Vestuvių foto
Turinys Patarimai jauniesiems. Fotosesijos ypatumai Bendri patarimai: kaip elgtis fotosesijos metu Fotosesija sutuoktuvių ceremonijos metu Vestuvinių iškylų fotosesija Fotosesija vestuvių puotoje Patarimai jaunajai Patarimai jaunikiui

Vestuvių foto

Vestuvinė nuotrauka
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Patarimai jauniesiems. Fotosesijos ypatumai

Gražios vestuvinių nuotraukos primins Jums svarbiausią Jūsų gyvenimo įvykį dar ilgus metus. Tai bendras fotografo ir jaunųjų darbas. Geru rezultatu suinteresuotos abi pusės, vestuvių fotografas nemažiau Jūsų.
Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kuriais besivadovaudami paversite savo vestuvių fotosesiją komfortiškesne, įdomesne ir nepakartojama. Pritaikius mūsų patarimus Jūsų vestuvinį albumą, knygą arba žurnalas puoš gražios ir įsimintinos nuotraukos.
Į viršų
Surenkite savo vestuvėse diplomų teikimo ceremoniją! Nepakartojama pramoga – garantuota! Diplomų pavyzdžiai....

Bendri patarimai: kaip elgtis fotosesijos metu

1. Šypsokitės, šypsokitės ir dar kartą šypsokitės! Pasiruoškite tam, kad VISĄ (!) dieną Jūs būsite ne tik giminaičių ir draugų, bet ir fotoobjektyvo dėmesio centre. Būkite atsipalaidavę, nes kuo natūralesnė ir gyvesnė bus Jūsų šypsena, tuo geriau. Nuoširdi šypsena tinka visiems! Galite likus kelioms dienoms iki ceremonijos parepetuoti priešais veidrodį.
2. Improvizuokite ir jauskitės laisvai ir nevaržomai. Stenkitės elgtis natūraliai.
3. Dienos bėgyje stenkitės nesikūprinti.
4. Besibučiuodami stenkitės užsimerkti — nuotraukose toks bučinys atrodo romantiškesnis, kupinas švelnumo ir meilės. 5. Stenkitės vestuvių dieną neapsikrauti organizaciniais rūpesčiais. Perleiskite juos liudytojams, tėvams ar draugams. Nespręskite problemų telefonu. O dar geriau atjunkite jį! Šiandien Jūsų diena! Ir tai tik Jūsų fotosesijai skirtas laikas. Kiekviena minutė – galimybė padaryti gražų ir įdomų kadrą!

Patarimai nusprendusiems fotografuoti pasiruošimą vestuvėms

Fotosesija rengiama toje vietoje, kurioje ruošiasi jaunikis ir jaunoji: tai gali būti viešbutis arba butas.
1. Kadangi erdvė, skirta fotosesijai – ribota, pasistenkite kiek įmanoma labiau ją praplėsti: patraukite nereikalingus, krentančius į akis ir su švente neturinčius nieko bendro daiktus. Jeigu nėra galimybės fotosesijai skirti viso buto, galima apsiriboti vienu kambariu.
2. Pasiruošimo vestuvėms fotosesijos akcentas – įvairos vestuvinės smulkmenos ir detalės: nuo jaunosios batelių iki šukuosenos puošybos elementų (jaunikio akcentais taps kaklaraištis, sąsagos, butonjerė (gėlytė segama į atlapą).
3. Stenkitės išvengti rutinos. Kad tai pavyktų, iš anksto nuspręskite, kas kokias pareigas atliks: kas ruoš išpirką, kas padės Jums apsirengti, kas rūpinsis transportu, atributais ir t.t.
Į viršų
Atšaldytas šampanas, kylantys tauraus gėrimo purslai ir išskirtinė, JŪSŲ nepakartojamą šventei pritaikita butelio etiketė... Tiek nedaug trūksta iki idilės...

