Vestuvių filmavimas | Vestuvių kamera
Turinys Pažintis su jaunaisiais. Scenarijaus paruošimas Fotosesijos etapai Techniniai patarimai

Vestuvių filmavimas

Vestuvinis filmavimas
Vestuvių fotografavimas       Vestuvių muzikantai       Vestuvių transportas

Patarimai samdytojams. Kas yra profesionalas. Scenarijaus, etapai, technika.
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS

Pažintis su jaunaisiais. Scenarijaus paruošimas

Be pasiruošimo filmavimui kokybiškų kadrų išgavimas beveik neįmanomas, tą patį galima pasakyti ir apie vestuvių fotografą. Bet kurios vestuvės profisionalui prasideda dar gerokai iki oficialios jų pradžios, nes prieš joms prasidedant jis turi susipažįnti su jaunaisiais. Pažinties metu profisionalas ne tik turi įtikinti jaunavedžius, kad jo paslaugos geriausiai tinka Jums ir Jus bus patenkinti, bet ir aptarti Jūsų pomėgius, parodyti savo darbo stilių. Po susitarimo dėl techninių filmavimo niuansų, operatorius privalo sudaryti apytikrį filmavimo planą-scenarijų. Tai turi būti padaryta iki vestuvių. Bet tai nereiškia, kad vestuvių dieną Jūs turite beatodairiškai vadovautis scenarijumi, Jūs visada turite eksperimentuoti ir prisitaikyti prie situacijos. Tačiau be scenarijaus ir veiksmų plano Jums paprasčiausiai neliktų laiko kūrybai ir naujoms vestuvių idėjoms.
Į viršų
Užsisakykite dabar! Vestuvių diplomas po daugelių metų sukels nostalgišką šypseną, tik į jį žvilgtelėjus.

Fotosesijos etapai

Operatorius vestuvių dieną, bet tai padaryti gerokai prieš ją, turi suplanuoti minutėmis ir išskirti tikslų laiką:
  • jaunosios pasiruošimui;
  • jaunikio ruošimuisi (kartais nepraktikuojama);
  • jaunosios išpirkimui;
  • susirašymo ceremonijai;
  • vestuvėms bažnyčioje;
  • iškylai (kokia vieta ir kiek laiko jai skirti);
  • atvažiavimui į puotą;
  • puotos linksmybėms.
Į viršų
Užsisakę individualaus dizaino šampano butelių etiketes, tikrai nuorėsite juos pasilikti atminimui.

Techniniai patarimai

Pageidautina naudoti dvi kameras ir turėti padėjėją, tai ypač taikytina susirašymo ceremonijai ir tuokiantis bažnyčioje. Tai padės ne tik įamžinti svarbius ir nepakartojamus momentus, bet ir išgauti įvairius rakursus, o tai tikrai pravers montuojant, kas labai paįvairina paveiklsiuką.
Pvz.: Filmavimo metu pagrindinė kamera nukreipta į svarbiausią įvykį, o antroji fiksuoja svečius. Tai bus neįkainojami kadrai montuojant nufilmuotą medžiagą! Trikojis būtinas. Tai labai aktualu susirašymo ceremonijos metu ir trikojis tiesiog nepakeičiamas jauniesiems tuokiantis bažnyčioje, juk visos ceremonijos metu išlaikyti nedrebančią kamerą vienu rakursu – ne kiekvieno jėgoms, bet jei ir atsiras toks stiprolis, rezultatas Jums gali ne itin patikti. Apskritai, trikojis labai naudingas, butėnt jis 100% kompinsoja kameros drėbejimą, jis visada turi būti profui po ranka.
Į viršų

Daugiau įdomių nuorodų

Patarimai neprofesionalam vestuvių fotografas; Kaip išrinkti  muzikantus, transportą. Nusprendėte švesti vestuves gamtoje? Taip pat patarimai tiems kas šves vestuvės namuose.
Į viršų
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS