Saldainių popieriukai

Krikštynų saldainių popieriukai

Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai Individualus krikštynų saldainiai
Kaip pakuoti saldainius rasite čia.

Užsakymo sąlygos
 
krikstynu saldainiai galerija

Išsirenkat Jums patikusio saldainio popieriuko maketą, parašot į zaliosrutos@gmail.com, laiške nurodote:
 • numeriuką patikusio maketo;
 • vardą (mažybine forma, jei tokia pageidaujate rašyti, pvz.: Saulytė) ir datą, kurie turi būti parašyti ant popieriuko;
 • Nugarelės tekstą galite išsirinkti iš Čia;
 • nuotrauką (1 maketas – viena nuotrauka už standartinę kainą);
 • savo adresą ir telefono numerį (pageidautina).
 • Kaina: 40 vnt. (tinka 0.5 kg) - 7 €; 80 vnt. (tinka 1 kg) - 9 €; 100 vnt. - 11 €; 200 vnt - 17 €.. Ne vardinių mergaitėms MANO KRIKŠTYNOS akciją skaitykite naujienose ČIA;
 • Minimalus užsakymo kiekis - 40 vnt (vieno maketo).
Galima ir Pirmajai Komunijai parengti maketą!
Krikštynų žaidimai
Krikštynų žaidimai

Įdomiai praleidžiam laiką prie stalo. Sužinok daugiau...

Krikštynų saldainių popieriukai 19

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 19
Užsisakykite saldainių popieriukus krikštynoms „Svajonių angelas“, puoštus originaliu dizainu! Jie taps šventės stalo puošmena ir neįprastu būdu nustebinti šventės svečius.

Krikštynų saldainių popieriukai 21

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 21

Nepakartojamo grožio saldainių popieriukai, skirti krikštynoms, „Saulėgrąžai pražydus“. Saulėgrąžos visad gręžiasi į saulę. Todėl pasirinkę šį saldainio popierėlio maketą, kartu pasirinksite ir simbolinį palinkėjimą krikštijamam mažyliui...

Krikštynų saldainių popieriukai 22

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 22
Saldainių popierėlius „Vaikystės džiaugsmas“ papuošime Jūsų pasirinkta mažylio nuotrauka. Krikštynos – neabejotinai vaikystės džiaugsmo šventė, todėl mes darome viską, kad mūsų saldainių popierėlių dizainas spinduliuotų vaikišką džiugesį!

Krikštynų saldainių popieriukai 25

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 25
Rinkitės originaliu dizainu puoštus saldainių popierėlius krikštynoms „Rožinė svaja“!   Linkime, kad krikštynų svajos išsipildytų!

Krikštynų saldainių popieriukai 27

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 27
Saldainių popieriukai „Krikštynų deivė“ papuoš šventinį stalą.

Krikštynų saldainių popieriukai 28

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 28
Saldainių popieriukai krikštynoms „Žieduos užsnūdęs angelėlis“ pradžiugins estetikos mėgėjus. Stebins ne tik originalus saldainių popierėlių dizainas, bet ir prie jo priderinta Jūsų pasirinkta mažylio nuotrauka. 

Krikštynų saldainių popieriukai 31

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 31
Kokios krikštynos be originalių šventinių aksesuarų? Užsisakykite šiai šventei saldainių popieriukus „Pražydęs stebuklas“. Lai krikštynų dovanotas stebuklas mažylį lydi visuose jo laukiančiuose keliuose.

Krikštynų saldainių popieriukai 32

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 32
Saldainių popieriukai krikštynoms „Sparnuotos krikštynos“. Dizainui parinkta sparnuotų krikštynų tema nuskraidins svečius į patį šventės sūkurį.

Krikštynų saldainių popieriukai 33

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 33
Saldainių popieriukai krikštynoms „Mažieji mūsų draugai“. Krikštynos – šviesos, gerumo ir gražių linkėjimų metas. Mes linkime, kad krikštijamo vaikelio gyvenimo kelyje, tarsi toje pasakoje, visuomet atsirastų geraširdžių draugų, kurie už mažylio padarytus gerus darbus dovanotų jam išmintį ir neįkainojamą pagalbą.

