Pradžia
Kalendoriai 2018
Kalendoriai 2018

Kalendoriai - klasika tapusi dovana, be kurios neįsivaizduojame žiemos švenčių ir naujųjų metų pradžios. Todėl siūlome užsisakyti 13 lapų pakabinamus A3 / A4, vieno lapo ar kišeninius kalendorius su Jūsų asmeninėmis nuotraukomis ir šventiniais linkėjimais.

Saldi naujiena

2014-01-30

Kviečiame iš anksto užsisakyti individualius šventinius saldainius. Užsakymai pavasario ir vasaros sezonui priimami jau dabar, tačiau saldainiukai Jus pasiektų švieži prieš šventę (suderinam pristatymo datą asmeniškai). Užsakymai priimami nuo 1 kg ir siunčiami į bet kurį pasaulio kraštą. Krikštynų saldainių pavyzdžius rasite čia, vestuvių saldainių pavyzdžius rasite čia. Skanaus

Į viršų

Vestuvių metas!

2014-01-25

Švęsti tai švęsti!!! Lai Vestuvės praeina linksmai...

Šiuo metu siūlome platų vestuvių atributikos asortimentą. Vestuvių saldainių maketai gaminami ir pagal individualius dizainus, todėl rašykite užklausas ir patenkinsime Jūsų norus.

Atnaujintas vestuvių žurnalo dizainas leis pasijusti jaunuosius tikromis žvaigždėmis! Lai Vestuvės praeina Liksmai

Į viršų

Saldainiai

2014-01-10
Šventės ir saldainiai – vieni be kitų neįsivaizduojami. Vestuvinis saldainis, krikštynų saldainis, jubiliejaus saldainis, imonės saldainis
Į viršų

Mergvakaris

2014-01-03
Naujas mergvakario šūkis:
Nes mes Tavo draugės
 Dabar ir per amžius!
Šiandien nustok aistras savo tramdyt!

Mergvakario diplomai ir priesaikos čia
Į viršų

Idėjos

2014-01-01
Švęsti tai švęsti. Naujos ir originalios idėjos pagrindinis žmonijos variklis. Būtent nuo jų priklauso kas laukia mūsų ateityje. Švęsk savo šventę ir būk originalus: vestuvių, krikštynų idėjos pagalbės.
Į viršų

Nuotrauka ant drobės

2014-01-01
Fotografija ant drobės – išskirtinis būdas įamžinti nepakartojamas krikštynų akimirkas, meile spinduliuojančias vestuvių nuotraukas, džiugius jubiliejaus prisiminimus ar nutrūktgalviškus mergvakario šėliojimus.
Į viršų
Jūs neturite prekių užklausoje.