Mergvakario idėjos
Turinys Ramus vakaras Juodai baltas mergvakaris Rožinis mergvakaris Retro mergvakaris Mergvakaris grožio salone

Mergvakario idėjos

Mergvakaris    Mergvakarių atributika     Mergvakario diplomai

Mergvakario šventimas – sena tradicija. Seniau tai buvo labiau liūdnas atsisveikinimas su tėvų namais, prieš nutekant į jaunikio šeimą, tačiau mūsų dienomis mergvakaris – linksmybių metas, kurio praleidimas priklauso nuo Jūsų charakterio ir išmonės. Štai keletas galimų mergvakario idėjų
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Ramus vakaras

Jeigu esate ramesnio būdo ir nutrūktgalviškas šėliojimas su draugėmis mieste ar klube ne Jums, tuomet galite savo paskutinį laisvės vakarą praleisti namuose ar jaukioje kavinukėje prie taurės šampano, aptarinėdama su draugėmis savo būsimą vestuvinį gyvenimą, pasakodama joms susipažinimo su mylimuoju istoriją ar apžiūrinėdama judviejų nuotraukų albumą.
Į viršų

Juodai baltas mergvakaris

Jei simpatizuojate retro stiliui, galite kartu su draugėmis apsirengti juodos ir baltos spalvos rūbais. Įdomiai žiūrėsis, jei nuotaka bus pasipuošusi juoda, o jos draugės – baltomis suknelėmis, arba atvirkščiai. Neužmirškite ypatingo šventiškumo šventei priduodančio aksesuaro – šydo. Pasipuošusios juo, kiekviena jaunosios draugė galės trumpam tapti nuotaka. Rinkitės ryškių spalvų šydus, kurie pagyvins juodai baltą aprangą.
Tokio tipo mergvakariui tiks prabangus klubas ar restoranas su retro stiliaus interjeru. Po ištaigingos vakarienės susodinkite drauges į juodą limuziną, pasirūpinkite šampanu ir saldainiais ir leiskitės į iškylą po naktinį miestą. Maršrutą numatykite iš anksto, būtinai į jį įtraukite mielas širdžiai miesto erdves: skverus, aikštes, skersgatvius. Sustokite prie kiekvieno iš jų ir fotografuokitės. Tokiam mergvakariui tiesiog būtinas profesionalus fotografas.
Į viršų

Rožinis mergvakaris

Turbūt nėra labiau mergaitiškos spalvos už rožinę. Būtent dėl to ji tokia tinkama atsisveikinimui su nerūpestingomis mergystės dienomis. Siųsdama kvietimus savo draugėms, būtinai nurodykite aprangos kodą, o jau sulaukusi jų sutartoje vietoje, galite įteikti žaismingus rožinius atributus, pvz.: didelį rožinį ledinuką. Jei norite, galite kurti vakarėlį „a la barbės“, kurio privalomi atributai – šviesūs plaukai ir pūsti rožiniai sijonai (jei esate brunetė, ta proga įsigykite šviesių plaukų peruką). Toks mergvakaris gali būti švenčiamas „saldžiame“ klube, kur viskas tiesiog spinduliuoja moteriškumu.
Tačiau, jei pasirinksite šventimą namuose, taip pat neturėtų būti nuobodu: puoškitės rožiniais aksesuarais ir surenkite romantinių komedijų peržiūrą, o vėliau fotografuokitės. Priešingai nei juodai baltame mergvakaryje, šiam mergvakariui visiškai nebūtinas profesionalus fotografas, – puikiai galite pačios atlikti jo pareigas ir pasidaryti žaismingų nuotraukų.
Į viršų

Retro mergvakaris

Kuri gi iš mūsų bent kartą nesvajojo bent trumpam pasijusti tarsi kino dievaitės Audrey Hepburn ar Greis Keli? Ir kada gi daugiau, jei ne per savo mergvakarį, galėsite įgyvendinti šią svajonę? Pasipuoškite su draugėmis retro stiliaus rūbais ir nueikite į džiazo klubą. Šiam mergvakario tipui nebūdingi itin triukšmingi ir nutrūktgalviški pasilinksminimai, bet juk galima puikiai pasilinksminti bei pašokti ir skambant retro ar džiazo muzikai. Žinoma, tuo atveju, jei esate tokios muzikos gerbėja.
Į viršų

Mergvakaris grožio salone

Grožio salonas – puiki vieta atsipalaiduoti ir iš širdies pasikalbėti su draugėmis. Visai nebūtina keliauti į brangiai atsieisiantį grožio saloną, juk jame atliekamas procedūras galite pasidovanoti sau ir savo draugėms tiesiog namuose. Lakuokite viena kitai nagus, dažykite plaukus, ruoškite kaukes veidui. Aptarkite naujausias mados tendencijas, dietas ir kitus moteriškus dalykėlius, kurie tik šaus į galvą. Pasirūpinkite sveikais užkandžiais, šviežiai spaustomis vaisių sultimis ir šampanu. Galite mergvakarį praleisti SPA centre (jei leidžia galimybės) arba saunoje, esančioje sveikatingumo komplekse arba pas vieną iš merginų namuose.

Kad ir kokį scenarijų išsirinktumėte, svarbiausia nepamiršti, kad mergvakaris išskirtinai atsipalaidavimo ir draugystės šventė (juk ji neįsivaizduojama be būrio geriausių draugių). Nesvarbu, ar praleisite savo mergvakarį ramiai namuose ar trankiai ir pašėlusiai klube, svarbiausia, kad jaustumėte malonumą užsiimdama savo mėgiamomis pramogomis, lankydama širdžiai mielas vietas ir tiesiog plepėdama su draugėmis. Juk tai paskutinė Jūsų laisvės diena – tebūnie ji liks nepamirštama!
Į viršų
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...