Krikštynų saldainių popieriukai 34

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 34
Saldainių popieriukai krikštynoms „Žingsnelis po žingsnelio“ nustebins estetikos mėgėjus.  Mažylio, kuris žingsnelis po žingsnelio, artimųjų globojamas, kasdieną augs ir tobulės.

Krikštynų saldainių popieriukai 36

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 36
Individualūs saldainių popieriukai, skirti krikštynoms, „Žiedlapių jūroj“ džiugins akį originaliu dizainu.

Krikštynų saldainių popieriukai 37

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 37
Saldainių popieriukai krikštynoms „Toj stebuklingoj šaly“ pradžiugins estetikos mėgėjus. Akį trauks originalaus dizaino popierėliai, papuošti Jūsų pasirinkta mažylio nuotrauka. Mažylio, kurio laukia begalė stebuklų, kuriuos jam atrasti padės artimiausi žmonės.

Krikštynų saldainių popieriukai 40

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 40
Originalūs ir individualūs krikštynų saldinių popieriukai „Su gėlėmis atkeliavau“. Kaip žinia, nė viena šventė neapsieina be gėlių ir saldainių, ir, be abejo, be pagrindinio šventės iniciatoriaus. Mes Jums siūlome apjungti šiuos tris elementus.

Krikštynų saldainių popieriukai 41

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 41

Saldainių popieriukai krikštynoms „Smagu vaikystės pievoj“, skirti šventei nuspalvinti. Žaismingas saldainio popierėlio dizainas  nudžiugins kiekvieną svečią atėjusį į nuostabią mažojo žmogučio šventę.

Krikštynų saldainių popieriukai 45

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 45
Saldainių popieriukai krikštynoms „Tarp smilgų“ pradžiugins estetikos mėgėjus.  Žaidimai gamtoje – neatsiejama vaikystės dalis... Bevyniodami popierėlius krikštynų svečiai taip pat trumpam sugrįš į vaikystę pažaisti tarp smilgų...

Krikštynų saldainių popieriukai 48

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 48
Originalūs ir individualūs saldainių popieriukai krikštynoms „Mažylio pasaulis“ Jus nustebins spalvingu bei nuotaikingu popierėlių dizainu. Sveiki atvykę į mažylio pasaulį!

Krikštynų saldainių popieriukai 49

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 49
Individualūs saldainių popieriukai „Pirmosios maudynės“  – originalaus bei individualaus dizaino derinys. Simboliškas maketo pavadinimas ne tik atspindi ant popierėlio matomą vaizdą, bet ir yra užuomina į krikštynų esmę – vaikelio apliejimą švęstu vandeniu.

Krikštynų saldainių popieriukai 50

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 50
Užsisakykite saldainių popieriukus „Išsimaudykim drauge!“, skirtus krikštynų šventei nuspalvinti.  Juk visi mes žinome kaip smagu pasiteškenti vonioje, o saldainio popierėlio piešinėlis primins šią džiugią linksmybę ir prisidės prie pakilios krikštynų nuotaikos.

Krikštynų saldainių popieriukai 51

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 51
Saldainių popieriukai krikštynoms „Laimės šokio sūkury“ pradžiugins estetikos mėgėjus.   Šokiai išlaisvina vaizduotę, o vaikai ją turi tikrai lakią. Tegul šių krikštynų pažiba – mažasis vaikutis, – vysto savo vaizduotę šokdamas, žaisdamas ar tiesiog sapnuodamas. 

Krikštynų saldainių popieriukai 52

Prekės numeris: Krikštynų popieriukai 52
Išskirtiniai saldainių popieriukai, skirti krikštynoms, „Šokis tarp žiedų“.  Pradėkite šventinius šokius, kad ir prie vaišių stalo.

Nugarelių tekstai

Dievulis atnešė lyg angeliuką, nukėlė nuo pūkinių debesų, 
mažutį, spurdantį ir krykščiantį žmogiuką, 
didžiuliam džiaugsmui  artimų žmonių. 

Dievas davė žmogui nuostabių dovanų: meilę, kūrybą, viltį ir krikšto angelą. 
Kai šitas angelas šalia - svajonės pildos visada! 

