Saldainiai
Turinys Reklaminiai saldaniai Krikštynų saldainiai Vestuvių saldainiai Gimtadienio saldainiai

Saldainiai

Individualus saldainiai

Reklaminiai saldaniai

Reklaminiai saldaniaiImonės balius, imonės gimtadienis, imonės vaišių stalas. Užsakykite individualius saldainius su Jūsų logotipų! Originalumas garantuotas!!! O kai vaišių stalas bus paruoštas, kvieskite visus: didelius ir mažesnius, mėgautis saldainių burtais, kuriuos sukuria šokoladas ir migdolų, anakardžių bei žemės riešutų kremas... Skani pramoga prie vaišių stalo ...  Užsakyti
Į viršų

Krikštynų saldainiai

Krikštynų saldainiaiMes paversime Jūsų mažylio krikštynų stalą išskirtiniu ir spindinčiu spalvomis! Siūlome Jums krikštynų saldainius, kurių popierėlių maketų gausa nustebins ir džiugins akį išskirtinio grožio dizainu. Tarp jų tikrai išsirinksite labiausiai Jūsų šventinei temai tinkančius ir Jūsų bei svečių skoniui priimtiniausius maketus, į kuriuos mes įkomponuosime mažylio nuotrauką. Bet dar nepakalbėjome apie pačius saldainius, kuriuos, aplietus šokoladu su pasakiško skonio riešutų įdaru, norisi ragauti vėl ir vėl. Ten, kur saldumynų skonis susijungia su profesionaliu saldainių popierėlių dizainu, visada pasigirsta susižavėjimo šūksniai, o prie stalo praleistas laikas tampa linksmais prisiminimais!  Daugiau krikštynų saldainių.
Į viršų

Vestuvių saldainiai

Vestuvės ir saldainiai – vieni be kitų neįsivaizduojami! Ar žinojote, kad saldainiai gali būti originalaus ir tik Jūsų šventei pritaikyto dizaino? Būtent! Besirinkdami saldainio popierėlio maketą, būsite nustebinti jų gausa ir romantišku dizainu, prie kurio mes pritaikysime jaunavedžių nuotrauką. Kiekvienam svečiui puotos stalas taps ne tik vaišių, bet ir gerai praleisto laiko vieta. Juk taip linksma vynioti saldainio popieriuką, kai šio maketas – originalus, išskirtinis ir pulsuojantis romantika... O nuo saldainio popierėlio į Tave žvelgia jaunoji ir jaunikis... Tik priminkite susižavėjusiems svečiams, ką tik išlukštenusiems popierėlį, kad iš susižavėjimo nepamirštų paragauti ir paties saldainio, kuriame dera pasakiški šokolado ir riešutų skoniai...    Daugiau apie vestuvių saldainius.
Į viršų

Gimtadienio saldainiai

Gimtadienio saldainiaiPalepinkite saldumynų mėgėjus, susirinkusius į Jūsų ar Jūsų vaiko gimtadienį! Užsakykite individualius saldainius su Jūsų pasirinkta jubiliato nuotrauka. Mes Jus nustebinsime saldainių skonio žaisme ir originaliu jų popierėlio dizainu. Užsisakykite jau dabar, jeigu Jūs ir Jūsų gimtadienio svečiai neabejingi šokolado burtams ir riešutų magijai, kuriais sužydi šie saldainiai kiekvieno, jų paragavusiojo, gomuryje! Užsisakę saldainius iš www.zaliosrutos.lt , Jūs gimtadienio svečiams suteiksite ne tik skonio šventę, bet ir linksmą pramogą prie stalo: juk taip smagu vynioti saldainio popierėlį ir stebėti besiskleidžiant gražų paveikslėlį... o paragavus paties skanėsto, susilieja tikrovė ir gražiausi sapnai, kuriuose šokolado rodos kalnai... Daugiau apie gimtadienio saldainius.
Į viršų