Vestuvių rūbai
Turinys Jaunosios rūbai Prietarai, susiję su suknelės spalva Dramblio kaulo spalvos vestuvinė suknelė Jaunikio rūbai Kostiumo tipas Kostiumo aksesuarai Kostiumo spalvą pagal odos tipą Top 5 jaunikio įvaizdžiai

Vestuvių rūbai

Daugybe vestuviu sukneliu
Vestuvinis šokis       Vestuvinių rūbų mados       Vestuvinių rūbų mados 2014

Kaip svarbu paisyti aprangos kodo Žmogus, tik gavęs kvietimą ir sužinojęs, kaip reikės apsirengti, jau iškart pradeda ruoštis. Jis pradeda galvoti, ieškoti, jau pradeda gyventi būsimos šventės nuotaika. Galima sakyti, kad jei tik bus paisoma aprangos kodo, 50% tikimybė, kad vakarėlis pavyks. Aprangos kodo nepaisymas iš tiesų yra didžiulė bėda Lietuvoje. Žmonės ne tik neišmano, kas yra aprangos kodas, bet ir tingi tuo pasidomėti. Pavartykite žurnalus ir pamatysite, kaip apsirengia mūsų „aukštuomenė", nors ir puikiai žinodama, koks buvo nurodytas aprangos kodas. Vieni patingi, kiti pataupo, treti per savo neišmanymą ateina nepasiruošę. Daug kas aprangos kodų nemėgsta, ypač vyrai, tačiau, patikėkite, tai labai svarbu.
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Jaunosios rūbai

Kaip išsirinkti tinkamą vestuvinę suknelę?Nuo ko pradėti vestuvinės suknelės paieškas

Visų pirma pavartykite vestuvinių madų ir apskritai žurnalų, skirtų vestuvėms, puslapius – juose spausdinama suknelių modelių įvairovė (nuo kuklios, tiesaus kirpimo iki nėriniais puoštos suknelės) padės Jums apsispręsti, ko labiau norėtumėte. O dabar atidėkite žurnalus ir keliaukite matuotis suknelių vestuviniuose salonuose. Išsirinkti suknelę, mačius tik jos nuotrauką, neįmanoma – Jūs turite pamatyti ar tikrai Jums patikęs modelis tinka Jūsų figūrai. Būna ir taip, kad pasimatavus keičiasi apsisprendimas dėl suknelės modelio.    

Suknelės spalva

Vestuviniuose salonuose Jūs išvysite baltos, o taip pat dramblio kaulo spalvos sukneles. Tad kokią suknelę išsirinkti – baltą ar dramblio kaulo spalvos (apie šios spalvos sukneles daugiau skaitykite šio straipsnio skirsnyje „Dramblio kaulo spalvos vestuvinė suknelė“) Patyręs vestuvinio salono konsultantas dažniausiai patars, kokia spalva Jums labiau tinka. Juk kai kam labiau tinka šaltokos, netgi melsvo atspalvio baltos spalvos, o kai ką puošia būtent šviesūs tonai.
Be to, jeigu jaunoji iš anksto nusprendė tekėti tik vilkėdama tradicine balta suknele – tuomet, žinoma, tegul tokią ir renkasi. Tuo labiau, kad ir jaunikis dažnai nori matyti savo išrinktąją pasipuošusią būtent balta suknele.

