Vestuvių muzikantai
Turinys Kaip teisingai išsirinkti vestuvių muzikantus? Nuo didžėjaus iki orkestro Savo muziką Top dainos vestuviniam šokiui

Vestuvių muzikantai

Smuikas, natų knyga
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS

Kaip teisingai išsirinkti vestuvių muzikantus?

Dažnai atsitinka taip, kad apmokėję vestuvių muzikanto paslaugas jaunieji tikisi jo profesionalumo. Tačiau į vestuves dainuoti atvyksta visiškai tam nepasiruošęs ar net neturintis klausos „muzikantas“. Ir svečiai net nenori šokti, esant tokiam atlikimui. Arba saksofonistas per vestuves visiškai nepataiko į natas ir jo besiklausant norisi ausis užsidengti. Deja, bet tokių ar kiek „švelnesnių“ atvejų pasitaiko dažnokai. Jeigu norite pasikviesti į vestuves gerus muzikantus, turite žinoti, kaip teisingai išsirinkti profesionalus:
1. Apsispręskite dėl muzikinio stiliaus. Gali būti, kad Jūs savo vestuvėse norite girdėti lyriką, džiazą, bliuzą arba pop muziką.
2. Kitų jaunavedžių patirtis – geriausias rodiklis, renkantis muzikantus. Galbūt Jūs turite draugų ar pažįstamų, kurie ne taip seniai susituokė, paklauskite ar jie užsakinėjo gyvą muziką atliekančių muzikantų paslaugas savo vestuvėms. Jie Jums greičiausiai parekomenduos gerus atlikėjus.
3. Jeigu ieškote atlikėjų internete, atminkite, kad profesionalai turi turėti savo svetainę, kurioje galėsite susipažinti su jų pasirodymais.
4. Neužsisakinėkite restoranuose ar baruose grojančių muzikantų paslaugų. Kreipkitės į konservatoriją ar Muzikos ir teatro akademiją ir paieškokite šiose įstaigose studijuojančių studentų, galinčių pasirodyti Jūsų šventėje. Jauni ir perspektyvūs muzikantai, galės Jums pagroti Jūsų norimu instrumentu kažką nauja ir negirdėta, tuo tarpu, muzikantas iš restorano greičiausiai atliks iki gyvo kaulo įgrisusį repertuarą.
5. Dainininkas, dainuojantis su fonograma – nėra profesionalas. Neverta užsakinėti tokio atlikėjo paslaugų.
6. Prieš kviesdami muzikantą ir dainininką, įsitikinkite, kaip jie dainuoja ir groja. Paprašykite pažiūrėti video įrašus arba paklausyti audio įrašus su jų pasirodymais. Sužinokite, kada artimiausias muzikantų pasirodymas, kad Jūs galėtumėte ateiti ir paklausyti.
7. Svarbu žinoti, kokį muzikinį stilių atlieka dainininkas ir muzikantas.
8. Kvieskite muzikantus tik su jų nuosava aparatūra, kuria jie groja nuolat.
9. Paklauskite, kiek laiko truks muzikantų pasirodymas ir ar jį įmanoma suderinti su šokiais.
10. Susitarkite su muzikantais, kokias dainas norėsite girdėti pokylio metu, gali būti, kad Jums teks primokėti už individualiai parinktą repertuarą.
Tinkamai parinkta vestuvinė muzika – tai pusė pokylio sėkmės. Todėl į muzikantų atranką verta žiūrėti rimtai.
Į viršų
Užsisakykite dabar! Vestuvių diplomas po daugelių metų sukels nostalgišką šypseną, tik į jį žvilgtelėjus.

Nuo didžėjaus iki orkestro

Kokius vestuvių muzikantus kviestis: nuo orkestro iki didžėjaus. Patarimai, ką beišsirinktumėte

Vestuvės neįsivaizduojamos be muzikos. Muzika – tai, kas svarbiausia vestuvių pokylyje. Būtent ji kuria šventės atmosferą, pakelia nuotaiką, be muzikos negali būti šoki, konkursų ir už širdies griebiančių dainų. Taigi siūlome gerai apgalvoti muzikos atlikėjų pasirinkimą. Aptarsime keletą atlikėjų tipų. Ansamblis arba orkestras Jeigu Jūsų piniginiai resursai pakankami, tai galite atsikratyti galvos skausmo besirenkant muzikantus, pakviesdami ansamblį ar net orkestrą. Tačiau, žinoma, visų pirma turite susipažinti su jų repertuaru, sužinoti, su koka aparatūra jie dirba, sudėlioti dainas Jums reikalinga eilės tvarka ir iš anksto aptarti, kiek užtruks ansamblio ar orkestro pasirodymas.

