Pradžia
Kalendoriai 2018
Kalendoriai 2018

Kalendoriai - klasika tapusi dovana, be kurios neįsivaizduojame žiemos švenčių ir naujųjų metų pradžios. Todėl siūlome užsisakyti 13 lapų pakabinamus A3 / A4, vieno lapo ar kišeninius kalendorius su Jūsų asmeninėmis nuotraukomis ir šventiniais linkėjimais.

Žiauriai smagūs vestuvių saldainiai

2015-03-25
Tiem, kas nenori atributikos su nuotraukomis turime naujien!!! Linksmi, neįprasti, žaismingi vestuvių saldainiai. Už vieno kainą - net trys skirtingi maketai! Įspūdis garantuotas
Į viršų

Dėmesio!

2015-03-10
Svarbi informacija!
Kieno šventės vasarą, prašome užsakymus siųsti nelaukiant sezono įkarščio, nes dėl skubių užsakymų kainos didesnės ir ne viską galima spėti pagaminti. Saldainių užsakymui reikia bent vieno mėnesio iki šventės!!!
Į viršų

Konkursas smaližiams

2015-03-02
Konkursas!
Nesvarbu, ar Jūsų laukia krikštynos, vestuvės, gimtadienis, ar tiesiog norite pasmaližiauti be jokios šventės - dalyvaukite konkurse. Tereikia mūsų FB puslapyje spausti dalintis ir patinka, ir gausite kilogramą šviežutėlių saldainių su Jūsų norimu įpakavimu.
Konkursas vyks iki 2015 m. kovo 15 d. O prizus galėsime įteikti nuo balandžio 5 d., tačiau, jei šventė vyks vėliau, pristatysime pagal Jūsų šventės datą Laimingieji bus du, kuriuos rinksime burtu keliu.
Nuoroda į puslapį ir čia.
 
Į viršų

Krikštynų kvietimai

2015-01-14
Visiems, kas nori pakviesti savo svečius ypatingai! Kaip kvietimą padaryti dar gražesniu? Kokį tekstą parinkti? Viską rasite krikštynų kvietimų puslapyje. Būkite mano krikšto tėveliais!!!
Į viršų

Krikštynų akcijiniai rinkinukai

2014-11-24
Naujo dizaino ir naujos sudėties krikštynų akcijiniai rinkinukai (50 lt):
- 50 vnt. saldainių popieriukų;
- 2 vnt. šampano butelio lipnių etikečių;
- didelis A4 formato sulenkiamas sveikinimų palinkėjimų atvirukas, skirtas rašyti šventės metu.
Taip pat atsirado ir rinkinukai be foto.
Į viršų

Akcija

2014-10-19
Rudenį krenta ne tik lapai!
20 % nuolaida VISOMS šiuo metu siūlomoms prekėms (negalioja saldainiams ir spaudai)! O kalendoriams net 40 % nuolaida!
Akcijos laikas ribotas.
 
Į viršų

Lavinamieji 2015 metų kalendoriai vaikams!

2014-10-16
Dabar tik 20 lt!
Pristatome edukacinius kalendorius dviejų amžiaus grupių vaikams, kurie skirti ir visai mažiems, tik pradedantiems lavinti rankų motoriką bei sumaniems gudručiams, keliaujantiems skaičių, raidžių, logikos, spalvų ir atradimų pasaulyje. Šie kalendoriai išskirtiniai ir savo dydžiu – A3 formato lape mažieji dalininkai galės sukurti tikrus meno kūrinius! Daugiau ...
Į viršų

Krikštynų sveikinimų – palinkėjmų žurnalas

2014-08-01
Krikštynų sveikinimų – palinkėjmų žurnalas yra šventiškai apipavidalintas ir iliustruotas nuotraukomis storais lapais leidinys. Sukurdami tokią krikštynų dovanėlę, suteiksite linksmų akimirkų šventės metu, nes visi svečiai galės parašyti savo nuoširdžius palinkėjimus bei šmaikščius sveikinimus. O svarbiausia tokio žurnalo paskirtis – išsaugoti nuostabius prisiminimus apie ypatingą Jūsų krikštynų šventę. Daugiau...
Į viršų

Saldžiai ir greitai!

2014-07-21
Šiuo metu renkami skubūs saldainių užsakymai! Paskubėkite!
Į viršų

Nauja krikšto knyga

2014-06-25

Krikštynas 2014 metais pasitinkame atnaujinę krikšto knygos dizainą.

Tai spalvinga informacinė, su daugybe mielų paveikslėlių, vaikučio, tėvų, senelių bei krikštatėvių nuotraukėlėmis, kietais viršeliais įrišta originali knyga, kuri primins ne tik krikšto sakramento suteikimo svarbą, bet ir vaikučio vaikystę. Sukurdami ją suteiksite linksmų akimirkų šventės metu, nes visi svečiai galės susipažinti su svarbiausiais mažylio pasiekimais. O vėliau, pagal knygos faktus, galės tėveliai surengti viktoriną apie mažylio knygoje  minėtus pasiekimus bei reikšimgiausius įvykius. Taip pat svečiai galės rašyti palinkėjimus ir sveikinimus. O svarbiausia knygos paskirtis – išsaugoti nuostabius prisiminimus ateities kartoms.

Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.