Vestuvių fotografavimas
Turinys Išspręskite dilemą – būsite vestuvių fotografas ar svečias? Pasitreniruokite Pasiruoškite Naudingi patarimai

Vestuvių fotografavimas

Vestuvių fotografas
Vestuvių nuotrauka       Vestuvių filmavimas       Vestuvių transportas

Ką reikėtų žinoti neprofesionalams
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS

Išspręskite dilemą – būsite vestuvių fotografas ar svečias?

Jeigu Jus pakvietė į draugų vestuves ir paprašė pafotografuoti, Jūs turite tvirtai apsispręsti, ar dalyvausite vestuvėse svečio teisėmis, ar atliksite fotografo vaidmenį. Patirtis rodo, kad neįmanoma suderinti šių dviejų rolių, jeigu esate pagrindinis vestuvių fotografas. Tokiu atveju Jums būtina susikoncentruoti tik ties fotografavimu. Taigi, prieš pradėdami fotografuoti turite šiam uždaviniui pasirengti iš anksto, kad vėliau netektų raudonuoti prieš jaunuosius dėl nekokybiškų nuotraukų. Mes pasistengsime Jums padėti, pateikdami keletą patarimų.
Į viršų
Jūsų išmoningumu liks nustebinti visi svečiai, jei sukelsite vestuvių diplomų teikimo ceremoniją!

Pasitreniruokite

Jeigu nelabai įsivaizduojate, kas yra „vestuvinė fotosesija“, siūlome paaukoti kiek įmanoma daugiau laiko, kad su ja susipažintumėte. Paieškokite internete profesionalių fotografų personalinių tinklalapių ir pažiūrėkite, kaip jie fotografuoja. Galėsite perimti įdomias idėjas bei sugalvoti savo asmenines vestuvinių fotografijų vizijas. Mažas patarimas: stenkitės atkreipti dėmesį į fotografijas, atliktas tame pačiame mieste, kur vyks ir Jūsų draugų vestuvių fotosesija. Dažnai jaunieji iškylų metu lanko įvairius architektūros paminklus ir kitas įdomias vietas – būtent tokios erdvėse pavyksta padaryti efektyviausias fotografijas. Galite jaunųjų išsirinktas erdves aplankyti iš anksto ir padaryti bandomąsias fotografijas.
Į viršų
Šampano butelio etiketė nebūtinai turi būti šabloninė ir sukurta gamykloje... Užsisakykite originalias ir individualias šampano butelių etiketes!

Pasiruoškite

Prisiėmę fotografo pareigas, turite tiksliai žinoti visą vestuvinės dienos scenarijų. Jūsų pareigos gali prasidėti tiek nuo ankstyvo ryto (važiavimo į santuokų rūmus ar kitą susirašymo vietą, tuo atveju, jei vestuvės vyks gamtoje), tiek ir nuo iškylos ar vestuvinės puotos. Aptarus visas smulkmenas su jaunaisiais, Jums derėtų pasirūpinti visomis priemonėmis, reikalingomis fotoaparatui ar video kamerai. Kalbant apie fotografavimą, žinoma, kad Jums derėtų rinktis skaitmeninę techniką, nes galėsite padaryti neribojamą nuotraukų kiekį (nepamirškite pasirūpinti papildoma atminties kortele). Vis dėlto pasistenkite nusistatyti atitinkamą kadrų kiekį kiekvienam fotosesijos etapui. Dabar pateiksime vestuvinės fotosesijos etapų pavyzdį: - jaunųjų fotosesija prieš važiuojant į susirašymo vietą / metrikacijos biurą; - jaunosios išpirkimo procesas; - vestuvių ceremonijos filmavimas; - sutuoktuvių sakramento bažnyčioje filmavimas; - jaunųjų ir jų tėvų fotoateljė tipo fotografavimas; - iškyla, lankant įžymias vietas ir pan.; - vestuvinės puotos fotografavimas.
Į viršų
Palinkėjimus įamžinti galima originaliai ir individualiai! Įsitikinkite tuo ir užsisakykite palinkėjimų knygą drobės viršeliu!