Vestuvinės suknelės siluetas  

Yra keturi pagrindiniai vestuvinių suknelių siluetų tipai: „Princesė“, „A-siluetas“, graikiškojo tipo siluetas ir „Undinėlė“. „Princesės“ tipo suknelė pasižymi itin pūstu sijonu. Ji tinka vidutinio sudėjimo merginoms, taip pat labai lieknoms, vidutinio ar neaukšto ūgio merginoms. „Princesės“ tipo suknelė gali turėti keletą variantų:
(1) pūstas sijonas prsideda nuo liemens linijos,
(2) liemuo šiek tiek pažemintas.
Pasirinkite tokį modelį, kuris tinka būtent Jums. Svarbu atsižvelgti į figūros ypatumus, liemens ir klubų santykį. Pūsta suknelė gali ženkliai paplatinti klubus, jeigu jie pernelyg siauri, ir atvirkščiai, gali juos pridengti, jeigu jie per platūs, lyginant su liemeniu.
Jeigu mergina žemo ūgio, jai nepatartina rinkti suknelės su ganėtinai pažemintu liemeniu – su tokia suknele kojos atrodys trumpos.
„A-siluetas“ – tokia suknelė palaipsniui platėja į apačią. Tai labai palankus variantas, tinkantis beveik bet kuriai merginai: pilnesnes merginas tokia suknelė plonina, o lieknas merginas paverčia elegantiškomis ir moteriškomis.
Graikiško stiliaus suknelė – laisva suknelė iš lengvos medžiagos, užtraukta aukštai po krūtine.
Toks siluetas buvo paplitęs Senovės Graikijoje. O vėliau šis stilius grįžo į madą imperatoriaus Napoleono laikais, kai buvo populiaru mėgdžioti Antiką.
Kai kam toks siluetas labai tinka, o kai kam ir ne, sužinosite tik rinkdamosis individuliai. Jeigu jaunoji nėščia, dažniausiai ji ieško parduotuvėse šio tipo suknelių. Iš tiesų graikiško stiliaus suknelės gali būti ir netinkamos nėščiosioms – todėl viduje gali atsirasti siauras pamušalas, kurį teks atlaisvinti.
Jeigu vis dėlto nusprendėte išsirinkti graikiško silueto suknelę, turėkite omenyje, kad prie tokios suknelės netinka pernelyg pūstas šydas. Geriau naudoti vieno sluoksnio ploną šydą, kuris tvirtinasi po šukuosena. Arba galima apskritai apsieiti be šydo – bet tada reikalinga diadema arba lankelis, taip pat tiks gyvų gėlių papuošimai plaukams.
„Undinėlės“ tipas – siaura suknelė, platėjanti pačioje apačioje. Tai populiarus įvairių mados namų vestuvinių suknelių tipas („La Sposa“, „San Patrick“ ir pan.) – tai brangiausios suknelės su ilgais nuometais. Jos siuvamos ganėtinai aukštoms ir tik tam tikro figūros tipo merginoms. Būtent šios suknelės visų pirma atkreipia nuotakų dėmesį vartant vestuvinius žurnalus.
Tačiau, kad ir kaip patiktų toks suknelės tipas, reikia turėti omenyje, kad „Undinėlė“ gražiai atrodo tik ant merginos, turinčios nepriekaištingą figūrą. Itin svarbu, kad suknelė idealiai aptemptų liemenį ir klubus, ir kad atitiktų būtent Jūsų dydį (jeigu ji bent kiek platesnė ar siauresnė – tai neatrodys gražiai). Besimatuodamos šį suknelės tipą, būtinai pasisukite šonu ir pažiūrėkite į save veidrodyje. Netgi nedidelis vos vos išsikišęs pilvukas pasirinkus tokią suknelę bus itin pastebimas.  

Kokiais atvejais patariama rinktis suknelę su dirželiais ir petnešėlėmis?

Kai kurios nuotakos ieško sau suknelių su dirželiais, petnešėlėmis, besibaimindamos, kad vestuvių metu suknelė ims slysti žemyn. Šiuo atveju svarbiausia – tinkamai suveržti suknelę, kad ji itin tvirtai laikytųsi ant liemens.
Vis dėlto yra situacijų, kai petnešėlės būtinos:
Jeigu jaunosios krūtinė labai didelė.
Jeigu suknelė turi labai gilią iškirptę.
Jeigu jaunoji nėščia ir jai nepatogu susiaura suknele – dėka petnešėlių suknelė laikysis ant pečių, o jos suveržimą galima bus atlaisvinti.
Į viršų
Pramoga prie vestuvinio stalo. Vestuvių diplomai. Užsisakykite...

Prietarai, susiję su suknelės spalva

Balta suknelė    Balta spalva europietiškoje tradicijoje simbolizuoja džiaugsmą, švarą ir nekeltybę, būtent todėl pirmą kartą tekanti mergina seniau vilkėdavo baltai. Pakartotinai santuokai baltos spalvos vestuvinė suknelė jau netikdavo, ir tokia nuotaka turėdavo išsirinkti kitos spalvos suknelę.

Raudona suknelė    Laikoma konfliktų ir ginčų šeimoje pranašu.

Auksinė suknelė    Auksinė vestuvinės suknelės spalva pranašauja turtus ir piniginę gerovę šeimoje.

Sidabrinė suknelė    Tekėti tokios spalvos suknele – šeimyninės laimės laikinumas.

Rožinė suknelė    Vestuvėms pasirinkti rožinę suknelę – reiškia ilgą ir švelnią meilę. Kitos versijos teigia, kad tokios spalvos vestuvinė suknelė lemia šeimai finansinius sunkumus.

