Atributika
Turinys Vestuvių kvietimai Vestuvių stalo kortelės Vestuvių loterija Vestuvių sveriami saldainiai Vestuvių butelių etiketės Vestuvių diplomai Vestuvių laikraštukai žurnaliukai Vestuvių palinkejimų knyga Vestuvių saldainių maketukai Vestuvių rinkinukas

Vestuvių atributika

Jūsų galvoje mintis gali atrodyti spalvotai, originaliai, įdomiai, nuostabiai. Bet, kaip ji atrodys realybėje? Norint sėkmingai realizuoti mintį, reikia labai didelį dėmesį skirti smulkmenoms: vestuvių dovanėlės svečiams, vestuvių žaidimai, vestuvių tradicijos ir t.t. Reikia suvokti, kad, galų gale, mintis realizuosis ir tada kiekvienas supantis daiktas: Vestuvių stalas, rūbai, transportas; kiekvienas elementas: Vestuvių meniu, vestuvių muzika, vestuvinis šokis; Jūsų šventei pasirinktoje vietoje: gamtoje, namuose arba restorane; sukurs paveikslą, kurį kiekvienas svečias matys savaip. O ką daryti, jei minčių nėra? Noriu Jus nuraminti, – mintys yra generuojamos, kai žmogus pradeda domėtis. Taigi, nebijodami pavartykite šitą tinklapį: vestuvių idėjos, vestuvių atributika, suraskite kitus, ir, laikui bėgant, mintys pradės “belstis” į Jūsų galvas, kol, galų gale, Jus žinosite, ką ir kaip daryti.

Vestuvių kvietimai

Svečiai būsimos ceremonijos nuotaikomis pradeda gyventi gavę kvietimą. Todėl vestuvių organizavimu besirūpinantys asmenys turėtų skirti ypatingą dėmesį šiam šventės atributui, nes kvietime ne tik pateikiama informacija apie artėjantį įvykį. Kvietimai nutiesia kelią į nuostabų pasaulį – Jūsų vestuvių pasaulį. Kvietimų tekstus galima rasti čia.
 
vestuvių kvietimai pavyzdžiai 2
vestuvių kvietimai pavyzdžiai 2
vestuvių kvietimai pavyzdžiai 3
vestuvių kvietimai pavyzdžiai 3
vestuvių kvietimai pavyzdys 1
vestuvių kvietimai pavyzdys 2
vestuvių kvietimai pavyzdys 3
vestuvių kvietimai pavyzdys 4
Užsisakyti kvietimą
Į viršų

Vestuvių stalo kortelės

Niekas nenori ginčytis ir sakyti kad svečias yra pagrindinis vestuvių dalyvis, vis dėl to, vestuvės - jaunujų šventė. Tačiau, jei jau sukvetėt daug žmonių iš skirtingų pusių, tiesiog butina iš anksto apgalvoti planą, kur kas sėdės. Visų pirma tai išvengs chaoso atvykus svečiams ir (jei tikrai gerai apgalvosit planą) vestuvių stalo kaimynų draugija taps miela ir įdomi. Taigi kviečiam jus, visų pirmą apgalvoti planą, o tada pasigaminti vestuvių stalo korteles.

 
vestuvių stalo kortelės pavyzdžiai 1
vestuvių stalo korltelės pavyzdžiai 2
Užsisakyti stalo korteles
Į viršų

Vestuvių loterija

Loterijos bilietai gali būti tik su vienu nutrinamu sluoksniu, po kuriuos slepiasi prizas (prizų sąrašą su paaiškinimais rasite  ČIA), tiek tradicinius "suradus tris vienodus simbolius", bilietas yra laimingas, lieka tik sugalvotą prizą.
 
vestuvių loterijos pavyzdys
vestuvių loterijos ilistracija 2

 
  Užsakyti vestuvių loterija
Į viršų

Vestuvių sveriami saldainiai

Ypatingas pasiūlymas Jums! Skanumu užbursiantys saldainiai su migdolų, anakardžių ir žemės riešutų kremu vestuvių svečiams suteiks galimybę paragauti dalelę pakilios šventės, į kurią jie susirinko pasveikinti jaunavedžių. Bet tai dar ne viskas – šie saldainiai įvynioti į originalaus dizaino popierėlius, kurių maketus galėsite pasirinkti iš gausybės variantų. Individualumo kiekvienam saldainiui suteiksime papuošdami jo popieriuką jaunavedžių nuotrauka, tarsi susiliesiančia su dizainu... Suteikite svečiams išskirtinę pramogą bevyniojant saldainių popierėlius stebėti skleidžiantis nuostabius vestuvių simbolika spindinčius vaizdus ir, be abejo, jaunojo ir jaunosios nuotrauką, tarsi gulbę išplaukiančią iš lukštenamo saldainio popierėlio!
Į viršų