Fotosesija sutuoktuvių ceremonijos metu

1. Svarbiausia – nesiskubinkite. Stenkitės viską daryti lėtai, tai leis fotografui padaryti kiek įmanoma daugiau kadrų, kad paskui galima būtų atrinkti geriausius. Nenusisukite nuo fotografo.
2. Kai žengsite į šventinės registracijos vietą (turime omenyje metrikacijos biurą ar kitą santuokos registracijos vietą) šypsokitės ir stenkitės žiūrėti vienas į kitą arba tiesiai priešais save (nesidairykite į šalis ar į lubas). Patarimas jaunajai – prilaikykite suknelę, kad išvengtumėte užkliuvimo.
3. Kai sutvirtinsite santuoką parašais, nesilenkite per daug žemai virš staliuko. Kai pasirašinės Jūsų antroji pusė, nepamirškite, kad Jūs taip pat esate kadre. Šypsokitės, stebėdami, kaip Jūsų antroji pusė pasirašinėja.
4. Kai ateis metas papuošti vienas kito rankas vestuviniais žiedais, atsukite rankas į fotografą. Jeigu kartais vestuvinį žiedą užmauti būtų sunkiau, nekreipkite į tai dėmesio – šypsokitės, tęsdami šventinį ritualą.
Į viršų
Palinkėjimų knyga drobės viršeliu kalba pati už save – tai santūri prabanga ir nepakartojamų akimirkų įamžinimas!

Vestuvinių iškylų fotosesija

Fotosesija – bendras fotografo ir jaunųjų darbas. Būtina skirti mažiausiai 2-3 valandas kokybiškai ir įdomiai fotosesijai sukurti (į šį laiką neįeina važiavimo nuo vieno iki kito taško, įsėdimų-išlipimų, kamščių sukeliama ir kitokia gaišatis). Štai keli patarimai, kad Jūsų iškylos fotosesija pavyktų:
1. Fotosesijos metu būtina kažkuo užimti svečius: švediškas stalas, žaidimai, konkursai ir pan. Perspėkite draugus, kad karts nuo karto Jūs atsitrauksite vardan geresnio kadro. Jeigu iš anksto pasirūpinsite svečių užimtumu, Jūs būsite ramūs ir svečiai nesijaus palikti, iš šono stebėdami Jūsų fotosesiją.
2. Žinoma, visi svečiai norės su Jumis nusifotografuoti. Tam geriau iš anksto numatyti konkretų laiką ir vietą. Likusį laiką svečiai linksminsis ir džiaugsis gražiais jaunavedžiais.
3. Būtinai suplanuokite iškylos maršrutą. Rekomenduojame nesiekti aplankytų vietų rekordo ir apsiriboti 2-3-omis vietomis, esančiomis netoli viena nuo kitos. Tokiu atveju galimybė padaryti daug sėkmingų kadrų žymiai išauga. Be abejo, maršrutas yra iš anksto suderinamas su fotografu (esant būtinybei, vestuvių išvakarėse jaunieji ir fotografas kartu lanko planuojamos fotosesijos vietas).
4. Jeigu vestuvių dieną būtų blogas oras (lietus, stiprus vėjas) būtina turėti pasiruošus galimybę fotografuotis patalpoje. Taip pat galima su savimi pasiimti keletą skėčių Jums ir Jūsų svečiams.
5. Jeigu Jūsų vestuvės vyks žiemą, būtina iš anksto pasirūpinti šilta apranga ir apavu. Taip pat reikia perspėti svečius apie iškylą lauke, kad ir jie prisitaikytų prie gamtos sąlygų. Pagrindinę fotosesijos dalį geriau perkelti į patalpą: muziejus, kavines, prekybos centrus ir kitas erves, pasižyminčias įdomiu interjeru.
Į viršų
Užsisakykite vestuvių atributikos rinkinį! Jūsų nuotraukos puoš pagrindinius šventės akcentus ir sukurs karališką atmosferą!

Fotosesija vestuvių puotoje

Vestuvinėje puotoje sveikinimų metu fotografas įamžins Jūsų svečius (portretinis fotografavimas), o šokių pertraukėlių metu yra galimybė nusifotografuoti su tais svečiais kurių nebuvo vestuvių iškylų metu. Nedidelę fotosesiją galima atlikti puotos patalpoje arba jai priklausančioje teritorijoje. Jūs tap pat galite 10-20-iai minučių su savo antrąja pusele kartu su fotografu ištrūkti iš šventės, tačiau nerekomenduojame dingti ilgam. Aptarkite visus niuansus su fotografu ir šventės vedančiuoju iš anksto.
Kai mesite puokštę (jaunoji) ir keliaraištį (jaunasis), būtinai įspėkite fotografą – jis tuo metu gali būti užsiėmęs Jūsų svečių fotografavimu ar technikos paruošimu. Tiesiog įsitikinkite, kad fotografas šalia, kad toks nepakartojamas momentas nebūtų atliktas skubotai.
Į viršų
Individualius saldainiai itin patrauklia kaina! Suderinkite linksmybes su originalumų

