Vestuvės
Turinys Spalvotos vestuvinės mintys Santuoka Vestuvės---meilės šventė Vestuvių sveikinimai-palinkėjimai Ypatingos vestuvės

Vestuvės

Vestuves
Vestuvių fotografavimas       Vestuvių rūbai       Restoranai vestuvėms

Kadangi jau užsukote į mano puslapį, manau, ne už kalnų Jūsų arba Jums artimų žmonių didžiausia šventė - vestuvės. Visi mes norime išsiskirti, pateikti didžiausią šventę gražiai, originaliai, įnešti kažką savo, o drąsiausi bando laužyti stereotipus:

 

Ar tai, ką matote pateiktame video įraše, gerai? Ar to reikia? Nenoriu liesti globalių dalykų, tegul kiekvienas sprendžia pats. Bet, nuoširdžiai linkių nebijoti savo minčių! Jeigu jau kilo tokia idėja, tuomet ir bandykite ją realizuoti (aišku, iš pradžių tegul tą mintį įvertina artimieji )

Baby Shower žaidimai
Baby Shower žaidimai

Kūdikio sutiktuvių šventė šeimos ir draugų rate - prisiminimai, šypsenos, džiaugsmas ir daug žaidimų...

Spalvotos vestuvinės mintys

Jūsų galvoje mintis gali atrodyti spalvotai, originaliai, įdomiai, nuostabiai. Bet, kaip ji atrodys realybėje? Norint sėkmingai realizuoti mintį, reikia labai didelį dėmesį skirti smulkmenoms: vestuvių dovanėlės svečiams, vestuvių žaidimai, vestuvių tradicijos ir t.t. Reikia suvokti, kad, galų gale, mintis realizuosis ir tada kiekvienas supantis daiktas: Vestuvių stalas, rūbai, transportas; kiekvienas elementas: Vestuvių meniu, vestuvių muzika, vestuvinis šokis; Jūsų šventei pasirinktoje vietoje: gamtoje, namuose arba restorane; sukurs paveikslą, kurį kiekvienas svečias matys savaip. O ką daryti, jei minčių nėra? Noriu Jus nuraminti, – mintys yra generuojamos, kai žmogus pradeda domėtis. Taigi, nebijodami pavartykite šitą tinklapį: vestuvių idėjos, vestuvių atributika, suraskite kitus, ir, laikui bėgant, mintys pradės “belstis” į Jūsų galvas, kol, galų gale, Jus žinosite, ką ir kaip daryti. Vestuvių atributikos puslapyje visada rasite įdomių bei individualių dalykų! Palinkėjimų knyga vestuvėms – tai vienas iš būdų įdomiai, trumpam laikui užimti kiekvieną svečią. Galite nustebinti svečius individualiais vestuviniais saldainių popieriukais, na, o butelio etiketės – būtent tas elementas, kuris suteiks Jūsų šventiniam stalui individualumo ir originalumo. Diplomais, įsipareigojimai galima apdovanoti pačius jaunuosius. Linksmos padėkos tėvams, piršliams, pabroliams tikrai prajuokins svečius. Taip pat šioje svetainėje rasite daug vestuvinių tekstų ir sveikinimų. Visą vestuvių medžiagos sąrašą rasite apačioje.
Į viršų
Diplomų teikimas – ne tik iškilminga tradicija, bet ir šauni pramoga! Įsitikinkite tuo patys ir užsisakykite vestuvių diplomus!

Santuoka

Santuoka nuo seno yra dviejų žmonių sąjunga, paženklinta maginių ritualų ir apeigų, padedančių jauniesiems atsisveikinti su nerūpestingomis jaunystės dienomis ir įžengti į naują – santuokinį – gyvenimą. Vestuvės tai 2 dienų šventė, o santuoka tai ilgas gyvenimas kartu su kitu žmogumi. Senovėje būtent šiam tikslui skirta proga buvo mergvakaris. Būsimą jaunąją svočia sodindavo ant duonkubilio ir atlikdavo pintuves, t. y. kasų, mergystės simbolio, išpynimą. Šiais laikais ši tradicija jau išnykusi, bet svarbu ir mūsų dienų jaunuoliams pabrėžti, kad santuoka – ne tik džiaugsmingas įvykis, bet ir įpareigojantis veiksmas, pažymintis dviejų širdžių tapimą viena.
Į viršų
Nuspalvink vestuves! Šampano butelių etiketės, pritaikytos tik JŪSŲ šventei. Daugiau...