Violetinė suknelė    Šios spalvos vestuvinės suknelės lemiami ženklai taip pat nevienareikšmiškai traktuojami: iš vienos pusės ši spalva tarsi greitų skyrybų lėmėja, o iš kitos pusės – paslaptingos ir magiškos meilės simbolis.

Juoda suknelė    Juodos spalvos vestuvinė suknelė europietiškoje tradicijoje nebuvo pripažįstama, kadangi juoda spalva – gedulo ir liūdesio spalva. Jeigu tikėti prietarais – juoda vestuvinė suknelė lėmė nelaimingą šeimyninį gyvenimą, galimą našlystę. Šiuolaikinės nuotakos ir dizaineriai nesutinka su tokia juodos spalvos vestuvinių suknelių traktuote – kolekcijas su juodomis vestuvinėmis suknelėmis reguliariai pristato tokie vestuvinių madų guru kaip Vеrа Vоng ir Оskaras de la Renta.
Į viršų
Nustebinkite svečius individualaus dizaino šampano butelių etiketėmis!

Dramblio kaulo spalvos vestuvinė suknelė

Dramblio kaulo spalva yra visiškoje harmonijoje su oda ir suteikia jai ypatingą spindesį. Balta spalva tinka tamsesnei arba itin blykiai odai. Dramblio kaulo spalva tinka rožinio ar kreminio atspalvio odos savininkėms. Suknelės spalva turi būti šviesesnio tono nei Jūsų oda. Profesionalūs fotografai pabrėžia, kad dramblio kaulo spalva idealiai tinka vestuvinėms fotografijoms. Nuotaka atrodo kur kas efektingiau nei su tradicine baltos spalvos suknele. Ir nesijaudinkite dėl jaunikio, nėra taisyklės, kuri teigtų, kad Jūsų suknelės spalva privalo atitikti jo marškinių spalvą. Jis ramiai gali apsirengti baltus marškinius, o Jūs, savo ruožtu, pasipuoškite dramblio kaulo spalvos suknute. O štai Jūsų bateliai turi būti to paties atspalvio, kaip ir suknelė, išskyrus tuos atvejus, jeigu Jūsų suknelė itin ilga ir dengia batelius. Pasirinkus aptariamos spalvos suknelę, patariama rinktis pastelinių atspalvių vestuvinę puokštę. Galite ją papuošti dramblio kaluo spalvos juostele, Taip Jūsų vestuvinė puokštė atrodys elegantiškiau. Taip pat labai tiks baltos ar kreminės spalvos rožės.
Į viršų
Svečiai besivaišinant užpildys vestuvių svečių anketą. Šiuo metu siūlome naujieną – Vestuvių svečių anketos!

Jaunikio rūbai

Į ką reikia atsižvelgti, renkantis vestuvinį jaunikio kostiumą?Vestuvių stilius ir tema   Jeigu vestuvių stilius ir tema, pavyzdžiui: XVIII amžius, žinoma, neverta vilktis įprasto kostiumo, reikės pagalvoti apie kažką ypatingo ir atitinkančio to meto dvasią. Tas pats taikytina ir kitoms temoms bei stiliams.

Jaunosios suknelė   Jaunikio ir nuotakos rūbai turi harmoningai derėti tarpusavyje ir papildyti vienas kitą. Kadangi jaunajam nepriimta matyti vestuvinės suknelės iki vestuvių, teks paprašyti nuotakos, kad Jums patartų, kokios spalvos, faktūros ir stiliaus vestuvinį kostiumą turėtumėte rinktis, o galbūt net paprašyti Jos dalyvauti vestuvinio kostiumo pirkime.

Jaunosios puokštė   Renkantis vestuvinį kostiumą, reikėtų iš anksto apgalvoti Jūsų išrinktosios puokštės stilių. Puokštė kartu su butonjerė (gėlyte segama į atlapą) turėtų be didelių spalvinių skirtumų derėti su su jaunųjų rūbais.

Nusistovėjusios tradicijos   Renkantis vestuvinį jaunikio kostiumą, būtina atsižvelgti į nusistovėjusius reikalavimus. Visų pirma, kostiumas turi būti naujas. Antra vertus, pagal nutylėjimą manoma, kad jis turi būti juodos arba tamsiai mėlynos spalvos šaltuoju metų laiku ir baltu arba rusvai gelsvu šiltuoju metų periodu. Kita vertus, šiuolaikinės mados tendencijos leidžia viską daryti atvirkščiai. Trečia, jeigu jaunikis nori atrodyti madingu, kažkas jo aprangoje turi spalviškai derėti su jaunosios garderobu.
Į viršų
Vestuvių atributikos rinkiniu žavėsitės ir prabėgus šventei. Užsisakykite rinkinį dabar!!!

Kostiumo tipas

Frakas   Populiariausias šventinis vestuvinis frakas – trumpas priekyje ir prailgintas nugaroje. Jį puikiai papildo kelnės be atvartų. Būtinas frako atributas – liemenė su viena arba dvejomis sagų eilėmis. Derinį užbaigs balta varlytė.

Smokingas   Smokingas – ties krūtine atviras švarkas su šilko atvartais. Jis dėvimas su akinančiai baltais marškiniais su prancūziškais rankogaliais ir varlyte.

Klasikinis kostiumas   Klasikinis dviejų arba trijų dalių kostiumas – taip pat tinkamas variantas vestuvėms. Klasikiniam švarkui kelnes parinkti daug lengviau nei frakui ar smokingui. Aptariamu atveju, kelnės gali būti su atvartais arba be jų. Klasikinio švarko dėvėjimas turi vieną taisyklę: apatinės švarko sagos niekada neužsegame.
Į viršų
Originalūs ir individualūs saldainių popieriukai – puiki vestuvinio stalo puošmena!

Kostiumo aksesuarai

Marškiniai   Gerai parinkti marškiniai turi atitikti eilę reikalavimų: Visų pirma, jie turėtų būti pasiūti iš kokybiškos medžiagos, kuri nesilamdytų. Vertėtų rinktis iš medvilnės ir sintetikos derinio pasiūtus marškinius. Atkreipkite ypatingą dėmesį į marškinių apykaklę. Ji turi minkštai apgulti kaklą, palikdama vieno centimetro atstumą. Apykaklė turi idealiai derėti prie kostiumo, būti gerai išlyginta ir pakankamai aukšta – taip bus lengviau išrinkti kaklaraištį.

Diržas   Pagrindiniai reikalavimai, renkantis diržą – gera kokybė ir medžiaga (pageidautina – natūrali oda) ir su kostiumo, avalynės bei laikrodžio dirželio spalvomis deranti diržo spalva.

Kaklaraištis   Tradiciškai kaklaraiščiai siuvami iš žakardo arba šilko. Jo optimalus plotis – 8–11 cm. Stambiems vyrams leistinas kiek didesnis plotis – 12–13 cm. Užrišto kaklaraiščio apatinis kraštas turi būti 2 cm žemiau diržo. Vietoj kaklaraiščio galima naudoti varlytę arba kaklaskarę.

Sąsagos   Kaklaraiščio laikiklis ir sąsagos jaunojo įvaizdžiui suteikia užbaigtumo įspūdį. Tačiau pagrindinė šių aksesuarų pasirinkimo taisyklė skelbia: jei negalite išsirinkti kokybiškų, geriau iš viso jų atsisakykite.

Butonjerė (gėlytė segama į atlapą)   Butonjerė – nedidelė puokštelė iš gyvų arba dirbtinių gėlių. Šio aksesuaro vieta – kairysis atlapas. Butonjerę gali pakeisti baltutėlė nosinaitė.
Į viršų
Spalvoti, originalūs saldainių popieriukai – tai ko JUMS reikia! Fabrike sulankstytų individualių saldainių užsakymas.

Kostiumo spalvą pagal odos tipą

Šviesusis tipas   Jaunikio oda šviesi, gali būti strazdanų, kurias atliepia rusvi, auksaspalviai arba kaštoniniai plaukai, greičiausiai toks vyras apdovanotas mėlynomis, žaliomis arba rudomis akimis. Tokio tipo vyrų rūbuose, skirtuose vestuvėms, turi būti geltonos spalvos atspalvių. Prie juodai pilko kostiumo idealiai tiks pieno spalvos marškiniai su žydru kaklaraiščiu, šviesiai salotiniai marškiniai su Laimo spalvos kaklaraiščiu. Tamsiai mėlyną kostiumą galima pagyvinti kreminiais arba šviesiai persikiniais marškiniais.

Tamsusis tipas   Vyras, nuo vaikystės apdovanotas blyškia, tamsiai alyvine arba tamsiai rudos spalvoss oda, taip pat turintis tamsius plaukus, antakius, blakstienas ir akis. Tokio tipo jaunikiui labiausiai tiks tamsus kostiumas. Būtų tikslinga derinti tamsias spalvas, o aksesuarus rinktis sodrių spalvų. Pavyzdžiui: juodas arba tamsiai mėlynas kostiumas su fuksijos spalvos aksesuarais. Arba tamsiai pilkas, arba juodas kostiumas su sodriai violetiniais marškiniais ir bordiniais aksesuarais, o gal netgi juodu kaklaraiščiu. Su šviesiais marškiniais dėrės tamsių arba sodrių spalvų kaklaraiščiai.

