Kvietimai
Turinys Kvietimų tekstų pavyzdžiai Bendri patarimai kvietimams Kvietimų idėjos Pabaiga

Krikštynų kvietimai

Krikštynų kvietimų pavyzdžiai Krikštynų kvietimų pavyzdžiai Krikštynų kvietimų pavyzdžiai Krikštynų kvietimų pavyzdžiai
Krikštynų individualus kvietimas    Krikštynų knyga     Krikštynų laikraštukas

Mes net neabejojame, kad nuostabių idėjų pasisemsite ne tik mūsų puslapyje, bet ir savo mylinčiose širdyse.
 
krikštynų kvietimas
 
krikštynų kvietimas sulenkiamas

Krikštynų kvietimai siunčiami nuo senų laikų. Žinoma, prieš daugelį metų, kvietimus siųsti galėdavo anaiptol ne kiekvienas. Kai beveik visa Europa buvo valdoma monarchų, karališku antspaudu pažymėtus kvietimus, kviečiančius į jaunųjų princų ir princesių krikštynas, įteikdavo karališkieji žygūnai ir raiteliai. Egzotiškai skamba ar ne? Tačiau ir Jūsų kvietimas gali būti karališkas, jei skirsite laiko pats arba patikėsite šią užduotį profesionalams, bet kokių atvejų pasinaudokite toliau mūsų pateikiamais patarimais. Tačiau, laikantis krikščioniškųjų tradicijų, reikia nepamiršti, kad krikštynos – religinė, šeimos ir naujo užgimimo šventė, todėl ir kvietimo į krikštynas dizainas turėtų būti santūresnis, spalvos – pastelinės, tarsi simbolizuojančios vaikystės tyrumą.
 
kaip atrodo kvietimas
kaip atrodo kvietimas 2
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...

Kvietimų tekstų pavyzdžiai

Būkite mano krikšto tėveliais

   Živile ir Audriau,

    Mano vaikiška nuojauta kužda, kad Jumis galiu pasitikėti. Jūsų širdys spinduliuoja meile ir šiluma, kurios manau užtektų dar nė vienam vaikui. Prašau suteikti man garbę būti vienu iš jų ir tapti mano krikšto tėveliais. 
    Krikštynos vyks š.m. _______________  d. ___ val. ______________ Katedroje. Po ceremonijos vyksime į ____________, adresu ____________________.

                Su meile ir šypsena _____________

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Labas, ____, 

                Čia as, _____!  Man jau tuoj bus trys metukai. Esu labai linksma, judri, kartais su mažais ragučiais mergytė. Mėgstu daug kalbėti, kartais mėgstu pasiginčyti, pasirodo kartais ir mano ašarėlės, bet juk kam gi to nepasitaiko?! Visą tai rašau Tau, nes šia vasarą tėveliai nusprendė mane pakrikštyti, bet turiu vieną bėdą - neturiu Krikšto Mamytės!  Žinau, kad Tu esi labai švelni, maloni, rūpestinga bei mylinti vaikučius. O be to, Tu man, teta, labai patinki! Ir dar man sakė, kad jau turi ne vieną krikšto vaikutį, tačiau gal sutiktum į savo širdelę priimti dar vieną? Labai noriu, kad tą dieną, kai priimsiu šventą Krikšto sakramentą, būtum šalia ir manimi rūpintumeisi. Mano maža širdelė labai trokšta, kad sutiktum būti mano Krikšto Mamyte!
Nekantraudama lauksiu Tavo sutikimo!

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Štai pavasaris ateina, plius dar vieneri sueina.
Sako, krikštytis jau laikas, nes esu jau didelė mergaitė!
Tad visus mielai kviečiu su manim atšvęst kartu!
Bus saldainių ir žaidimų, ir visokių dar ten linksmybių!

Krikšto apeigos vyks 20____ m.______d. _____ val. ___________ koplyčioje. Krikštynas švęsime kavinėje „__________“.

Labai lauksiu Jūsų!

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Miela(-as)______,

Čia aš,_____ ! Man jau tuoj bus ___ metukai. Esu labai linksma, judri, kartais su mažais ragučiais mergytė. Mėgstu daug kalbėti, kartais mėgstu pasiginčyti, pasirodo kartais ir mano ašarėlės, bet juk kam gi to nepasitaiko?! Visą tai rašau Tau, nes šia vasarą tėveliai nusprendė mane pakrikštyti, bet turiu vieną bėdą - neturiu Krikšto Tėvelio! Žinau, kad tu esi labai švelnus, malonus, rūpestingas bei mylintis vaikučius. Be to, Tu man labai patinki! Labai noriu, kad tą dieną, kai priimsiu šventą Krikšto sakramentą, būtum šalia ir manimi rūpintumeisi. Mano maža širdelė labai trokšta, kad sutiktum būti mano Krikšto Tėveliu!

Nekantraudama lauksiu Tavo sutikimo!

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Mielas __________,

    Dievulis man davė vienus tėvelius, kurie manimi labai rūpinasi ir labai mane myli, bet jis pažadėjo, kad ateis tokia dienelė, kai aš turėsiu antrus tėvelius, kurie ne mažiau manim rūpinsis ir mylės, ir mokys mane pažinti jį – Dievulį.
    Prašau Tavęs tapti antruoju tėveliu, mano krikšto tėveliu, ir palydėti________m. __________ d. __________ val. į _____________ bažnyčią, kur man bus suteiktas Krikšto sakramentas. Vėliau visi vyksime šventinių pietų _______________, adresu ________________.

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Sveiki, ....

Noriu Jus pakviesti į savo krikštynų šventę. Pabūkite šalia, kai man suteiks Krikšto sakramentą šių metų rugpjūčio 1 d., 17 val., Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje ir pasimelskite, kad mane visada globotų mano angelėlis. O aš Jums garsiai padainuosiu ceremonijos metu.
18 val. palydėkite mane į restoraną Vienaragio malūnas, adresu ....., kur pažadu daug juoktis ir būti pats mieliausias kūdikėlis pasaulyje.

Iki pasimatymo Mano šventėje!

Su didele šypsena ir meile Lieputė

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Sveiki, ....

aš esu ____________, paklusni ir draugiška mergytė. Kartu su savo tėveliais __________ kviečiu Jus į savo krikštynas, kurios įvyks šių metų _________ d., __________ bažnyčioje,  ____________ rajone.
    Po Krikšto sakramento mūsų lauks šventinis vakaras, o kad  sveteliai neišsibarstytų ir nepasiklystų, krikštukės tortu vaišintis vyksime drauge, tad  į šventės vietą Jus mielai palydėsime.  
    Na, o pasivaišinusi aš eisiu miegoti, o Jūs – pasišokti. Laukiu nesulaukiu Jūsų!

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Labas, Aš vardu………… Aš gimiau 2012 m. rugpjūčio 8 d. Esu labai paklusni mergytė. Kartu su savo tėveliais ………………….. ir ……………………….. Kviečiu Jus į savo krikštynas, kurios įvyks šių metų rugpjūčio 20 d. 12 val. Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčioje 15:00. Po ceremonijos pietausime …………. kavinėje, adresu ………………. Aš ir mano tėveliai Jums pažadame puikią šventę, kurioje Jūsų lauks šampano taurė, o manęs – stiklinė pieno. Na, o pasivaišinusi aš eisiu miegoti, o Jūs – pasišokti. Laukiu nesulaukiu Jūsų!

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Sveiki, Kviečiu Jus į savo krikštynų šventę, kuri įvyks šių metų rugpjūčio 20 d. 12 val. Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčioje. Prašau Jūsų atvykti gerai nusiteikus ir pasiruošus pamatyti ne tik Didįjį Krikšto stebuklą, bet ir mane – vaikelį, kuris šiuo stebuklu bus apdovanotas. Labai Jūsų laukiu, o vakare, 19 val. kviečiu atšvęsti mano tapimą krikščionimi mano tėvelių …………….ir………………. sodyboje, adresu ………………. Nuoširdžiai Jūsų laukiantis/-i …………….