Nuo šiandien, mažyte/-ti, Tave Dievulis globos, 
o baltas krikšto balandis sparneliu pamojuos.

Aniele Boży 
Stróżu mój,
Ty zawsze 
przy mnie stój.
Rano, wieczór, 
we dnie, w nocy,
Bądź mi 
zawsze ku 
pomocy.

Ukochane Boże dziecię,
gdy mieć szczęście chcesz na świecie,
Gdy Cię minąć ma zła droga,
Ponad wszystko kochaj Boga.

La Famiglia è lo specchio in cui 
Dio si guarda e vede i due miracoli più belli 
che ha fatto: donare la vita e donare l'amore.

San Giovanni Paolo II

 Для детей любовь родителей - нектар!
 Для родителей ребёнок - Божий дар... 


Ingredients:
Kindness powder
Laughter shaves
The Essence of Curiosity
Teardrop
Goatling horn‘s nuts
Cream of mummy’s and daddy’s love and patience

God brought him like an angel,
Lifted him down from the fluffy clouds,
Tiny, wiggling and
Joyfully shouting little one
For a great joy
Of his close ones

Состав
Порошок счастья 19%
Стружка смеха 14%
Эмульсия любопытства 15%
Капля слёз 1%
Молочные козлики 1%
Мамина и папина любовь 50%


Žodžiai “nepamirštamas”, “spalvotas”, “originalus” kartu su tokiais žodžiais kaip “meilė”, “šiluma”, “šeima” gali sukurti ne tik gražias šventes, bet ir padaryti visų mūsų gyvenimą šiltesnį ir tobulesnį…

Kokia šventė be saldumynų? Vaikams – Jokios !

Visi mėgstam saldainius, šokoladą, o kai kurie (dauguma? gal net ir per daug).

Bet dabar ne apie sveiką gyvenimą būdą…

Pristatau Jums savo kūrybą ir galimybę padaryti krikštynų, gimtadienio saldumynų stalą originalų, spalvingą ir kas nemažiau reikšmingą,  įsimintiną.
Mintis kilo 2010 metais, kai ieškodama prekybos centruose originalių ir šventinių saldainių, atsitrenkiau į monotonišką pasiūlos sieną. Pasitelkus savo vaizduotę, dizaino, maketavimo žinias bei norą padaryti šventę kitokią, pradėjau kurti įdomesnę šventės viziją. Suprasdama, kad dauguma žmonių  neturi laiko, bet turi norą padaryti krikštynas bei gimtadienius originalius, sukūriau šitą skyrelį, kur būtent  Jūs galite užsakyti sau patinkančių saldainių, šokolado popieriukus.
Noras visada tobulėti ir pradžiuginti Jus, būtent yra tas variklis, kuris stumia mane daryti vis naujus saldainių popieriukų maketus. Bet jeigu  taip atsitiks, kad Jūs nerasite tarp mano maketų tokių, kokių ieškote popieriukų, visada yra galimybė kurti individualius.
Turėdama nemažą patirtį saldainių popieriukų gamyboje, ir pastoviai galvodama ne tik, kaip patobulinti maketus, bet ir kaip padaryti visą procesą patogesnį galutiniam vartotojui, tai yra Jums, kartu su saldainiu fabriku siūlau galimybę gauti saldainius jau supakuotus į pageidaujamus saldainių popieriukus.


Krikštynų saldainių popieriukai
 •     atspausdinti popieriukai nemokamai supjaustomi po vieną;
 •     popieriuko dydis 10×8 cm;
 •     idealiausiai pirkti tuos saldainius, kurie  papildomai supakuoti į foliją;
 •     popieriukai lengvai susipakuoja, nereikia klijuoti juostele, palengvinimui skirtos lenkimo linijos;
 •     galimybė užsisakyti jau supakuotus saldainius, įteikiamas kokybės sertifikatas;
 •     popieriukams minimalaus užsakymo kiekio reikalavimo nėra;
 •     galimybė visus esamus pavyzdžius padaryti ir be nuotraukų;
 •     iš fono nuotraukos iškerpamos tik asmeniškai susitarus (iš sudėtingų variantų turi įtakos kainai);
 •     individualaus dizaino kainos derinamos asmeniškai.
Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.