Nepamirškite su savimi pasiimti CD grotuva, Notebook, ... bent viena daigtą kuris gali skleisti garsą (arba tai suderinti su muzikantais). Tai Jus apsaugos nenumatytų aplinkybių atveju, pavyzdžiui, sugedus mikrofonui ar pavargus atlikėjams ir nepamirškite kad muzikantai kažkada baigs pasirodymą, nuo tada grotuvas labai pravers. Dar keletas patarimų. Iš anksto pasirūpinkite ta erdve Jūsų pokylių salėje, kurioje savo vietas užims ansamblis ar orkestras. Tai turi būti pakankamai šviesus kampelis su patogiu priėjimu prie aparatūros pajungimo priemonių. Ir nepamirškite, kad (gyva) muzika, tai, visų pirma, žmonės, kuriems vestuvių pokylio metu būtina pailsėti ir užkąsti. Taigi turėsite pasirūpinti papildomomis vietomis ir porcijomis, skirtomis muzikantams. Tai gali būti atskirai padengtas stalas. Taip pat pasirūpinkite, kad ant šio stalo būtų vaisvandenių ir nebūtų alkoholio.

Didžėjus

Tai taip pat puikus svečių linksminimo būdas. Jūs galite pasamdyti profesionalą, išmanantį savo darbą nuo A iki Ž, jis jungs būtent tą muziką, kuri tinka vienam ar kitam šventės momentui. Žinoma, reikės su juo iš anksto susitikti, tam, kad galėtumėte aptarti muzikinį vakaro repertuarą, išklausyti jo nuomonę ir išsakyti savąją. Ir taip pat, kaip ir norėdami samdyti ansamblį, išskirkite atitinkamą erdvę pokylių salėje didžėjui ir jo aparatūrai.

Akordeonistas arba gitaristas

Dabar grįžta į madą akordeono muzika. Smagu žiūrėti kaip vestuvių svečius linksma ir melodinga muzika žavi akordeonistas. Bus dar įdomiau, jei jaunieji iš anksto paruoš užstalės dainų sąrašą su žodžiais ir i anksto išdalins svečiams.
Į viršų
Užsisakę individualaus dizaino šampano butelių etiketes, tikrai nuorėsite juos pasilikti atminimui.

Savo muziką

Na, o jeigu jau nusprendėte sutaupyti šiek tiek pinigų ir nesamdyti vestuvių muzikantų, vestuvinis vakaras praeis ne ką blogiau, jei sutiksite, kad jo metu skambėtų muzika, besiliejanti iš muzikinio centro ar kompiuterio kolonėlių. Daugelyje pokylių salių ar kavinių yra šiam atvejui paruošta aparatūra, taigi Jums nereikės sukti galvos dėl jos.
Pirmas dalykas nuo kurio turėsite pradėti – muzikos parinkimas. Tik nepamirškite lėtos muzikos maišyti su greitesne ir parinkti kuo daugiau šokiams tinkančios muzikos.
Antras dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti yra tai, kad Jūsų vestuvėse dalyvaus tiek jauni, tiek vyresni žmonės. Taigi muzika turi būti parengta tokiu būdu, kad joje atsispindėtų kelių kartų skonis.
Ir trečia, vėlgi turite pasirūpinti erdve kompiuteriui ar muzikiniams centrui. Jis turi stovėti ant staliuko, toli nuo stalų su užkandžiais ir netoli nuo šokių aikštelės, tačiau, tokiu atstumu, kad netrukdytų šokti.
Į viršų
Tinkamai įamžinti palinkėjimai – prisiminimas visam gyvenimui! Užsisakykite palinkėjimų knygą drobės viršeliu!

Top dainos vestuviniam šokiui

Nuo tradicinio valso iki karštosios salsos

Bryan Adams, „Have You Ever Really Loved a Woman“ (Vienos valsas);
Alicia Keys, „If I Ain’t Got You“ (lėtas valsas);
Seal, „Kiss From A Rose“ (Vienos valsas);
Shania Twain, „You’re Still The One“ (amerikietiška rumba);
Chris Norman, „Lady In Red“ (rumba);
Eros Ramazzotti, „Piu Che Puoi Mix Salsa Con Cori“ (salsa) Orquesta la Palabra, „Lady“ (salsa);
Massimo Scalici Y Orquesta Sicula Sabrosa, „You“ (salsa);
Jose Alberto, „Mi Gran Amor Le Di“ (greita rumba arba lėta ča ča ča);
Cascada, „Because The Night Remix Cha-Cha“ (Vienos valsas kartu su ča ča ča);
Bill Medley & Jennifer Warnes, „I’ve Had The Time Of My Life“ (samba);
Carlene Carter, „I Love You Cause I Want To“ (džaivas);
Bryan Adams, „I Finally Found Someone“ (rumba);
Joe Cocker, „Unchain My Heart“ (ča ča ča);
Captain Jack, „Only You“ (džaivas);
The Commodores, „Three Times A Lady“ (lėtas valsas);
Jackie de Shannon, „What A World Needs Now Is Love“ (lėtas valsas);
Eva Cassidy, „Fields of Gold“ (rumba); Jason Mraz, „I Wont Give Up“ (Vienos valsas);
Bryan Adams, „(Everything I Do) I Do It For You“ (rumba);
Seal, „Kiss From A Rose“ (Vienos valsas);
Alicia Keys, „If I Ain’t Got You“ (lėtas arba Vienos valsas)
Bryan Adams, „Everything I Do“ (lėtas arba Vienos valsas);
Seal, „Secret“ (Vienos valsas);
3T, „I Need You“ (lėtas valsas).

Į viršų
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS