Sveriami saldainiai

Vestuvių sveriami saldainiai

Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai Individualus vestuvių saldainiai
Svarbu
Kiekvienas saldainis supakuotas į papildomą popieriuką.
Saldainiai prisatomi erdviose dėžėse, todėl, net esat ir aukštesnei oro temperatūrai, jie nei skonio, nei išvaizdos nepranda.
 

Užsakymo sąlygosVisų maketų rėmelius galima daryti stačiakampius ar ovalius! Užrašus dėti tiek priekyje, tiek ant nugarėlės.

Išsirenkat Jums patikusį maketą ir spaudžiat ant jo pavaizduotą vokelį . Atsiradusioje užklausoje nurodote savo el. paštą, o komentare pateikiate užsakymui reikalingą informaciją
(į užklausą galite įkelti daug maketų iš skirtingu kategorijų):
  • kiekį kilogramais, kuris negali būti mažesnis už 1 kg (1 kg ~ 80 saldainių);
  • vardą ir datą, kurie turi būti parašyti ant popieriuko;
  • nuotrauką (1 kg – viena nuotrauka už standartinę kainą);
  • savo adresą ir telefono numerį (pageidautina);
  • Nurodykite, ar rėmelis ovalus, ar stačiakampis? (Atkreipikite dėmesį į foto, kartais ovalo negalima padaryti, jei veidai fotografuoiti iš labai arti.)
  • Užrašas priekyje, ar ant nugarėlės?
Kaina:
1 kg – 20,90 €
2 kg – 38,80 €
3 kg – 56,20 €
4 kg – 72,60 €
5 kg – 87,00 €

Užsakymo terminai:
Saldainių užsakymą geriausiai siųsti bent prieš mėnesį.
Jei laiko mažiau nei 1 savaitė, rašykite/skambinkite – bandysim derinti ir spėti.
Svarbu! Dažniausiai saldainiai klientus pasiekia 1 - 1.5 savaitės iki šventės datos. Jei užsakymas buvo pateiktas daugiau nei prieš mėnesį ir pageidaujate saldainius turėti ankščiau, prašome apie tai informuoti zaliosrutos.lt su norima pristatymo data.

Pristatymas:
  • Registruotas paštas – nuo 2 € (mažoji korespondencija), 2,8 € (didžioji korespondencija);
  • Paštomatas - nuo 2,5 €;
  • Kurjeris – 4,50 €.
Vestuvių loterija
Vestuvių loterija

Kas laimės MILIONĄ?!?!?

„Žiedlapiais sningant“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 20
Kai vestuvinį stalą puošia poetiško dizaino saldainiai „Žiedlapiais sningant“, puotoje išties ima snigti žiedais. Gerumo ir meilės žiedais ...

„Pasižadu tik Tau“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 15
Šokoladu aplieti vafliniai saldainiai „Pasižadu tik Tau“, nustebins smaližius migdolų, anakardžių ir žemės riešutų kremu. Skanėsto išorė taip pat nepaliks abejingų.

„Išpuoselėta meilė“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 21
Rinkitės originalius saldainius, skirtus vestuvėms „Išpuoselėta meilė“, prie kurių dizaino priderinsime jaunavedžių nuotrauką.

„Dviejų širdžių istorija“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 22
Lai mūsų su meile Jums gaminami saldainiai tampa tokios pakilios šventės dalimi! Tik neskubėkite jų išlukštenti, įsiklausykite į vien tik Jums prakalbusią romantišką istoriją ...

„Karališkas pumpuras“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 24
Savo sodrumu ir taurumu išsiskiariantis purpuras neatsiktinai tapo dominuojančiu saldėsių dizaino motyvu. Tai mūsų palinkėjimas jaunavedžiams - sodrios ir taurios Jums meilės, žydinčios tik ryškiai raudonais žiedais!

„Vestuvinis portretas“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 25
Šokoladu padengti vafliniai saldainiai „Vestuvinis portretas“, pagardinti migdolų, anakardžių ir žemės riešutų kremu, su saldainio popierėlyje įkomponuota jaunavedžių nuotrauka panardins Jus į skonių ir žiedų jūrą ...

„Sutuoktuvės tarp gėlių“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 26
Pagrindinis jų dizaino motyvas – gėlės, kurios, regis, skriete skrieja tam, kad suspėtų į nepakartojamą vestuvių šventę, ją papuoštų ir savo nuoširdumo bei karštos meilės žiedais amžinai žydėtų jauniesiems...

„Žiedlapių jūroje“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 27
Vestuvėse žiedų niekada netrūksta. Ir jie gali būti ne tik mums visiems puikiai pažįstami, bet ir kiek kitokie... simboliški. Juk tam, kad gėlė išskleistų savo žiedą, ji atlaiko daug negandų, bet pagaliau sužydėjus, dovanoja pasauliui stebuklą.

„Kai meilė pražysta“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 28
Vafliniai saldainiai, su migdolų, anakardžių ir žemės riešutų kremu, „Kai meilė pražysta“, sukurti išskirtinai vestuvių šventei.

„Priesaika, sujungus mus“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 29
Saldainių pavadinimas pasirinktas ne atsiktinai - juk vestuvės - tai priesaika amžinai vienas kitą gerbti ir mylėti. Palinkėsime jaunavedžiams, kad ši priesaika skleistųsi kasdieniniame jų gyvenime ir dar labiau suartintų.

„Dviejų širdžių skrydis“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 30
Rinkitės originalius saldainius, skirtus vestuvėms, „Dviejų širdžių skrydis“, prie kurių popierėlių dizaino priderinsime jaunavedžių nuotrauką.

„Kartu amžinai“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 31
„Kartu amžinai“ - tai ne tik žodžiai, tai priesaika būti šalia ir negandų, ir laimės akimirkomis. Dovanodami šiuos saldainius jaunavedžiams ar vestuvių svečiams, Jūs dovanojate palinkėjimą visad būti šalia...

„Sustok akimirka žavinga“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 32
Vafliniai saldainiai, su migdolų, anakardžių ir žemės riešutų kremu, „Sustok akimirka žavinga“. Tai puikaus skonio ir individualus dizaino saldainia

„Plasnoja mylinti širdis“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 33
Užsisakę šiuos saldinius ne tik mėgausitės puikiu skoniu, bet ir žavėsitės romantišku dizainu svečius. O išsaugojus net ir po 30 metu saldainis primins nuostabias akimirkas.

„Tikroji meilė“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 34
Pavadinimą mums pasufleravo meilės dainiaus, Šekspyro, eilės: „Tikroji Meilė - tai žvaigždė skaisti... Kuri nė mirksniui nepaliauja degti...“ Lai sutuoktinių, kurių šventei skirti šie saldainiai, meilė dega amžinai!

„Meilė, nepaisanti vėjų“

Prekės numeris: vestuviu saldainiai 35
Skanėsto išorė taip pat nepaliks abejingų.

Vestuvių saldainiu popieriukai 36

Prekės numeris: Vestuvių saldainiu popieriukai36

Vestuvių saldainių popieriukai 39

Prekės numeris: Vestuvių saldainių popieriukai39
Užsakymo sąlygos
Kviečiame iš anksto užsisakyti individualius šventinius saldainius. Užsakymai pavasario ir vasaros sezonui priimami jau dabar, tačiau saldainiukai Jus pasiektų švieži prieš šventę (suderinam pristatymo datą asmeniškai). Užsakymai priimami nuo 1 kg ir siunčiami į bet kurį pasaulio kraštą.

Visi mėgstam saldainius, šokoladą, o kai kurie (dauguma?  gal net ir per daug). Dabar ne apie sveiką gyvenimą būdą…

Pristatau Jums savo kūrybą ir galimybę padaryti vestuvių saldumynų stalą originalų, spalvingą ir kas nemažiau reikšmingą, įsimintiną.
 
Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.