Vestuvės---meilės šventė

Robertas Grynas Ingersolas yra pasakęs: „Meilė – tai burtininkė, stebukladarė, kuri beverčius dalykus paverčia džiaugsmu, o paprastus mirtinguosius – tikrais karaliais ir karalienėmis.“ Ir, iš tiesų, vestuvių dieną nuotaka gali pasijusti tarsi karalienė. Ir visai nesvarbu, kiek kainavo vestuvinė suknelė, svarbiausia, kad tai diena, kai ji savo širdį dovanoja mylimajam, o jis, matydamas, kokia laiminga būsimoji žmona, taip pat spinduliuoja džiaugsmu. Juk kiekvienas vyras jaučia poreikį globoti mylimą moterį, tapti jai užuovėja nuo gyvenimo negandų ir, lygiai taip pat, sunkią gyvenimo akimirką susilaukti paguodos iš išrinktosios, kurios šypseną pati gražiausia, o akyse galima paskęsti tarsi vandenyne. Nes nėra mylinčiam vyrui kitų akių, kurios būtų gražesnės už jo mylimosios akis. Ir nėra kitos moters, kuri priverstų jį šypsotis meilės kupinomis akimis, kai nubudęs ryte šalia išvysta savo išrinktąją, kuri pažvelgusi į jį mato savo gynėją, savo Karalių, kurio dovanota karalystė – Meilės karalystė. Ji gali būti gražesnė net už pasakose piešiamas karalystes, nes Meilė kantri, Meilė maloninga, ji nepavydi; Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia. Šiems Šventojo rašto žodžiams jau šimtai metų, bet jie nesensta, kaip ir tas didysis Jausmas, apie kurį kalbama. Nors, vargu, ar įmanoma Meilę nusakyti – ją reikia patirti, išgyventi. Išgyventi kiekviena savo kūno ląstele. Pajusti kiekvieną prisilietimą. Ir, vis dėlto, nereikia niekada pamiršti, kad santuokoje fizinė ir dvasinė meilė – lygiavertės.
Į viršų
Linkėti laimės ir sėkmės – graži tradicija, nepavaldi laikui... Išsaugokite gražiausius palinkėjimus, skirtus JUMS, brangūs jaunavedžiai! Vestuvių svečių anketos

Vestuvių sveikinimai-palinkėjimai

Jauniesiems ir jaunosioms norėtųsi palinkėti visada degti aistra, žydėti pagarba ir skleisti savo ir mylimojo ar mylimosios širdyse santarvę, laimę, abipusę pagarbą ir supratimą. Įsiklausykite, brangieji, į šiuos prasmingus žodžius: „Argi visa tai, ką žmonės per tūkstantmečius padarė ir sumanė, prilygs vienai meilės akimirkai?“. Lai Jūsų meilės akimirkos būna neprilygstamos, o širdyse tegul visada bus gyvas prisiminimas tos stebuklingos vestuvių dienos, kai prasidėjo nuostabi pasaka. Argi ne nuostabu, kad tos pasakos karaliais ir karalienėmis esate Jūs?

Pabaigai mano mėgstamiausia frazė: “Kai du eiliniai žmonės, pradeda laikyti vienas kitą neeiliniais, gimsta meilė.”
Į viršų
Spalvoti, originalūs saldainių popieriukai – tai ko JUMS reikia! Fabrike sulankstytų individualių saldainių užsakymas.