Šaltasis tipas   Tokių žmonių oda dažniausiai šviesi su rožiniu atspalviu arba blyški, pilkšvo atspalvio. Plaukai – šviesūs, pelenų spalvos, pilkai rusvi. Akys – pilkos, mėlynos arba tamsios. Šiuo atveju itin tiks juodas arba pilkas kostiumas. Prie tokių spalvų kostiumo tiks sniego baltumo, alyvinio arba šviesiai rožinio tono marškiniai. Kaklaraiščius ir kaklaskares reikėtų rinktis iš šaltų atspalvių gamos – violetinius, ryškiai rožinius, mėlynai pilkus.
Į viršų
Pramoga prie vestuvinio stalo. Vestuvių diplomai. Užsisakykite...

Top 5 jaunikio įvaizdžiai

Pagrindinis principas, kuriuo turėtumėte vadovautis rinkdamasi vestuvinius drabužius, – esu savimi! Svarbu neatitrūkti nuo savo mėgstamo stiliaus – su vestuvine apranga turite jaustis patogiai, kad galėtumėte mėgautis kiekviena šventės akimirka. Jei Jūsų sužadėtinis yra prisiekęs conversų gerbėjas, nebūtina jo varžyti pernelyg oficialia apranga. Tačiau nepamirškite, kad ir jaunikio įvaizdį reikia pritaikyti prie šventės vietos ir bendros koncepcijos.

Neįpareigojanti elegancija   Jeigu ieškote viduriuko, norite atrodyti elegantiškai, bet ne per daug oficialiai, rinkitės kostiumo ar kelnių ir liemenės derinį. Pagyvinkite įvaizdį marga varlyte, fantazija ar kaklaraiščiu. Su šia apranga atrodysite gerai beveik visur, svarbu išsirinkti tinkantį ir patogų modelį.

Marinistinis stilius   Vestuvės prie jūros – vienos romantiškiausių. Žuvėdros, skraidančios danguje, jūros ošimas, lėtai plaukiantys plunksniniai debesys... Norisi išsispirti iš batų ir pajusti smėlį po kojomis. Jei tuokiatės pajūryje, nevarginkite savęs tvirtai suveržtais kaklaraiščiais – jauskitės laisvai! Rinkitės lengvus ir natūralius audinius, gamtos spalvas. Puikiai atrodys mėlyno švarko ir baltų kelnių derinys.

Klasika   Kada, jei ne vestuvių dieną, vyriškiui dera tapti tikru džentelmenu ir vilkėti fraką! Tik nesirinkite jo vestuvėms kaimo turizmo sodyboje! Klasikinius kostiumus, fraką, smokingą dera vilkėti švenčiant vestuves pilyje, dvare ar prabangia¬me senamiesčio restorane. Prie šio įvaizdžio tiks juodi suvarstomi lakiniai batai ir juoda arba balta varlytė.

Nebijantiems išsiskirti   Vyriškiams, mėgstantiems išsiskirti, siūlome nepabijoti originalių detalių, pabrėžiančių jų asmenybę. Rinkitės kontrastingas spalvas ir netikėtus derinius. Originalus sprendimas visada geriau nei beveidis kostiumas. Išdrįskite vestuvių dieną atrodyti efektingai!

Vintažas   Jei jaučiate nostalgiją daiktams, turintiems istoriją, vestuvių dieną pasiduokite vintažo ke¬rams. Pirmiausia, ką turėtumėte padaryti, – pasirinkti dešimtmetį, kuris padiktuotų temą jūsų vestuvėms ir aprangai. Margi marškiniai atraitotomis rankovėmis, varlytė, liemenė, petnešos, skrybėlė, kišeninis laikrodis atspindės praeito šimtmečio dvasią.
Į viršų

Daugiau įdomių nuorodų

Vestuvių mados ir vestuvių mados 2014 m.; Kaip išrinkti  vestuvių filmavimą, muzikantus ir transportą. Vestuvių žiedai. Sąrašas vestuvių atributų.
Į viršų
Kalendoriai 2020
Kalendoriai 2020

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 9 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 14 Eur/1 vnt 13 lapų; A5 dydis (pastatomas) 8,5 Eur. Užsakant pateikti kodą: Ruduo