Individualūs kvietimai
--------------------------------------------------------------------------------------

Šių metų birželio 10 dieną kviečiame Jus kartu su mumis pasidžiaugti______ krikštynomis bei pirmuoju gimtadieniu. Šventinė Krikšto sakramento suteikimo ceremonija vyks ____ val. _______ bažnyčioje. Krikštynas švęsime ir gimtadienio žvakutę pūsime iš karto po ceremonijos restorane ________ , adresu __________. Prašome informuoti apie dalyvavimą telefonu ________ iki š.m. __________ .

Individualūs kvietimai
Į viršų

Bendri patarimai kvietimams

Patarimai krikstynu kvietimamsTradiciniuose kvietimuose mandagiai ir oficialiai pranešama apie šventę, pranešant ceremonijos vietą ir laiką, nurodant kviečiamų asmenų vardus ir į kieno krikštynas jie yra kviečiami. Tačiau krikštynos – daugiau šeimos šventė, todėl kvietimo tekstas neturėtų būti perdėm oficialus. Krikštynų organizavimu besirūpinantys tėveliai turėtų skirti ypatingą dėmesį kvietimams, nes juose ne tik pateikiama informacija apie artėjantį įvykį, kvietimai svečius informuoja apie vieną svarbiausių mažojo stebuklėlio gyvenimo akimirkų – krikštynas. Bus labai gražu ir miela iš Jūsų pusės, jei svečiams, atsiliepusiems į Jūsų kvietimą ir atvykusiems į krikštynas, įteiksite atminimo dovanėlę – atvirutę su angeliukais arba Jūsų vaikelio nuotrauka.
Į viršų

Kvietimų idėjos

kvietimu idejosJeigu nusprendėte gamintis kvietimus krikštynoms savo rankomis, siūlome išbandyti keletą populiaresnių būdų: Dekupažas; Skrebukingas; Origamis; Foto pakvietimas su krikštijamo vaikučio nuotrauka; Elektroninis kvietimas, siunčiamas elektroniniu paštu. Taip pat yra nemažai originalių idėjų, padėsiančių Jums apsispręsti, kokie galėtų būti kvietimai. Pateiksime keletą šių jų: Vis labiau populiarėjanti ir išties žavi mintis yra krikštynų kvietimus rašyti krikštijamo vaikelio vardu. Pvz.: Kvietimo viršelis papuoštas mažylio nuotrauka, o jos fone užrašyti žodžiai: „Labai lauksiu, Mantukas“. Labai gražiai atrodo reljefiniai kvietimai, jie gali būti puošti:
1. Meškiukais;
2. Angeliukais;
3. Gėlytėmis;
4. Mažomis pėdutėmis;
5. Krikštynų batukais;
6. Ir kitais vaikystę atspindinčiais atributais.
Taip pat gražu kvietimus puošti pastelinėmis atlaso juostelėmis. Jos suteikia kvietimui švelnumo ir vaikiško nekaltumo įspūdį.
Į viršų

Pabaiga

krikstynu kvietimai idejosKrikštynos, kitaip nei gimtadienis, būna tik kartą gyvenime, todėl tėveliai stengiasi jas paversti nepamirštamomis. Tam, kad jas atsimintų ne tik krikštijamo vaikelio šeima, bet ir šventės svečiai, reikia skirti ypatingą dėmesį kvietimams. Kaip jau supratote, jų gali būti kuo įvairiausio dizaino, o ir tekstas bei jo apipavidalinimas priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės. Net neabejojame, kad joje jau gimė ne viena idėja būsimosioms Jūsų vaikelio krikštynoms. Tikimės, kad su mūsų pagalba visos Jūsų idėjos realizuosis su kaupu ir surengsite nepamirštamą šventę ne tik savo šeimai, bet ir Jūsų svečiams!
Į viršų
Į viršų
Krikštynų žurnalas
Krikštynų žurnalas

Prisiminimas visam gyvenimui