Ypatingos vestuvės

Užgrojo svaiginanti saksofono melodija ir visi svečiai, susirinkę nuostabiame parke stebėti Simonos ir Deivido vestuvių, atsigręžė į jaunavedžius, žingsniuojančius link metrikacijos darbuotojos, kuri jau laukė prie purslais orą vaiskinančio fontano, pasiruošusi sutvirtinti dviejų jaunų žmonių santuoką. Lėtai link fontano žingsniuojanti jaunoji jautėsi lyg pasakoje: svečiai, saksofonistas, grojantis švelnią meilės dainą ir, atrodo, vien tik jai ir būsimajam vyrui ošiantys parko medžiai. Ši pasaka tarsi išsitęsė laike ir užpildė sielą nepakartojamu jausmu.
- Brangioji, atrodai tiesiog nuostabiai, – sušnibždėjo Deividas Simonai į ausį.
- Ačiū, – kiek suglumusi taip pat tyliai atsakė jaunoji.
Jeigu šį trumputį pokalbį būtų girdėję parke susirinkę svečiai, jie būtų ėmę ploti pritardami. Nes, daugelio galvose sukosi mintis: „Kokia nuostabi nuotaka!“. Jos galvą puošė kur ne kur švelniai pabanguoti palaidi plaukai. Akių mėlynumą išryškino persiko spalvos šešėliai, lūpos buvo kukliai padažytos. Švelnus šventinis makiažas puikiai derėjo su dramblio kaulo spalvos suknele, kuri vietomis buvo puošta nėriniais. Bateliai taip pat žaviai žibėjo dramblio kaulo spalva. Simona net nežinojo, kodėl ją taip traukė ši spalva.
Jie su Deividu sutarė, kad ir pamergių suknelės ir svečių aprangos akcentai turės spindėti būtent tokiu švelniu gelsvumu. Žinoma, ir jaunikio kaklaraištis buvo dramblio kaulo spalvos. Na, o kostiumą Deividas išsirinko klasikinės juodos spalvos ir subtiliai blizgaus audinio, į kurio ansamblį įėjo balti marškiniai.
Slinko sekundės, jaunieji vis dar lėtai žingsniavo link fontano, visų svečių akys buvo įsmeigtos į juos, tačiau, kad ir kaip keista, žengdama savo mylimiausiam vyrui už parankės, naujojo gyvenimo link, Simona nė kiek nesijaudino. Ji net negalvojo apie šią akimirką, o buvo paskendusi nuostabiuose prisiminimuose apie pirmąsias jos ir Deivido pažinties dienas ir apie vieną lemtingą kelionę, kuri, jie abu nė neabejojo, buvo ženklas to, kad jų meilė laiminama iš aukščiau.
Tą šiltą gegužės sekmadienį jiedu išsiruošė į Viekšnių miestelį aplankyti draugų. Begurkšnodami arbatą draugai vis karts nuo karto paerzindavo „ką tik iškeptą“ porą, kai staiga vienas iš jų tarė:
- Na aš ir kvailys, kaip gi iš karto nepasakiau?! Mūsų miestelio pakrašty, pavažiavus gerokai į mišką, stovi didelis akmuo. Apie jį sklinda daug legendų. Ir atspėkite balandėliai, kaip jis vadinasi?
- Nagi sakyk tik, neerzinęs, – tarė Simona.
- Gerai jau, gerai. Jis vadinamas Meilės akmeniu…
Turbūt nė neverta rašyti, kad Simona ir Deividas nepraleido tokios progos ir aplankė stebuklingąjį Meilės akmenį… Žingsniuodama lemtinguosius žingsnius parko grindiniu, Simona iš naujo pajuto tą nepakartojamą jausmą, užplūdusį juodu su Deividu, kai, užlipę ant didžiojo Meilės akmens, jie pirmąkart pasibučiavo… Galite tikėti, galite ne, bet ir Deivido mintys sukosi apie juos sujungusį Meilės akmenį. Taip, vaikinas neabejojo, kad šios – jų vestuvių dienos – nebūtų be tos viešnagės prie stebuklingojo akmens… Tačiau negaliu neatskleisti dar vienos mažytės smulkmenėlės: Simona ir Deividas Meilės akmenį aplankė lietuvių meilės deivės Mildos dieną – gegužės 13-ąją. Štai dėl ko, prieš ištardami lemtingąją priesaiką, abu mylimieji prisiminė tą keistą sutapimą. Juk, važiuodami į Viekšnius jie nežinojo nei apie Meilės akmenį ir, tuo labiau, nenutuokė, kad aplankys jį tokią išskirtinę dieną. Apie tai jie sužinojo daug vėliau… Jaunųjų mintis pertraukė metrikacijos skyriaus darbuotojos balsas:
- Brangūs svečiai, šią giedrą dieną… – moters žodžiai pleveno ore, vos vos liesdami jaunųjų ausis ir mintis, kurios sklandė nuostabios ir stebuklingos Meilės deivės dienos prisiminimuose…
Ir štai, atrodo, prabėgus visai amžinybei, atėjo toji akimirka, kai metrikacijos skyriaus darbuotoja paprašė jaunuosius ištarti priesaikos žodžius.
Jie pažvelgė vienas kitam į akis ir, tarsi įskaitę mintis, kurios sukosi abiejų galvose, žingsniuojant fontano link, vienas paskui kitą ištarė lemtingąjį „Taip“.
Į viršų

Daugiau straipsnių

Į viršų
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...