Vestuvių dovanėlės svečiams
Turinys Gurmaniška Aromatinga Kvapnu Netikėta Ekologiška

Vestuvių dovanėlės svečiams

Vestuvių idėjos       Vestuvių žaidimai       Vestuvių tradicijos

„Baliaus pyragą“ šiandien keičia dailiai paruoštos dovanėlės vestuvių svečiams – asmeniška padėka už skirtą laiką ir parodytą dėmesį. Tai dar vienas atributas, padėsiantis įgyvendinti šventės koncepciją ir papuošiantis pobūvio vietą. Dovanėles padėkite kiekvieno svečio sėdėjimo vietoje – taip parodysite dėmesį atvykusiajam jus pasveikinti, o pritvirtinus dailų užrašą, dovanėlė pasitarnaus kaip stalo kortelė. Taip pat dovanėles galite įteikti ir patys arba paruošti joms vietą, iš kurios svečiai išvykdami galės jas pasiimti. Siūlome vestuvių svečius nustebinti šiomis idėjomis.
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS

Gurmaniška

XX a. pradžioje Paryžiaus „Ladurėe“ pyragaičių namų konditeriai pertepė du lengvus it pūkas migdolinius sausainėlius ganache kremu. Taip atsirado pirmieji macaroons, užkariavę pasaulio gurmanų širdis. Jie gaminami iš itin smulkiai sutrintų migdolų, kiaušinio baltymo ir cukraus pudros. Macaroons traukia akį plačia spalvų palete, todėl juos lengvai pritaikysite prie savo vestuvių spalvinės gamos. Šiais skanumynais pamaloninsite net išrankiausius savo šventės svečius. Macaroons rinkitės rafinuotoms vestuvėms, dvelkiančioms prancūziška elegancija.
Į viršų
Užsisakykite dabar! Vestuvių diplomas po daugelių metų sukels nostalgišką šypseną, tik į jį žvilgtelėjus.

Aromatinga

Jei savo ryto neįsivaizduojate be garuojančios kavos puodelio ir negalite ramiai praeiti pro gardžiai kvepiančius kavos namus, puiki dovana, atspindinti Jus, bus kavos pupelės. Tai universali dovana, kurią įvertins kiekvienas. Kavos namuose rasite įvairiausių rūšių ir skonių kavos pupelių. Jei rinksitės šiurkščios medžiagos maišelius pupelėms supakuoti, ši dovana tiks vestuvėms sodyboje. Jei švenčiate restorane, suberkite pupeles į dailią dėžutę ir perriškite šilkiniu kaspinėliu.
Į viršų
Užsisakę individualaus dizaino šampano butelių etiketes, tikrai nuorėsite juos pasilikti atminimui.

Kvapnu

O gal savo svečius norite nudžiuginti jau užaugusiu prieskoniu? Jei patys mėgstate gaminti, gardinti patiekalus ką tik nuo palangės nuskintais šviežiais prieskonių lapeliais, Jūsų svečiai tikrai supras dovanėlės prasmę. Leiskite prie šventės prisidėti ir Jūsų tėvams – galbūt jūsų mama mielai sutiktų išauginti visą armiją dailučių rozmarinų? Svečiams skirtais prieskonių vazonėliais galite dekoruoti ir šventinius stalus, tik prisekite korteles su svečių vardais, kad jie neužmirštų sau skirto vazonėlio pasiimti po šventės į namus. Ši idėja tiks judviejų šventei itališkame restorane, gamtoje, sodyboje ar eko temos vestuvėms.
Į viršų
Tinkamai įamžinti palinkėjimai – prisiminimas visam gyvenimui! Užsisakykite palinkėjimų knygą drobės viršeliu!

Netikėta

Ieškote tikrai netradicinio sprendimo svečių dovanėlėms? Nustebinkite juos neįprastu keksiuko pateikimu! Pertepkite keksiuką uogiene ar kremu ir įdėkite į stiklainiuką. O jei esate virtuvės virtuozai, stiklainiuke pateikite tiramisu, creme brulee ar panna cotta. Tik nepamirškite, kad prieš įteikiant svečiams šiuos gardumynus – jie turėtų laiką leisti šaldytuve, o ne saulės atokaitoje! Pridėkite medinį šaukštelį ir stiklainėlį dekoruokite pagal vestuvių temą. Pažadame, abejingų neliks!
Į viršų
Vestuvių atributikos rinkiniu žavėsitės ir prabėgus šventei. Užsisakykite rinkinį dabar!!!

Ekologiška

Jei planuojate pavasariškas vestuves, esate ekologinio gyvenimo būdo šalininkai ir gamtos mylėtojai, artimiesiems ir draugams dovanokite po sėklų ryšulėlį. Rinkitės prieskonių ar gėlių sėklas, galbūt net gėlių svogūnėlius. Kartu dovanokite ir dailų vazonėlį, kuriame po keleto savaičių pasirodys pirmieji daigai.
Į viršų
Kalendoriai 2019
Kalendoriai 2019

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 7,5 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 13 Eur/1 vnt 13 lapų; Užsakant pateikti kodą: SPALIS