Vestuvių transportas
Turinys Patogumas pirmoje vietoje Limuzinas Vestuvinė kareta Pabaigai

Vestuvių transportas

Restoranai vestuvėms       Vestuvių nuotrauka       Vestuvių filmavimas

Vestuvių automobilis – daugiau nei tik transporto priemonė, jis apsprendžia vestuvių stilių ir suteikia puikias galimybes fotosesijai ar vestuvių filmo kūrimui dienos bėgyje.
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Patogumas pirmoje vietoje

Dalį vestuvių dienos Jūs praleidžiate automobilyje, todėl transportas turi atitikti Jūsų norus (patogumai, komfortas, šventiniai papuošimai), o ne tik atlikti įprastam transportui priskiriamas funkcijas. Todėl, besirinkdami automobilį vestuvių dienai, apsispręskite dėl savo norų ir pamatuokite finansines galimybes. Jūs norite limuzino ar reto automobilio, o galbūt šiuolaikinio džipo arba paprasčiausios lengvosios mašinos? Štai kai kurie momentai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, jei nusprendėte nuomotis vestuvinį transportą: Keleivių skaičius, nuo kurio priklauso, kiek automobilių Jums reikės; Automobilio modelis; Norima spalva; Kelioms valandoms nuomosite vestuvių transportą. Šiuolaikinės vestuvinės tendencijos diktuoja būsimiesiems jaunavedžiams automobilio ar kitos transporto priemonės pasirinkimą, pagal vestuvių temą ir dvasią: nuo klasikinio scenarijaus su limuzinu iki romantiškos svajonės išsipildymo, pasirinkus karietą.
Į viršų
Jūsų išmoningumu liks nustebinti visi svečiai, jei sukelsite vestuvių diplomų teikimo ceremoniją!

Limuzinas

Tradicinės vestuvės – tai vestuvės, kurių metu jaunikis užvažiuoja pasiimti jaunosios su limuzinu. Jaunavedžiai sėda į prabangų ir patogų limuziną drauge su liudytojais. Šiuo metu itin populiaru rengti retro stiliaus vestuves. Jeigu nusprendėte organizuoti būtent tokio stiliaus vestuves, turėtumėte atsiminti, kad idealios panašaus stiliaus vestuvės – tai šventė, kurią rengiant apgalvojamos visos detalės ir stilistiniai elementai: jaunavedžių įvaizdis (retro suknelė, frakas, retro šukuosena, avalynė), salės dekoracijos, muzika, vestuvių automobilis. Žinoma, rasti retro stiliaus automobilį ne taip lengva dėl dviejų priežasčių: jo būklė (anaiptol ne kiekvienas retro automobilis puoš vestuves) ir kaina, bet jeigu jūs suradote jums tinkančią senovinę mašiną, – tai vestuvinės nuotraukos ir video medžiaga užburs kiekvieną, netgi ir labai reiklų žiūrovą. Išskirtinai puošnios vestuvės, kokiame penkių žvaigždučių viešbučio restorane ar senoviniuose rūmuose, įpareigoja jaunuosius važiuoti su prabangiu automobiliu, kaip pavyzdžiui, Bentley arba Maybach. Tai būtent tie automobilių modeliai, kurie pabrėžia jaunųjų poros elegantiškumą.
Į viršų
Palinkėjimus įamžinti galima originaliai ir individualiai! Įsitikinkite tuo ir užsisakykite - Vestuvių svečių anketas!

Vestuvinė kareta

Atrodytų, kad karietų su pakinkytais žirgais ir vežikais laikai jau seniai – praeityje. Tačiau tai klaidingas įspūdis, nes visa, kas ateina į madą, jau kažkada matyta ir patirta. Sakoma, kad nauja – tai gerai užmiršta sena. Ir šiuo aspektu, mada pasitikintys jaunavedžiai tik išlošia, nes savo vestuvėms išsinuomodami karietą, Jūs ne tik seksite mados pėdsakais, bet ir atrodysite pritrenkiančiai, sėdėdami šventiškai papuoštame ekipaže, o jeigu šventė vyksta ant kranto, o Jūsų išsirinkta vestuvių pokylio erdvė puošta šviesiu tiuliu ir gyvomis gėlėmis, tuomet svečiai ir, be abejo, Jūs patirsite tarsi deja vu, lyg kažkada visa tai jau matėte – galbūt vaikiškoje pasakoje apie nuostabią princesę ir žavų princą... Ypač ekstremaliems jaunavedžiams, norintiems priblokšti svečius, pats tinkamiausias vestuvinio transporto variantas – atidumti prie metrikacijos biuro ar vietos, kurioje vyks susirašymas, su motociklu. Jaunieji, pasidabinę baikerių drabužiais (juk ir vestuvinę suknelę galima pritaikyti šiam stiliui) atrodys tikrai pritrenkiančiai. Ką jau bekalbėti apie tuos jaunavedžius, kurie gali sau leisti į sutuoktuvių ceremonijos vietą atskristi sraigtasparniu. Panašus pasirodymas taps sezono įvykiu ir apie jį visi dalyviai kalbės dar ilgai.
Į viršų
Šampano butelio etiketė nebūtinai turi būti šabloninė ir sukurta gamykloje... Užsisakykite originalias ir individualias šampano butelių etiketes!

Pabaigai

Svarbiausia, vestuvinio transporto pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų norų, fantazijos ir drąsos – ir tegul Jūsų vestuvių diena tampa pačia įsimintiniausia ir svarbiausia gyvenime!
Į viršų
Kalendoriai 2020
Kalendoriai 2020

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 9 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 14 Eur/1 vnt 13 lapų; A5 dydis (pastatomas) 8,5 Eur. Užsakant pateikti kodą: Ruduo