Patarimai jaunajai

1. Šią nepakartojamą dieną netaupykite šukuosenai ir makiažui. Naudokitės profesionalų pasaugomis. Makiažas ir šukuosena turi išlikti nepriekaištingos išvaizdos iki vėlyvo vakaro.
2. Atsisakykite blizgaus makiažo (perlamutras, blizgučiai). Toks makiažas nesuderinamas su fotografija. Tai taikoma ir plaukų lakui. Fotografijose blizgučiai virsta baltais taškeliais, kurie gali atrodyti tarsi pleiskanos, padengusios Jūsų pečius ir plaukus.
3. Jaunosios delninukas. Būtinai į jį įsimeskite sausų servetėlių, matinę (!) pudrą veido blizgesio pašalinimui. Taip pat pasiimkite lūpų dažus ar blizgį, kad galėtumėte periodiškai atnaujinti makiažą.
4. Visas kosmetologines procedūras geriau atlikti likus kelioms dienoms iki vestuvių, o ne jų išvakarėse. Būtinai naudokitės tik išbandytomis priemonėmis, kad išvengtumėte neigiamos odos reakcijos arba alergijos. Nepatariama naudotis soliarumais ar savaiminio įdegio priemonėmis. Atminkite, kad šalia Jūsų jaunasis gali atrodyti blyškesnis nei yra iš tikro.
5. Jeigu vestuvėse avėsite aukštakulniais bateliais, patariame atsargai pasiimti ir avalynę žemesniu kulnu arba visai be jo. 6. Jeigu Jūs ar Jūsų sutuoktinis nešiojate akinius, patariame vestuvinei fotosesijai pasirinkti plonus stiklus be papildomų dangų, kurios sukuria atspindžius ar patamsėjimus. Jei nešiojate akinius storais lęšiais, pasistenkite fotosesijos metu jų atsisakyti. Geriau juos pakeiskite kontaktiniais lęšiais arba fotosesijos metu nedėvėkite akinių. Kokie bebūtų gražūs akiniai, jeigu jie yra su storais lęšiais, pastarieji iškraipo veido bruožus.
Į viršų
Surenkite savo vestuvėse diplomų teikimo ceremoniją! Nepakartojama pramoga – garantuota! Diplomų pavyzdžiai....

Patarimai jaunikiui

Rūbus, avalynę ir aksesuarus rinkitės kartu su jaunąja, kad Jūsų kostiumo ir marškinių spalva derėtų su jaunosios suknele. Tokiu atveju fotografijose Jūs atrodysie harmoningai ir elegantiškai. Jeigu vestuvių dieną prognozuojami karščiai, pasiimkite su savimi atsarginius marškinius: prieš pokylį persirenkite ir jausitės patogiai visą vakarą. Jeigu vestuvės nusimato žiemos metu, rimtai pagalvokite apie šiltesnę aprangą.
Vestuvių išvakarėse eikite miegoti anksčiau. Jūs turite atrodyti pailsėjusiu ir energingu, juk Jums teks praleisti ilgą ir įdomią dieną.
Daugelis vyrų galvoja, kad manikiūras jiems nereikalingas. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad jaunųjų rankos vestuvių dieną atlieka svarbų vaidmenį fotosesijoje ir yra dažnai fotografuojamos (kai Jūs pasirašinėjate, maunate vienas kitam žiedus ir pan.). Jaunasis taip pat turi pasirūpinti tvarkingais nagais, tam kad gražiai žiūrėtųsi šalia puikiai sutvarkytų jaunosios nagų. Neprošal pagalvoti ir apie šukuoseną, juk tai labai svarbi diena.
Ir žinoma, nepamirškite jaunosios. Apsirengusiai vestuvine suknele ir avinčiai batelius aukštais kulnais jai nėra lengva jaustis atsipalaidavusiai, rankos užimtos puokštės laikymu, delninuku ir suknele. Pasistenkite būti kuo dėmesingesni, atidarinėkite duris, ištieskite ranką.
Linkime Jums laimingos santuokos, puikios vestuvių fotosesijos ir gražių vestuvių nuotraukų!
Į viršų

Taip pat gali būti įdomu

Patarimai neprofesionalam vestuvių fotografas; Kaip išrinkti ir neapsirikti vestuvių filmavimą, muzikantus ir transportą. Sąrašas vestuvių atributų ir nepamirškim vestuvių medaus menesio.
Į viršų
Kalendoriai 2020
Kalendoriai 2020

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 9 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 14 Eur/1 vnt 13 lapų; A5 dydis (pastatomas) 8,5 Eur. Užsakant pateikti kodą: Ruduo