Vestuvių butelių etiketės

Vestuvių butelių etiketės – tai išskirtinio vestuvinio stalo garantas. Juk kartais taip sunku sugalvoti, kaip papuošti vestuvinį stalą, kad šis atspindėtų nepaprastą jungtuvių dvasią. Nesukite galvos dėl stalo puošmenos – mes jau apgalvojome viską, Jums belieka užsisakyti ir susižavėjimo šūksnių išklausyti! O šių bus daug, nes kiekvieną vestuvėms skirtą butelį papuošime jaunavedžių nuotrauka, todėl net tolimiausiame stalo kampe sėdintys svečiai jausis esą visai šalia jaunųjų, o ir jaunieji suspės savo šypsenomis apdovanoti kiekvieną šventės svečią. Tad skubėkite užsisakyti vestuvių butelių etiketes ir paverskite šventinį stalą išskirtiniu!    
Į viršų

Vestuvių diplomai

Suteikite jauniesiems pramogą ir dovaną, įsiminsiančią ilgam – padovanokite vestuvių diplomus! Juose išvardinami santuokinių gebėjimų įvertinimai būsimiesiems jaunavedžiams. Kiekvieno vyro savimeilę paglostys dešimtukai, gauti už santuokinio gyvenimo smulkmenų perpratimą, o moteris pralinksmins aukšti balai, suteikti už tokias žmonų moterų silpnybes, kaip gebėjimas išleisti vyro pinigus... Žinoma, visa tai – ironiškas požiūris santuoką, o dviejų žmonių sąjungoje, kurioje vyrauja meilė ir pasitikėjimas, jokių erzinančių silpnybių ir būti negali, nes antroji pusė priimama ir gerbiama tokia, kokia yra... Dovanodami vestuvių diplomus jaunavedžiams, ne tik juos pralinksminsite, bet ir nebyliai palinkėsite laimingos santuokos, kurioje aukščiausi balai būtų skiriami už supratingumą ir buvimą drauge, kas benutiktų...
Į viršų

Vestuvių laikraštukai žurnaliukai

Galbūt žiniasklaida ir persikelia iš spaudos puslapių į internetą, bet ši tendencija visiškai negalioja kalbant apie vestuves. Juk daug džiugiau draugams savo vestuvines nuotraukas parodyti ne socialiniame tinkle, o tikrame vestuvių laikraštuke! Jame, kaip ir dera tikram laikraščiui, rasite dienos naujieną, informacinius pranešimus, bylojančius apie jaunųjų pažinties istoriją ir pačius šventės kaltininkus.... Vestuvių laikraštukas – išskirtinis dėmesys jauniesiems ir jų svečiams bei didžiosios šventės įamžinimas ilgam laikui!
Į viršų

Vestuvių palinkejimų knyga

Vestuvių palinkejimų knyga – tai puikus būdas išsaugoti prisiminimus apie tokį svarbų ir jaudinantį gyvenimo momentą! Knyga kur kas pranašesnė už vestuvinį albumą, nes nuotraukos joje nėra sudedamos, o atspausdinamos ant tankių popieriaus lapų. Foto knyga yra perrišama kaip ir bet kuri kita knyga. Todėl ji tarnauja ilgai ir saugiai laiko paslėpusi tarp savo lapų gražiausias jungtuvių akimirkas, svečių palinkejimus... Vestuvių palinkejimų knygos  pasižymi išskirtine kokybe ir originaliu dizainu. Dėl šių savybių vestuvių knyga, padovanota jauniesiems – tai prabangi ir visam gyvenimui liksianti dovana! 
Į viršų

Vestuvių saldainių maketukai

Saldainių popieriukai vestuvėms skirti papuošti šventinį stalą ir nustebinti svečius! Jų veidai sužydės šypsenomis, nes saldainių popierėliai puošti originaliu dizainu, kuriame vyrauja vestuvinė tematika ir skleidžiasi romantikos kerai. O kad pastarieji dar labiau užburtų puotos svečius, papuošime popieriukus jaunavedžių nuotrauka. Originalumas, individualumas ir kerintys popieriukų maketai bei nuostabios jaunavedžių nuotraukos – ar begali būti geresnė vestuvinio stalo puošmena? Užsisakykite nedelsdami!
Į viršų

Vestuvių rinkinukas

Vestuvių rinkinukas skirtas užimti svečiams ir įteikti jiems šventę primenančias dovanas. Rinkinuke rasite svarbiausius šventės atributus: vyro ir žmonos diplomus, saldainių popieriukus bei šampano etiketę. Šios mielos dovanos suasmenins Jūsų šventę ir suteiks jai originalumo, nes kiekvienai iš jų galėsite parinkti Jums patinkantį dizainą, o kai kurioms ir norimus tekstus (diplomams bei šampano etiketei). Šmaikštūs vyro ir žmonos diplomai dar ilgai pralinksmins santuokinius ir leis prisiminti pirmuosius santuokos žingsnius. Saldainių popieriukai vestuvių stalą pavers išskirtiniu, nes kiekvieną jų papuošime jaunavedžių nuotrauka. O šampano etiketė įprastam ir gerai žinomam gėrimui suteiks individualumo, nes ją taip pat padabinsime jaunųjų nuotrauka ir Jūsų pasirinktu prierašu. Dovanokite vestuvių rinkinuką nieko nelaukdami!
Į viršų

Daugiau straipsnių

Į viršų