Žurnalas-krikštukas

Krikštynų laikraštukas-krikštukas

Krikštynų laikraštukas: viršelis, vidiniai lapai Krikštynų laikraštukas: viršelis, vidiniai lapai Krikštynų laikraštukas: viršelis, vidiniai lapai Krikštynų laikraštukas: viršelis, vidiniai lapai

Krikštynų laikraštukas-krikštukas - tai spalvingas informacinis, su daugybe mielų paveikslėlių, vaikučio, tėvų, senelių, draugų bei krikštatėvių nuotraukėlėmis, leidinukas. Sukurdami tokią krikštynų dovanėlę, suteiksite linksmų akimirkų šventės metu, nes visi svečiai galės susipažinti su svarbiausiais mažylio pasiekimais. O vėliau, pagal laikraštuko informaciją, tėveliai galės surengti viktoriną apie mažylio minėtus pasiekimus bei reikšmingiausius jo gyvenimo įvykius. O svarbiausia laikraštuko paskirtis – išsaugoti nuostabius prisiminimus. Spalvokime savo nuotaikas ir kurkime savo šventę. Todėl pasistengsime padėti pildyti įvairiausius norus!
krikštukas mergatė
 

Krikštynų laikraštuko žurnaliuko detalės


Viršelis maketuojamas individualiai, parenkamas dizainas pagal pageidavimus ir nuotraukas. 
Viršelio spauda 300 gsm, stori blizgūs lapai.
Žurnalo išmatavimai: A4 (rekomenduojamas), A5.
Vidiniai lapai: 200 gsm, gana stori, blizgūs.
Susegimas: sąsiuvinio principu.
Puslapių skaičius: 8, 12 (16, 20 psl. - ne sezono metu).


Jei laikraštuką įteikti krikšto tėveliams, seneliams neleidžia finansai, arba norite ypatingai išskirti sesutes, brolius, pusbrolius, galite jiems padaryti individualius diplomus, prašymus ar pasižadėjimus. Lai nebūna pamirštas nė vienas šventės dalyvis!

Trumpas turinio aprašymas (ne visada būna šios dalys, turinys priklauso nuo puslapių skaičiaus, pateiktos informacijos, šeimos sudėties):
 • Gražūs žodžiai apie šventę ir pagrindinį jos kaltininką;
 • Trumpa krikšto sakramento svarba mūsų gyvenime;
 • Krikštuko dosjė ir jo pasiekimai iki šventės: svarbiausi gyvenimo įvykiai, datos, jo augimo duomenys;
 • Krikšto simbolių trumpas aprašymas;
 • Pasaka apie angelą (tėvelius);
 • Krikšto tėvelių puslapis (kas jie tokie, prašymai/pasižadėjimai, sveikinimai ir pan.);
 • Tėvelių puslapis (kas jie tokie, prašymai/pasižadėjimai, sveikinimai ir pan.);
 • Senelių puslapis (kas jie tokie, prašymai/pasižadėjimai, sveikinimai ir pan.);
 • Sesės/broliuko laiškas arba prašymai jam;
 • Įvairūs eilėraštukai apie krikštą;
 • Juokingas naujagimio monologas ir kiti linksmi pasakojimai vaikų akimis;
 • Vaikiškas horoskopas, vardo reikšmė, juokų ir skelbimų lenta;
 • Bei kita...
 • krikstukas mergaite virselis rozine spalva
  krikstukas mergaite vidiniai lapai pirmas rozine spalva
  krikstukas mergaite vidiniai lapai antras rozine spalva
  krikstukas mergaite vidiniai lapai trecias rozine spalva
  krikstukas mergaite vidiniai lapai ketvirtas rozine spalva
  krikstukas mergaite vidiniai lapai penktas rozine spalva
  krikstukas berniukas
 
  
 
 
 
 
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...

Krikštynų žurnaliukas laikraštukas 1

Prekės numeris: Individualus krikštynų žurnalas
Padidinkite nuotrauką spausdami ant jos ir peržiūrėkite visas nuotraukas spausdami atsiradusias strėlytes į kairę arba dešinę.

Krikštynų žurnaliukas laikraštukas 2

Prekės numeris: Individualus krikštynų žurnalas
Padidinkite nuotrauką spausdami ant jos ir peržiūrėkite visas nuotraukas spausdami atsiradusias strėlytes į kairę arba dešinę.

Krikštynų žurnaliukas laikraštukas 3

Prekės numeris: Individualus krikštynų žurnalas
Padidinkite nuotrauką spausdami ant jos ir peržiūrėkite visas nuotraukas spausdami atsiradusias strėlytes į kairę arba dešinę.

Krikštynų žurnaliukas laikraštukas 4

Prekės numeris: Individualus krikštynų žurnalas
Padidinkite nuotrauką spausdami ant jos ir peržiūrėkite visas nuotraukas spausdami atsiradusias strėlytes į kairę arba dešinę.

Užsakymo sąlygos

1.   Parašykite zaliosrutos@gmail.com, jog norite užsakyti žurnalą. Atrinkite kokybiškas nuotraukas (vienetų skaičius priklauso nuo puslapių skaičiaus)  ir jas siųskite  www.wetransfer.com, kas patogiau ir Jums, ir man, nurodę  el. pašto zaliosrutos@gmail.com.  Nuotraukų pavadinime nurodykite kur tėveliai, krikšto tėvai, seneliai, broliai ir sesės. Nuotraukos pavadinimą keisti galite F2 klavišo pagalba, tik neištrinkite plėtinio .jpg. Nuotraukas siųskite originalaus formato, neimkite jų iš FB, ar kitų socialinių tinklapių, nes jos bus per mažos rezoliucijos (pageidautina, ypac – viršeliui). 
2.     Atrinkite nuotraukas tik tas, kurias tikrai norite matyti. Galite pažymėti, kurios nuotraukos pageidaujate viršeliui. Kitas aš sudėlioju savo nuožiūra pagal laikraštuko turinį.
3.    Parašius man el. paštu zaliosrutos@gmail.com atsiųsiu anketą, kurioje pildysite asmeninius duomenis, skirtus laikraštukui.
4.     Siųsdami užsakymą nurodykite šventės laiką, miestą, kuriame turėtų būti pristatytas užsakymas, savo telefono numerį (pageidautina).  Vilniečiai užsakymą pasiima patys (jei pageidauja – galima pristatyti paštu arba kurjerį). Į kitus miestus siunčiame registruotu paštu arba per kurjerį. Daugiau apie pristatyma čia.
5.     Maketai yra ganėtinai individualūs, todėl  nėra tipinių šablonų, kiekvienam darbui parenkami tekstai bei apipavidalinimas pagal asmeninius šeimos duomenis, šventės kaltininko charakteristiką.
6.     Padaryto maketo elektroninė versija siunčiama suderinti. Tik suderinus galutinį maketą, darbas atiduodamas spaudai. 
7.    Siunčiant savus tekstus bei pildant anketą būtina juos pateikti lietuviškais rašmenimis.
8.     Kainos ir apmokėjimo tvarka nurodyti čia. Kaina gali kisti, jei turite papildomų reikalavimų dizainui, tekstams ir pan.
Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.