Lankstinukas - atvirukas

Krikštynų lankstinukas - atvirukas

Krikštynų lankstinukas - atvirukas. Tai spalvingas pramoginis ir šventinis leidukas su daugybe mielų paveikslėlių, vaikučio nuotraukomis, leidinukas. Sukurdami tokią krikštynų simbolinę dovanėlę, suteiksite linksmų akimirkų šventės metu, nes visi svečiai galės susipažinti su svarbiausia dienos naujiena. O vėliau, pagal laikraštuko informaciją, tėveliai galės surengti viktoriną apie mažylio minėtus pasiekimus bei reikšmingiausius jo gyvenimo įvykius. O svarbiausia leidinuko paskirtis – išsaugoti nuostabius prisiminimus. Spalvokime savo nuotaikas ir kurkime savo šventę. 
 
lankstinukas mergaite vidiniai rozine spalva
lankstinukas berniukas vidiniai lapai zalsva spalva
Lankstinuko išmatavimai: A5 (150x210 mm).
Sulenkiamas (atviruko tipo).
Lapų storis: 300-350 gsm (kieti), popierius - slidus.
Kaina: 6 vnt - 24 €, 10 vnt - 35 €, 15 vnt - 40 €.
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...

Užsakymo sąlygos

  1. Atrinkite kokybiškas nuotraukas (10 vnt.) ir jas siųskite  www.wetransfer.com, kas patogiau ir Jums, ir man, nurodę  el. pašto zaliosrutos@gmail.com.   Nuotraukas siųskite originalaus formato, neimkite jų iš FB, ar kitų socialinių tinklapių, nes jos bus per mažos rezoliucijos (pageidautina, ypac – viršeliui). 
  2. Atrinkite nuotraukas tik tas, kurias tikrai norite matyti. Galite pažymėti, kurios nuotraukos pageidaujate viršeliui. Kitas aš sudėlioju savo nuožiūra pagal lankstinuko turinį.
  3. Parašius man el. paštu zaliosrutos@gmail.com atsiųsiu anketą, kurioje pildysite asmeninius duomenis, skirtus lankstinukui.
  4. Siųsdami užsakymą nurodykite šventės laiką, miestą, kuriame turėtų būti pristatytas užsakymas, savo telefono numerį (pageidautina).  Vilniečiai užsakymą pasiima patys (jei pageidauja – galima pristatyti paštu arba kurjerį). Į kitus miestus siunčiame registruotu paštu arba per kurjerį. Daugiau apie pristatyma čia.
  5. Padaryto maketo elektroninė versija siunčiama suderinti. Tik suderinus galutinį maketą, darbas atiduodamas spaudai. 
  6. Siunčiant tekstus bei pildant anketą būtina juos pateikti lietuviškais rašmenimis.
Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.