Kvietimų tekstai
Turinys Originalios kvietimų idėjos Kvietimų patarimai Gimtadienio kvietimų tekstų pavyzdžiai Gimtadienio kvietimų įvairovė Gimtadienio šventimas Gimtadienio prietarai

Gimtadienio kvietimai

Kvietimai į gimtadienį Kvietimai į gimtadienį
Individualūs jubiliejaus kvietimai    Gimtadienių diplomai     Butelių etiketės

Gimtadienis – džiugi šventė, kurios neatsiejama dalis – svečių kvietimas. Eiliniam gimtadieniui dažnas mūsų kvietimus pasigamina pats ar apsiriboja pakvietimu žodžiu, tačiau rengdami jubiliejų dažnai kviečiame daugiau svečių. Galbūt netgi rengiame prabangią vakarienę, kurios svečiai turi laikytis vadinamojo „aprangos kodo“, kurį patogu nurodyti kvietime. Tokiu atveju dažnai imame žvalgytis profesionalų kuriamų kvietimų. Su jais galite susipažinti mūsų svetainėje.
 
gimtadienio kvietimas
gimtadienio kvietimas 2
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...

Originalios kvietimų idėjos

Taip pat yra nemažai originalių idėjų, padėsiančių Jums apsispręsti, kokio dizaino galėtų būti kvietimai. Pateiksime keletą jų:

1. Bet kurio amžiaus jubiliatas gali gaminti kvietimus, puoštus savo nuotrauka ar mėgiamos veiklos srities atributika (aistringas šuolių su parašiutu gerbėjas gali kvietimo lape žodį „Kvietimas“ „skraidinti“ parašiutu).
2. Taip pat kvietimai gali būti orientuoti į svečių, kuriems jie skirti, pomėgius, pvz.: draugei, pamišusiai dėl triušiukų, galite išsiųsti kvietimą, puoštą šio gyvūnėlio paveiksliuku.
3. Kvietimai vaikų gimtadieniui:
gimtadienio kvietimai 1 pvz Kvietimas į berniuko gimtadienį gali būti puoštas mašinyčių, lėktuviukų, traukinukų ir kitais, su berniuko pomėgiais susijusiais, piešiniais, nuotraukomis, aplikacijomis;
Kvietimas į mergaitės gimtadienį gali būti paįvairintas gyvūnėlių (pvz.: kačiukų, šuniukų), pasakų personažų, princesių piešiniais, iškarpomis, nuotraukomis, aplikacijomis, įvairiais kaspinėliais, nėriniais, plunksnomis ir pan.;
Kvietimas paaugliui / paauglei gali būti puošiamas jo / jos ir kviečiamų svečių mėgstamomis kino / muzikos žvaigždėmis, sporto atributika ir pan. (priklausomai nuo paauglio mėgstamos veiklos srities).
4. Netyčia gimė mintis nusiųsti pavyzdžiui ne rašytinį kvietimą, o video įrašą. Kaip jums tokia idėja ?
Pats šventės “kaltininkas” kviečia žodžiu pasirodydamas įrašytame video.
Į viršų

Kvietimų patarimai

Tam, kad Jūsų gimimo dienos kvietimas ne tik pradžiugintų svečius, bet ir atitiktų etiketo reikalavimus, pateikiame keletą iš jų:

Kvietimai rašomi ranka, dailyraščiu, naudojant juodą rašalą.

Pastaba: (tolesnius etiketo patarimus papildėme viena kita mažiau įpareigojančia pastaba, juk gimtadienis – linksma šventė).

Kvietimą sudaro šios dalys:
1. Mandagus kreipimasis į adresatą (kreiptis galite ir mažybiškai, jei tai artimas Jums žmogus);
2. Šventės pavadinimas (šiuo atveju žodį „gimtadienis“ galite keisti linksmais sinonimais, pvz.: „tortadienis);
3. Tikslus gimtadienio puotos laikas ir vieta.
Į viršų

Gimtadienio kvietimų tekstų pavyzdžiai

Turite įdomių minčiu kaip galima originaliai pakviesti svečia? Palikite tai komentaruose, daug žmonių bus Jums dekingi.
gimtadienio kvietimu tekstai
Jubiliejaus kvietimų tekstas

Miela/-as …………….,

Kviečiu Tave į savo jubiliejaus minėjimo šventę, kuri įvyks šių metų rugpjūčio 20 d., 19 val. Mano namuose, adresu………….. Mano telefonas pasiteiravimui ………… Labai viliuosi, kad priimsite mano pakvietimą. Su nekantrumu Jūsų lauksiu. Pažadu gardaus torto, tauraus vyno ir nesibaigiančių pokalbių bei linksmybių!
Visada Jūsų…………

 
Gerbiamasis/-oji …………….,

Kviečiu Tave į savo jubiliejaus šventę, kuri įvyks šių metų rugpjūčio 16 d., 19 val. Vilniuje, „Artistų“ kavinėje, adresu………………. Turėsite progos paklausyti gyvai atliekamos muzikos ir pašokti šokių aikštelėje. Prašome nepamiršti geros nuotaikos ir pasiryžti nemiegoti iki paryčių!
Prašau pranešti apie savo atvykimą arba neatvykimą telefonu ……………
 

"Gal kam nors tiks, mes čia ruošėme mamos jubiliejų jai nežinant
 

Mielieji ________________,

SLAPTOSIOS TARNYBOS, NIEKO NENUTUOKIANT JUBILIATEI, RENGIA IŠVYKSTAMĄJĮ POSĖDĮ
LAIVE – PLAUSTE „VYŠNIA-2“.

Visi agentai renkasi 18.00 val. Kauno jachtklube.

APRANGOS KODAS: šviesios spalvos (gali būti lininiai, drobiniai), kad neaptiktų priešų radarai…
POSĖDŽIO PAGRINDINIS KLAUSIMAS: ar tikrai Danai 60 metų (21 915 dienų) ?????
ĮLIPIMO Į LAIVĄ KODAS: šypsena ir gera nuotaika.

JUBILIATĖ NIEKO NEŽINO – SAUGOKITE VALSTYBINĘ PASLAPTĮ!
p.s. DALYVAVYMAS BŪTINAS!
Jei neatvyksite, būsite baudžiami pagal genties 1.20 straipsnį už nepaklusnumą 

Visais saugumo klausimais kreiptis į:
Skaistę (tel. nr.) ir Ingą (tel. nr.)

Į viršų

Gimtadienio kvietimų įvairovė

Gimtadienio ir krikstynu pvzYra daugybė gimtadienio kvietimų gaminimo technikų (jeigu pageidaujate gaminti patys). Štai keletas iš galimų technikų:
  • Dekupažas;
  • Skrebukingas;
  • Origamis;
  • Foto pakvietimas su jubiliato nuotrauka (populiarėjantis);
  • Elektroninis kvietimas, siunčiamas elektroniniu paštu (populiarėjantis).
Į viršų

Gimtadienio šventimas

Sena tradicija, neįsivaizduojama be būrio svečių, tačiau, prieš sėsdami rašyti gimtadienio
kvietimų, susipažinkime su kai kuriomis tradicijomis ir prietarais, kurie apibrėžia tam tikras taisykles, kurių turėtumėte laikytis kviesdami svečius.
Į viršų

Gimtadienio prietarai

Į savo gimtadienį kvieskite tik artimiausius svečius, mat yra tikima, kad per savo gimtadienį žmogus būna ypač jautrus neigiamai energijai, kurią, gal net nelinkėdami nieko pikto, gali skleisti Jums ne tokie artimi žmonės.

Priimta nekviesti daug svečių, kai minimas vyro 13-asis, 40-asis, o moters – 53-iasis gimtadieniai, nes šie metai laikomi pereinamaisiais ir nesėkmingais. Yra prietaras, teigiantis, kad per šias sukaktis ypač lengva nužiūrėti jubiliatą, todėl svarbu kviesti tik labiausiai Jus mylinčius žmones, kurie nelinki Jums blogo.

Negalima kviesti į namus svečių, jeigu neseniai įvyko laidotuvės ir po jų dar nepraėjo 40 dienų. Didelis būrys žmonių gali „prikviesti“ į namus mirusiojo sielą.
Žinoma, labai gerai, jei kviesdami svečius atsižvelgsite į šias iš senolių laikų mus pasiekusias tradicijas, padedančias apsisaugoti, tačiau nereikia jų per daug sureikšminti, juk gimtadienis – džiugesio šventė, skirta atsipalaiduoti.
Į viršų

Pabaiga

Gimtadienis – nuostabi šventė ne tik jubiliatui, bet ir jo svečiams. Taigi, brangieji, norėdami surengti įsimintiną gimtadienį, nepatingėkite pasukti galvas ir pamiklinti rankas, gamindami gimtadienio kvietimą. Juk jis ne tik maloniai nudžiugins Jūsų artimą žmogų, bičiulį ar kolegą, bet ir ilgam primins dalyvavusiems Jūsų šventėje įsimintiniausias jos akimirkas. Tikimės, kad mūsų suteikta informacija Jums pravers ir įkvėps kūrybiniems ieškojimams. Juk gimtadienis – šventė, kuri nereikalauja griežto etiketo laikymosi ar oficialaus stiliaus, tad čia Jūsų vaizduotė gali pasireikšti į valias.

Turite įdomių minčiu kaip galima originaliai pakviesti svečia? Palikite tai komentaruose, daug žmonių bus Jums dekingi.
Į viršų