Pradžia

Kalendoriai 2016 metų

2015-08-12
Siūlome puikios kokybės kalendorius su Jūsų nuotraukomis – tegu jie visus metus mums primins nuostabias akimirkas! Paprastą kalendorių paverskite ypatinga dovana sau, šeimos nariams, draugams ar net kolegoms.
Užsakymo sąlygos  |  Kalendorių maketai  | Kaina
Į viršų

Krikštynų konkursas

2015-04-19
Zaliosrutos.lt skelbia konkursą: „Šypsenų krikštynos“.
Pažaiskime ir pasidalinkime savo nepamirštamais krikštynų įspūdžiais! Tuo labiau, kad tai padaryti labai paprasta! O prizai yra naudingi, gražūs ir skanūs!!!

Dalyvaudamas konkurse aš susipažinau ir sutinku su taisyklėmis
Į viršų

Krikštynų atributika ir dekoracijos

2015-04-01
Peržiūrėk krikštynų atributika ir dekoracijos. Šventė pasidarys originalesnė, stalas gražesnis ir kiekvienas svečias pasijus ypatingas.
Į viršų

Žiauriai smagūs vestuvių saldainiai

2015-03-25
Tiem, kas nenori atributikos su nuotraukomis turime naujien!!! Linksmi, neįprasti, žaismingi vestuvių saldainiai. Už vieno kainą - net trys skirtingi maketai! Įspūdis garantuotas
Į viršų

Dėmesio!

2015-03-10
Svarbi informacija!
Kieno šventės vasarą, prašome užsakymus siųsti nelaukiant sezono įkarščio, nes dėl skubių užsakymų kainos didesnės ir ne viską galima spėti pagaminti. Saldainių užsakymui reikia bent vieno mėnesio iki šventės!!!
Į viršų

Konkursas smaližiams

2015-03-02
Konkursas!
Nesvarbu, ar Jūsų laukia krikštynos, vestuvės, gimtadienis, ar tiesiog norite pasmaližiauti be jokios šventės - dalyvaukite konkurse. Tereikia mūsų FB puslapyje spausti dalintis ir patinka, ir gausite kilogramą šviežutėlių saldainių su Jūsų norimu įpakavimu.
Konkursas vyks iki 2015 m. kovo 15 d. O prizus galėsime įteikti nuo balandžio 5 d., tačiau, jei šventė vyks vėliau, pristatysime pagal Jūsų šventės datą Laimingieji bus du, kuriuos rinksime burtu keliu.
Nuoroda į puslapį ir čia.
 
Į viršų

Krikštynų kvietimai

2015-01-14
Visiems, kas nori pakviesti savo svečius ypatingai! Kaip kvietimą padaryti dar gražesniu? Kokį tekstą parinkti? Viską rasite krikštynų kvietimų puslapyje. Būkite mano krikšto tėveliais!!!
Į viršų

Krikštynų akcijiniai rinkinukai

2014-11-24
Naujo dizaino ir naujos sudėties krikštynų akcijiniai rinkinukai (50 lt):
- 50 vnt. saldainių popieriukų;
- 2 vnt. šampano butelio lipnių etikečių;
- didelis A4 formato sulenkiamas sveikinimų palinkėjimų atvirukas, skirtas rašyti šventės metu.
Taip pat atsirado ir rinkinukai be foto.
Į viršų

Akcija

2014-10-19
Rudenį krenta ne tik lapai!
20 % nuolaida VISOMS šiuo metu siūlomoms prekėms (negalioja saldainiams ir spaudai)! O kalendoriams net 40 % nuolaida!
Akcijos laikas ribotas.
 
Į viršų

Lavinamieji 2015 metų kalendoriai vaikams!

2014-10-16
Dabar tik 20 lt!
Pristatome edukacinius kalendorius dviejų amžiaus grupių vaikams, kurie skirti ir visai mažiems, tik pradedantiems lavinti rankų motoriką bei sumaniems gudručiams, keliaujantiems skaičių, raidžių, logikos, spalvų ir atradimų pasaulyje. Šie kalendoriai išskirtiniai ir savo dydžiu – A3 formato lape mažieji dalininkai galės sukurti tikrus meno kūrinius! Daugiau ...
Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.