Dovanos
Turinys Krikšto dovana berniukui ir mergaitei Dovanos krikšto tevams Piešti vaikų portretai Krikštynų dovanelės svečiams Dovanos tevams Ką simbolizuoja krikštynų dovanos

Krikštynų dovanos

Dovanos krikštynoms


Svarbiausia diena kiekvieno žmogaus gyvenime, turbūt sutiksite – jo gimimas. Nuo tada tėveliai skaičiuoja mažylio pasiekimus, džiaugiasi nuoširdžiomis šypsenomis ir planuoja pirmąją didžiąją šventę – krikštynas, kurių metų suteikiamas Krikšto sakramentas. Tokią ypatingą dieną norisi prisiminti, todėl mielu rūpesčiu tampa dovanų ar suvenyrų paieškos.
 

Krikšto dovana berniukui ir mergaitei

Tik pabandykite įsivaizduoti, kaip įdomu, jei po keliolikos ar net po keliasdešimties metų rasime tėvelių sentimentų skrynioj krikštynų šventės suvenyrus?! Ne tik prisiminsime, koks taurus yra Krikšto sakramentas ir pasidžiaugsime, kad mus saugo krikšto angelas, bet šypseną išspaus tų laikų juokai, ar nuoširdūs sveikinimai. O kur gi krikšto tėvelių pasižadėjimai savo krikšto vaikučiui? Galėsite peržiūrėti, ar visus tuos metus jie laikėsi duotų savo pažadų, ar pildė prašymus. Nepamirškite ir jiems to priminti, - visiems bus smagaus juoko ir šiltų prisiminimų krikšto tėveliams.
Krikšto dovanos berniukui ir mergaitei:  Pasižadėjimų knyga krikštynoms, žurnalas krikšto proga, diplomai berniukui ir mergaitei.
 
krikštinų knyga mergatė
krikštukas mergatė
Į viršų

Dovanos krikšto tevams

Krikšto tėveliams geriausia dovana, žinoma, – tapti krikšto tėveliais, todėl krikšto vaikutis atsidėkoja jautria padėka bei šmaikščiais prašymais krikšto tėveliams. Garsiai perskaitę šiuos gražiai apipavidalintus žodžius su krikštuko nuotrauka pagerbsite krikšto tėvelius išskirtiniu dėmesiu šventės metu.
Krikštynų prašymų, pasižadėjimų ir padėkų fonus rasite čia: diplomai krikšto tevams; Krikšto tėvelių prašymų, pasižadėjimų ir padėkų tekstus rasite čia: diplomų tekstai.
 
krikstynu dovana kriksto tevams berniuku diplomas
krikstynu dovana krikstateviams diplomas
krikstynu dovana kriksto tevams diplomas
Į viršų

Piešti vaikų portretai

krikštinų knyga mergatė
Į viršų

Krikštynų dovanelės svečiams

Kiekvienas svečias pasijaus ypatingu, jei apgausite jį savo dėmesiu. Tikra tiesa, mažos dovanėles stiprina draugystę
Į viršų

Dovanos tevams

Krikšto tėveliai suteiks savo krikšto vaikučiui smagių akimirkų iškilmingai įteikę švelnius žodžius ar linksmus prašymus vaikučio vardu. Taip, mažieji šventės kaltininkai dažnai dar nemoka net ir kalbėti, tačiau jų mintys ir veiksmai tokie smagūs, kad užrašę juos ant iškilmingo diplomo bei papuošę vaiko nuotrauką, tikrai pradžiuginsite tėvelius, nes kiekvienas žodis atspindės jų meilę, jų gerumą, ir, žinoma, vaikiškas išdaiga.
Krikšto dovanos tevams:  Pasižadėjimų knyga, žurnalas, diplomai.
Į viršų

Ką simbolizuoja krikštynų dovanos

Naujo šeimos nario atėjimas į pasaulį didelė šventė visais laikais. O su gimimu į namus ateina šventinis krikštynų šurmulys, lydimas mažylio juoko. Jau nuo seno ši šeimos šventė buvo gaubiama paslapties ir savitumo skraistės, iš kartos į kartą perduodant senąsias tradicijas, pagražinant šių laikų naujovėmis. Šeimos papročių ir tikėjimo tyrinėjimas atskleidė, kad dar senovėje krikštatėvius – kūmus, kviesdavo vaiko tėvas. Kūmais prašydavo artimiausias gimines. Tėvai visada krikštatėviais rinkdavosi tik dorus, sąžiningus žmones, nes buvo tikima, kad užaugę vaikai bus panašūs į krikštatėvius. Laikas nuo gimimo iki krikštynų vadinosi radynos. Tai laikas, skirtas lankyti naujagimį. Visi aplankiusieji nešdavo dovanų ir maisto. Senovės lietuviai kviesdavo nuo 3 iki 5 porų kūmų. Taigi tradicija apdovanoti vaiką krikštynų proga gyvuoja jau keletą šimtmečių.
Žalios Rūtos siūlomos dovanos įdomios ne tik šiuo momentu, užaugęs krikštukas paims į rankas kurtą grožį, kuriame su meile kurta vaikystė leis grįžti į prieš daugelį metų buvusį šurmulį, artimųjų mintis ir jausmus.
Į viršų
Vaiko auginimas gali būti išties linksmas visai šeimai, ypač kai jis krykštauja iš laimės gavęs jam skirtą dovanėlę. Už mažą kūdikėlį laiminga visa šeimą, kurios akimirkos įamžintos pačiuose netikėčiausiuose atributuose. Asmeninės dovanos, kurtos su meile, Jums suteikia unikalią galimybę sukurti šeimos archyvą ir suartinti kartas.
Į viršų
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...