galite atrasti įvairaus kirpimo, ilgio ir dizaino nuometų, siūtų iš lengvų audinių, tiulio, siuvinėtų, dekoruotų prašmatniausiais nėriniais, puoštų plunksnomis ar kristalais (toks nuometas puikiai tiks tradicinėms vestuvėms). Be galo madingos – elegantiškos ir stilingos nuotakos kepuraitės! Nėriniai, kristalai, gėlės padės sukurti retro įvaizdį. Puikus galvos aksesuaras, ypač tinkantis vintažinėms vestuvėms, birdcage stiliaus nuometas iš tiulio arba tinklelio, o spalva gali būti derinama prie Jūsų šventės spalvų paletės. Dailiai įsegti plaukų papuošalai iš balintų ar dažytų švelniausių stručio, povo plunksnų sukurs prabangų įvaizdį. Jei ieškote ko nors subtilesnio, puikiai tiks plaukų šukutės, dekoruotos kristalais ar perlais. Tai puiki alternatyva, jei norite šiek tiek tviskesio savo plaukuose.
Į viršų
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...