Naudingi patarimai

Priklausomai nuo darbo apimties ir jaunųjų pageidavimų, Jūs turite pasiruošti būtiną atminties kortelių kiekį (1-2 Gb). Nepamirškite pasiimti apšvietimo įrangos, trikojio ir papildomos baterijos. Jei įmanoma, pabandykite aplankyti prieš vestuves, visas vietas, kur vyks fotografavimas, ir apgalvoti būsimų kadrų variantus. Atminkite, kad jūs beveik visada dirbsite spaudžiami laiko, todėl jūs turite tiksliai žinoti, kur ir kaip fotografuoti. Ryte reikėtų atvažiuoti bent prieš 30 minučių iki jaunųjų išvažiavimo į metrikacijos biurą ar bažnyčią. Per tą laiką jūs galite saugiai padaryti keletą kadrų arba nufilmuoti trumpą vaizdo įrašą apie galutinį pasirengimą prieš išvykstant. Galite pabandyti paimti interviu iš jaunojo, kuris jau kelis kartus su savo draugais nesėkmingai bandė prasibrauti iki jaunosios. Apytikriai žinodami, kaip vyks nuotakos išpirkimas, suplanuokite naudingesnes fotografavimui vietas, kad galėtumėte įamžinti įdomiausius „šturmo“ momentus.
Prieš filmuodami ar fotografuodami sutuoktuvių vietoje (nesvarbu, ar tai bus metrikacijos biuras, ar bažnyčia, o gal ir tas ir tas), išsiaiškinkite, ar toje vietoje leidžiamas fotografavimas. Jeigu taip, pasiruoškite trikojį, nes ceremonija (ypač bažnyčioje) gali užtrukti ir Jums bus nepatogu ilgai laikyti fotoaparatą rankose.
Po oficialiosios dalies ateina laikas iškylai.  Įprastai iki vestuvių puotos Jūs turite apie 1-2 valandas iškylų fotosesijai atlikti, profisionalams tai užtrunka apie 3-4 val., šį laiką fotografai dažniausiai paskirsto 2-5 sustojimams. Kiekvienas toks sustojimas trunka mažiausiai 30 min., per kurias Jūs turite suspėti padaryti daug sėkmingų ir neįprastų kadrų. Artėdami prie veiksmo vietos, apgalvokite keletą variantų geriems kadrams. Pasiruoškite tam, kad Jums teks pavadovauti miniai, sustatant juos nuotraukoms taip, kaip Jūs sugalvojote.
Vestuvių puotos fotografavimas dažniausiai prasideda nuo jaunųjų atvažiavimo. Todėl pasistenkite atvažiuoti į puotos vietą mažiausiai 5-20 minučių anksčiau. Jūs turite spėti nufotografuoti jaunuosius tuo momentu, kai jie lipąs iš vestuvinio automobilio. Šventinį renginį dažniausiai veda vedantysis, susipažinkite su jo programa. Jūs turite būti pasiruošę tam, kas įvyks artimiausiu metu ir spėti užimti tinkamą poziciją. Fotografuokite viską, kas Jūsų manymu gražiai atrodys, nepamiršdami apie atminties kortelės talpos likutį. Būtinai per vakarą nufotografuokite visus svečius, esančius puotoje. Jeigu rimtai žiūrėsite į savo pareigas, jūsų pastangos bus įvertintos. Taigi priimdami sprendimą fotografuoti vestuvėse, dar kartą pasverkite visus „už“ ir „prieš“. Vestuvinė fotografija reikalauja ypatingų įgūdžių ir pareigingumo.
Į viršų
Patarimai kaip elgtis vestuvių fotosesijos metų; Kaip išrinkti vestuvių filmavimą, muzikantus ir transportą. Vestuvių atributai skirti tam, kad laikas prie stalo praeitu dar linksmiau.
Į viršų
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS