Vestuvių medaus mėnuo
Turinys Povestuvinė išvyka Kam patikėti povestuvinės kelionės organizavimą?

Vestuvių medaus mėnuo

Vestuvių transportas       Vestuvių idėjos       Vestuvių atributai

Užbaigėte visus rūpesčius, susijusius su vestuvėmis ir dabar planuojate kaip ir kur praleisti medaus mėnesį? Nieko negali būti nuostabiau nei padovanoti vienas kitam romantišką vestuvinę kelionę! Medaus mėnuo – išskirtinai tik Judviejų laikas! Be abejo, norite, kad geri prisiminimai apie šį laikotarpį liktų visam gyvenimui. Kad šis noras išsipildytų, patariame medaus mėnesiui pradėti ruoštis kiek įmanoma anksčiau. Visų pirma, nuspręskite, kur norite praleisti šį tik Judviems skirtą laiką. Medaus mėnesio vieta turi būti ypatinga ir unikali, o svarbiausia, ji turi harmoningai derėti su Jūsų vidiniu pasauliu ir nuotaika. Smėlio pliažas ar didelis miestas, kalnai ar miškų apsuptyje įsiterpęs ežeras – Jūsų pasirinkimas turi būti Jūsų norų ir jausmų atspindžiu.
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS

Povestuvinė išvyka

Medaus mėnesio kelionė skiriasi nuo paprastų kelionių. Povestuvinė išvyka – ypatinga kelionė, organizuojant ją, viskas turi būti apgalvota iki smulkmenų, juk tai vienas ryškiausių ir įsimintiniausių Jūsų gyvenimo įvykių. Vykdami į povestuvinę kelionę medaus mėnesio metu, Jūs gaunate puikią progą pabuvoti naujose vietose ir tapti dar artimesniais vienas kitam. Nepraleiskite šios galimybės… Čia labai svarbu suprasti, kokias savo svajones Jūs norite paversti tikrove medaus mėnesio metu. Visų pirma, būtina nuspręsti, kur Jūs norėtumėte keliauti. Geriausia išsirinkti romantišką kelionę į tas vietas, kuriose Jūs seniau nebuvote. Tuo pačiu svarbu nuspręsti, ar Jūs norite šį laiką praleisti atokiau nuo civilizacijos, o galbūt atvirkščiai, – pamatyti pasaulio. Galima medaus mėnesio pradžią praleisti kurorte prie jūros o antrajai daliai pasirinkti vieną ar kitą miestą su jo įžymybėmis, judriu naktiniu gyvenimu. Pasirinkę tokį dvejopą medaus mėnesį, pirmąjį laikotarpį galėsite vienumoje pasidžiaugti vienas kito draugija, o antrąjį – atsiduoti linksmybių atmosferos žavesiui.

Tropikų salos

Turbūt idealiausia vieta medaus mėnesiui – tropikų salos. Vietiniai Jus nudžiugins egzotiškais papročiais: rūbais iš gėlių girliandų kokosų pienu vietoje šampano ir žaviai egzotiška poreo skraiste, pakeisiančia vestuvinę suknelę! Jeigu Jums prie širdies toks poilsis, medaus mėnuo Kanaruose, Havajuose, Balyje ar Jamaikoje – būtent tai, ko Jums reikia! Jeigu Jus labiau domina pažintis su miestų įžymybėmis, jų istorija, kultūra, tuomet Jums geriau pasirinkti ekskursijos tipo povestuvinę kelionę po Europą. Pavyzdžiui, medaus mėnuo Romoje, Paryžiuje, Prahoje arba romantiškojoje Venecijoje.

Mūsų Gimtinė

Tačiau nepamirškite ir mūsų gimtinės, kuri slepia dar daug didžiajai daliai gyventojų nepažįstamų kampelių, puikių, senovę menančių dvarų, romantiškų vandens malūnų ar mūsų šalies akių – ežerų, slypinčių miškų glūdumoje...
Į viršų
Linkėti laimės ir sėkmės – graži tradicija, nepavaldi laikui... Išsaugokite gražiausius palinkėjimus, skirtus JUMS, brangūs jaunavedžiai! Palinkėjimų knyga..

Kam patikėti povestuvinės kelionės organizavimą?

Nė vienos vestuvės nepraeina be medaus mėnesio. Planuoti, kur praleisite šį nuostabų laiką reikia pradėti kuo anksčiau: juk reikia išspręsti daug organizacinių klausimų, susijusių su Jūsų kelione. Jau išsirinkote šalį? Jeigu dar ne, kreipkitės patarimo į turizmo agentūrą. Kalbant apie povestuvines keliones, šiuo metu labai populiarios išvykos į Panamą, Kubą, Paryžių, Veneciją. Gali būti, kad Jūs norite aplankyti šalį, kurioje dar niekada nebuvote. Arba atvirkščiai, yra vieta, su kuria Jus sieja ypatingi, romantiški prisiminimai. Bus simboliška praleisti medaus mėnesį būtent ten.

Organizuojam patys

​Galima savarankiškai užsiimti savo povestuvinės kelionės organizavimu: rezervuoti numerį viešbutyje, užsisakyti lėktuvo bilietus, išsiimti vizą. Patyrusiems keliautojams tai įprasta procedūra. O štai tiems, kurie poilsiauti į užsienį keliaują kartą į metus, atsiranda rizika ne itin maloniai praleisti medaus mėnesį. Šiuo atveju Jums gali padėti Jūsų išsirinktoje šalyje jau pabuvoję turistai. Paklausinėkite draugų, kolegų darbe, apsilankykite tam skirtuose forumuose. Žmonės Jums padės išsirinkti tinkamą viešbutį, oro linijas, papasakos, kokias vietas privalote aplankyti.

Kelionių agentūra

Iš anksto patikrinkite jos reputaciją. Paskaitykite internete klientų atsiliepimus, Pabendraukite su tais, kurie jau naudojosi šios kompanijos paslaugomis. Aplankykite atstovybę, užduokite visus rūpimus klausimus. Rimta firma neįkyrės, bandydama Jums „įkišti bet kokią kelionę“. Rimtoje kompanijoje patyrę konsultantai padės patarimais, rekomendacijomis, parodys viešbučių ir paplūdimių fotografijas. Susipažinkite su paslaugomis, kurias siūlo turizmo agentūra. Galbūt Jūs norite sudaryti asmeninę kelionės programą? Galbūt netgi paprašyti, kad kompanija skirtų Jums asmeninį gidą, kuris vežtų Jus tik ten, kur Jums norisi, ir surengtų ekskursiją tik judviem. Toks gidas ne tik žinos viską apie vietines įžymybes, bet ir pasiūlys Jūsų skonį atitinkantį restoraną, naktinį klubą ar barą. Povestuvinė kelionė būna tik kartą gyvenime ir, turbūt, tokią svarbią išvyką turi organizuoti profesionalai.
Į viršų
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS