Vestuvių idėjos
Turinys Vestuvės gamtoje Vestuvės pagal kitos šalies tradicijas Vestuvės danguje Rytietiško stiliaus vestuvės

Vestuvių idėjos

idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms idėjos vestuvėms
Šiuolaikiniame informacijos amžiuje nesudėtinga internete ar specializuotoje literatūroje rasti idėjų vestuvėms: originalus transportas, nuotraukos, idėjos rubams ir mados. Jauniesiems taip norisi kuo originaliau atšvęsti savo šventę, taip, kad ji ilgam įsimintų ne tik jiems, bet ir vestuvių svečiams. Mes pasistengėme aprašyti keletą mažiau girdėtų idėjų:
Žiauriai smagūs saldainiai
Žiauriai smagūs saldainiai

Gaminam nuo 1 kg. Apie individualų pasiūlymą...

Vestuvės gamtoje

Surenkite šventę romantiškame parke arba senovinėje sodyboje, pvz.: Rumšiškių liaudies muziejuje – nustebsite sužinoję, kokios linksmos gali būti tradicinės lietuviškos vestuvės. Taip pat galite išsinuomoti dvaro teritoriją, papuošti ją gėlėmis, šilkinėmis juostomis. Takelius nubarstyti rožių žiedlapiais. Ypač romantiška idėja – ikivedybinio gyvenimo metu iš būsimojo vyro gautų rožių neišmesti, o surinkti ir sudžiovinti jų žiedlapius, o per vestuvių ceremoniją jais barstyti nuotakos žengiamą kelią bažnyčioje ar kitoje ceremonijai pasirinktoje vietoje. Gamtos apsuptyje švenčiamas vestuves tepagyvina gyvas orkestras, atliekantis klasikinius meilės kūrinius. Tokios vestuvės ilgam įsimins Jums ir Jūsų svečiams.
Į viršų

Vestuvės pagal kitos šalies tradicijas

Jeigu leidžia Jūsų finansinės galimybės, galite švęsti vestuves užsienyje, pagal tos šalies, kurioje rengsite šventę, tradicijas. Tačiau, jeigu ruošiant pokylį piniginė ištuštėjo ir vestuvės užsienyje Jums atrodo per brangios, galite surengti teminę šventę savo svečiams, laikydamiesi vienos ar kitos šalies tuoktuvių tradicijų. Tačiau, tokiu atveju, turėtumėte nepamiršti, kad šventės dekoracijos, kortežas, meniu ir kiti elementai turi visiškai atitikti pasirinktos šalies tradicijas ir koloritą. Jaunieji taip pat turėtų dėvėti tradiciniais pasirinktos tautos vestuviniais rūbais, o jaunosios šukuosena ir makiažas turi atitikti šalies tradicijas.
Į viršų

Vestuvės danguje

Yra sakoma, kad dviejų žmonių vestuvės planuojamos ne tik Žemėje, bet ir Ten – aukščiau. Jei tikite lemtimi ir šis posakis Jums nesvetimas, galite surengti itin romantiškas vestuves ne kur kitur, o danguje. Tokiu būdu Jūsų vestuvės iš ties įvyks kažkur ties Žemės ir dangaus riba. Ten, kur jos ir buvo suplanuotos, dar prieš Jums sutinkant būsimąjį vyrą ar žmoną. Yra keli būdai tai padaryti: skrydis oro balionu, šuolis su parašiutu arba vestuvės lėktuve. Viskas priklauso nuo Jūsų išmonės ir ekstremalumo lygio.
Į viršų

Rytietiško stiliaus vestuvės

Jeigu Jus vilioja Rytų kultūra, ši vestuvių idėja kaip tik Jums. Atraskite gražią veją kur nors parke, o gal pas save namuose, iškleiskite ryškias, rytietiškais motyvais puoštas palapines ir išdėliokite jose pagalvėles, kad svečiams būtų patogu. Praėjimuose tarp palapinių patieskite rytietiškais motyvais margintus kilimus. Būtinai itin kruopščiai apgalvokite meniu. Jis taip pat turėtų atitikti Rytų dvasią (turėtų pasižymėti vaisių ir saldumynų gausa). Na, ir, žinoma, nepamirškite kaljano.
Į viršų

Daugiau

Tikimės, kad mūsų pateiktos idėjos Jums pravers, organizuojant vieną nuostabiausių gyvenimo švenčių, o galbūt, perskaitę jas, pasiimsite tik vieną kitą kruopelytę, o visa kita gims Jūsų vaizduotėje. Kaip ten bebūtų, Linkime, kad Jūsų vestuvės būtų pačios originaliausios ir įsimintiniausios!
Į viršų
Kalendoriai 2020
Kalendoriai 2020

Akcija – užsakant bent du vienodus kalendorius: A4 dydis 9 Eur/1 vnt 13 lapų; A3 dydis 14 Eur/1 vnt 13 lapų; A5 dydis (pastatomas) 8,5 Eur. Užsakant pateikti kodą: Ruduo