Diplomai
Turinys Diplomu įvairovė Krikštynų diplomai Vestuvių diplomai Gimtadienio diplomai Mergvakarių diplomai

Diplomai

Krikštynų, vestuvių, gimtadienio, mergvakario diplomai
Jeigu sukate galvą, ką galima pridurti prie jau geros dovanos draugui, pažįstamam ar kolegai jubiliejaus, ar kitos šventės proga ir niekaip nesugalvojate, kokia gi tai priedas gali būti, mes Jums siūlome puikią išeitį: Šventinius diplomus. Jūsų teisė rinktis, ar diplomas bus humoristinis ar labai dalykinis, bet kuriuo atveju, Jūsų noras – mums įsakymas! Tokia dovana bus tikrai įvertinta šventės kaltininko. Gerą nuotiaką garantuojame.
O gal Jus geras darbdavis ir norite įteikti diplomą geram darbotojui? Čia Mes visą laiką atnaujiname šventinių diplomų dizainą, tekstus ir kolekciją, taigi Jūs visada rasite iš ko išsirinkti, net ir tada, jei nuspręsite diplomus užsakinėti pas mus ir neformaliom šventėms.
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...

Diplomu įvairovė

Pažvelkime į gyvenimą linksmai ir kūrybingai! Jis ne visada toks žiaurus, koks kartais mums rodosi. Netgi išsisikyrimo proga galima sukurti emigruojantiems, o gal tik į kitą Lietuvos kampelį išvažiuojantiems draugams diplomą, kuris jiems visada primins Jus. Jums tereikia paminėti tas draugo / – ės savybes, už kurias jį / – ą norėtumėte apdovanoti išvykimo proga ir kurių jis ar ji jokiu būdu neturėtų prarasti, būdamas toli nuo Jūsų.
O pasirašyti diplomą galite taip, kaip tik tai šaus į galvą. Merginos, dovanojančios diplomą draugei, gali pasirašyti kad ir taip: „Amžinai Tavo padruškės“. Toks neformalus parašas labai linksmai nuteikia, ir, mes nė neabejojame, kad, karts nuo karto beskaitydama šį parašą, į svečią kraštą nublokštoji draugė, su šypsena lūpose, prisimins diplomo autores ir nuotykius, patirtus drauge.
Tai tik pavyzdys, diplomo turinys, parašas, dizainas ir visa kita, priklauso tik nuo Jūsų fantazijos. Pažadame išpildyti net išrankiausių klientų norus!
Į viršų

Krikštynų diplomai

Krikštynų diplomas – puiki atminimo dovana, ilgam išliksianti atmintyje! Šiam svarbiam, o kartu nuotaikingam dokumentui Jūs turėsite progą pasirinkti Jums patinkantį tekstą, kuris gali būti tiek iškilmingas, tiek šmaikštus, bet visų svarbiausia, kad žodžiai, surašyti krikštynų diplome, – tai dėkingumo ženklas ir puiki atminimo dovana! Šie žodžiai – tai įsakymai, pasižadėjimai ir palinkėjimai, kurie gali būti rašomi tiek Jūsų, tiek krikštijamo vaikelio vardu. Dovanokite krikštynų diplomus, nes tai – dovana, kurią gavėjas galės įsirėminti ir prisiminti dar ilgus metus... Krikštynų diplomų tekstai
Į viršų

Vestuvių diplomai

Vestuvių diplomas vyrui ir žmonai – dovana, skirta jaunavedžiams, įsiminsianti ilgiems laikams! Santuoka – tai ne tik meilės, bet ir betarpiškos draugystės reglamentas, kurį privaloma vykdyti visą! Tai reiškia, kad visą santuokinį laikotarpį reikės laikytis diplome įskaitytų gebėjimų, susijusių su pasiruošimu vestuviniam gyvenimui. Nesijaudinkite, gerus pažymius diplome jaunavedžiams nebus sunku užsitarnauti. Juk kiekvieno talento varomoji jėga – meilė! Ji ir padės gauti gerus įvertinimus už santuokoje prireiksiančius gebėjimus... Žinoma, kai kurie pažymiai bus ir mažesni, jie suteikiami už sugebėjimus, kurie bendro gyvenimo metu turėtų po truputį nykti, pavyzdžiui, žmonos įgūdis groti vyro nervais... Tad dovanokite šią linksmą ir įsimintiną dovaną jauniesiems jau dabar! Vestuvių tekstai, vestuvių sveikinimai.
Į viršų

Gimtadienio diplomai

Gimtadienio diplomas – prisiminimas visam gyvenimui! Originalūs, šmaikštūs ar net džiaugsmo ašarą išspaudžiantys sveikinimo tekstai kuriami Jums ir Jūsų mylimiems jubiliatams pradžiuginti! Pažadame, kad diplomo dizainas ir nuoširdūs linkėjimai bei pasiekimų įvertinimai suteiks progą ne tik linksmai praleisti laiką prie stalo, beskaitant tekstus, bet ir tarnaus ilgus metus kaip atminimas gražus!
Į viršų

Mergvakarių diplomai

Mergvakaris būna tik kartą gyvenime, bent jau tap turi būti... Bet būtent todėl tą dieną ir išskirtinė ir taip laukiama kiekvienos. Užsakykite mergvakario diplomą su įkomponuota nuotrauka ar be jos ir šmaikščiu tekstu, kuriame gražiausiais žodžiais galėsite išreikšti meilę šventės kaltininkei ir palikti jai neišdildomą įspūdį!
Į viršų